SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENINGI DLA KOBIET - WARSZAWA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
Czy znacie szkoły sztuk walki, które organizują grupy dla kobiet lub z dużym udziałem kobiet?
Może stworzymy jakąś listę?
Najczęściej widzę jakąś ofertę krótkich kursów samoobrony...

Najbardziej interesuje mnie nauka walki w parterze, dźwignie, rzuty itp, a najchętniej bjj. Z oczywistych względów chciałabym przynajmniej zacząć w grupie kobiecej;)

Znalazłam kilka grup "dla pań" aikido, coś z kung fu i to właściwie tyle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aikido to wlasnie dzwignie i rzuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lelum_po_lelum
Z oczywistych względów chciałabym przynajmniej zacząć w grupie kobiecej;)
Jakie to względy są oczywiste?
Pytam poważnie. Trenowałem muay thai, boks, BJJ, MMA i w moich klubach nigdy nie było oddzielnych grup dla dziewczyn. Może dlatego, że nie jestem z tak dużego miasta jak Warszawa.
Polecam przestać kombinować. Jeżeli tak bardzo nie chcesz mieć kontaktu fizycznego z mężczyznami, to porozmawiaj na ten temat z trenerem i ćwicz tylko z dziewczynami podczas mieszanych zajęć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
Kuba1999w
Aikido to wlasnie dzwignie i rzuty


Wiem, zamierzam tę szkołę sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lelum_po_lelum
Najbardziej interesuje mnie nauka walki w parterze, dźwignie, rzuty itp, a najchętniej bjj.
Dlaczego? Co Cię pociąga w parterze, dźwigniach i rzutach?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
W Warszawie raczej nie znajdziesz grupy czysto kobiecej. Więc polecam klub w którym trenuję: Berserkers Team Warszawa - na każdym poziomie zaawansowania są dziewczyny, więc miałabyś się z kim kulać. Jeżeli chodzi o bjj na poziomie, to pozostają jeszcze Copacabana, Gorilla, Dragon's Den.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
cynik75
W Warszawie raczej nie znajdziesz grupy czysto kobiecej. Więc polecam klub w którym trenuję: Berserkers Team Warszawa - na każdym poziomie zaawansowania są dziewczyny, więc miałabyś się z kim kulać. Jeżeli chodzi o bjj na poziomie, to pozostają jeszcze Copacabana, Gorilla, Dragon's Den.


Dzięki za info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
MMA
lelum_po_lelum
Z oczywistych względów chciałabym przynajmniej zacząć w grupie kobiecej;)
Jakie to względy są oczywiste?
Pytam poważnie. Trenowałem muay thai, boks, BJJ, MMA i w moich klubach nigdy nie było oddzielnych grup dla dziewczyn. Może dlatego, że nie jestem z tak dużego miasta jak Warszawa.
Polecam przestać kombinować. Jeżeli tak bardzo nie chcesz mieć kontaktu fizycznego z mężczyznami, to porozmawiaj na ten temat z trenerem i ćwicz tylko z dziewczynami podczas mieszanych zajęć.


Myślę, że wiele dziewczyn ma problem z uczestnictwem w treningach sztuki walki, nawet w tych stylach niezbyt kontaktowych. Zawsze pozostają w mniejszości. Taka lista mogłaby się przydać.
Ja osobiście nie mam nic przeciwko trenowaniu z facetami (nawet lepiej, bo można sprawdzić skuteczność technik na silniejszym osobniku).
Ale w BJJ troszkę mnie przeraża, przynajmniej na początku, turlanie się z osiłkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
MMA
lelum_po_lelum
Najbardziej interesuje mnie nauka walki w parterze, dźwignie, rzuty itp, a najchętniej bjj.
Dlaczego? Co Cię pociąga w parterze, dźwigniach i rzutach?


Trenuję jakiś czas kung fu i coraz bardziej mnie to wciąga, ale oczywiście to tylko stójka, nie ma parteru, więc mam duży niedosyt i braki:)


Zmieniony przez - lelum_po_lelum w dniu 2017-03-01 18:55:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania bokserskie

Następny temat

Worek treningowy co i jak

WHEY premium