SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY DLA PAŃ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No więc-zgodnie z zapowiedziami (choć z lekkim poślizgiem) przedstawiam Drogie Panie sugerowane grupy Cyklicznego Treningu:

GRUPA A

Tutaj zajęcia prowadzone będą z Paniami, które dopiero zaczynają przygodę z treningiem, lub wracają po dłuuugiej przerwie.

Celem będzie "szlifowanie" sylwetki, czyli redukcja niewielkiej lub średniej ilości zbędnej tkanki tłuszczowej oraz delikatna rozbudowa tkanki mięśniowej-dla zarysowania detali sylwetki.

GRUPA B

Tutaj zajęcia prowadzone będą z Paniami, które dopiero zaczynają przygodę z treningiem, lub wracają po dłuuugiej przerwie.

Celem będzie "szlifowanie" sylwetki, czyli redukcja DUŻEJ ilości zbędnej tkanki tłuszczowej oraz delikatna rozbudowa tkanki mięśniowej-dla zarysowania detali sylwetki.

GRUPA C

Tutaj zajęcia prowadzone będą z Paniami, które są "w treningu" od pewnego czasu i mogą zunać się za dość sprawne i przystosowane do przeciążeń związanych z systematycznym treningiem.

Celem będzie "szlifowanie" sylwetki, czyli redukcja niewielkiej lub średniej ilości zbędnej tkanki tłuszczowej oraz delikatna rozbudowa tkanki mięśniowej-dla zarysowania detali sylwetki.

GRUPA D

Tutaj zajęcia prowadzone będą z Paniami, które są "w treningu" od pewnego czasu i mogą zunać się za dość sprawne i przystosowane do przeciążeń związanych z systematycznym treningiem.

Celem będzie "szlifowanie" sylwetki, czyli redukcja DUŻEJ ilości zbędnej tkanki tłuszczowej oraz delikatna rozbudowa tkanki mięśniowej-dla zarysowania detali sylwetki.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
hej!
widze ze ten watek umarl:)czy ktos tu jeszcze zaglada?
jesli ktos ma ochote to chetnei bym sie dowiedziala jakie efekty macie dziewczyny po tych treningach cyklicznych:)?bo kazda z was ktora tu brala udzial napisala ze zaczyny i....cisza:)
to jak, macie pare kilo mniej?widzicie roznice?
dzieki za odpowiedz!
pozdrowionka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękujemy
Mam już pierwsze pytanko, jaka to jest dłuuuuga przerwa (rozumiem że chodzi o przerwę w treningu na siłowni).
pozdrawiam serdecznie

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przerwę w treningu na siłowni i aerobowym-długa na tyle, że rzutującą w sposób znaczący na ogólną wydolność organizmku oraz przygotowanie treningowe.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

Zmieniony przez - Michail w dniu 2003-09-29 13:21:57

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1085
hmm...
trenuje od 3 m-cy trening obwodowy,ale bez aerobów - co najwyzej szybki spacer, dopiero od zeszlego tygodnia fat burning - to co- jest to jakies doswiadczenie treningowe czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No to Grupa C lub D- w zależności od ilości tkanki tłuszczowej- tej zbędnej

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

Zmieniony przez - Michail w dniu 2003-09-29 13:33:26

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałam przerwę trzymiesięczną w treningu. Wcześniej ćwiczyłam przez rok na siłowni. Sama nie wiem teraz do której grupy się zaliczyć. Jak myślisz Michail?

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pisze sie do grupy C
A kiedy zaczynamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1085
Michail a zalozenia dietetyczne tez załączysz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
Ja piszę się do grupy A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4509
heloł heloł
chciałabym zapisać się do grupy A
tylko nie widzę nigdzie opisu treningu...
pozdrawiam


.............................
"I'm nothing if not redundant. I also repeat myself"
Fish
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
grupa c

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczywo razowe i banany na noc

Następny temat

masa

WHEY premium