SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING BEZ DIETY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
Chodze na siłke ,chce poprawić swój wygląd... Niestety nie mam warunków na dobą diete Jem "to co mama zrobi" pozatym pije litr mleka dziennie , w ogóle staram się jeść dużo ale wydaje mi się że i tak w moim odrzywianu barkuje białka.A gotówki nie ma aby uzupełnić je odrzywką...

Pytanie jest takie.Czy mam szanse zbudowac mase mięśniową przy takim odrzywianu? CZy jest sens w ogóle ćwiczyć ?? A jeśli jest sens to na jakie efekty mogę liczyć?

POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak moze być, jak najbardziej.

wysokie IG - jakby to wytluamczyc- no tzn ze daje energii na b.krotki okres, a cos o niskim Indexie glikeminczym- daje energie na dlzuszy czas tak skrotowo
wysoki IG [sok/owoce[banan]/glukoza] są jaknajbaridzje [i koniecznie] po treningu w ilosci ok 0,5g/kg ciała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
sens zawsze jest!!! Mozesz liczyc na zwiekszenie sily, wytrzymalosci i troche masy, nie za duzo ale zawsze cos. Trenuj i staraj sie o diete.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ziomboj
co to jest wydac 2 zł na ryż ? [400g - 4 worki po 100g ] a wiec juz ile masz porzadnych weglowdanow!!
rano platki z mlekiem [albo kaszka manna czy owsianka] + troszke powiedzmy twarogu
potem ryż - mamie sie bardziej oplaci niz ziemniory [brak obierania , gotuja sie 20 min, a 1 paczka starczy pewnie i dla mamy i taty na społke jesli malo jedza. do tego surówka i kotlecik z kury np/ shab/ itp.
potem jesz ryz/kasze plus twaróg.

na noc jajecznice 2 zoltka i resta bialka. + chleb razowy !ze 4 kromki

wychodzi z tego skromnie napisanego -- 4g ww/kg dla osoby wazacej ok 70kg

to juz o wiele lepsze niz zwykle zarcie odzwyek 3x dzienie + ziemniaki ze schabem 1x :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
Faktycznie taka dieta jest do zrealizowania BARDZO DZIĘKUJE!!!

Ile tego twarogu mam jeść przy tych posiłkach jakie rozpisałeś? waże 72 kg
I czy przy takiej diecie zaspokoje zapotrzebowanie na białko?

Zmieniony przez - dizzy19 w dniu 2005-03-03 18:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
poczywiuscie to nie jest dieta- za malo zdroweych tluszczy [tzw, witaminy F - czyli NNKT - mozesz kupic oliwe z oliwek i pić 2-3 łyzki dziennie.
ryż 2-3 worki 100g dziennie/ platki/chleb razowy/ owoce /warzywa/ ryby/kura/idnyk/

100g twarogu ma 20g bialka. [jak kupjesz twarog to masz podana wage. np kupiles jakis kawałek co wazy 250g --> na pół dzielissz --> 125 ~25 g bialka. itd trzeba ssobie radzic

jedz co 3-4 godziny 4-6 posilkow dziennie
przy twojej wadze -> na posiłek ok 30-40 g bialka // 60-80 g weglowdanów // łyzka oliwy njalpiej ze 2-3 x dziennie //

wejdz w dział odzywianie--> poczytaj o posilkach przed i po treningowych.
w skrocie -> przed treningiempk-1-1,5h ->weglowodany o niskim IG [ryz kasza ] + bialko. zaraz po treningu - wegle o wysokim IG-> sok/banan/glukoza/dextroza/miód/ itp.- "donowiciele glikogenu".
za po 30-50 min. po tym normlany posilek- ryż/kura

na noc [1 h przed snem - ostatni posilek - samo bialko - > puszka tunczyka w sosie wlasnym / twaróg [moze nawet i lepiej twarog bo kazeina]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
f***u lap soga bo to mi sie podoba co tu napisales

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
TYLKO NIE MYSL ZE BEDZESZ MIAL U MNIE FORY!
hihi dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
achas nie edytuje bo do autora --> postaraj kupic sie jakis zestaw witamin i mienrałów nawet nie wiesz , jaki duzy wplyw na rzowoj miesni maja niby "zwykle" witaminki i minerałki., ktore niby nie są budulcem, nie daja energii, aczkolwiek bez nich orgasnizm nie moglby funkcjonowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
f***master niezmiernie dziękuje Ci za wszytko
Już zaczynam stosowac nową diete.W ogóle czuje się bardziej zmotywowany

POZDRAWIAM!!!

Zmieniony przez - dizzy19 w dniu 2005-03-05 18:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a tak z cieakwosci: co mama powiedziala zeby zamiast ziemniorów dac ryz/ kasze/makaron razowy?
odcas ud oczasu mzoesz zjesc zimniaka nie mowie ze nie, ale ma dosc wysoki IG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
f***master, ja tak korzystając z posta czy te witaminki to może być coś w stylu np centrum?

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o radę :)

Następny temat

gainer

WHEY premium