SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENBOLON - dlaczego nie dla poczatkujacych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
przeczytalem artykul Uriela o tym, ze trenbolon to wyzsza liga i nie maja co brac sie za niego poczatkujacy.

PYTAM Z CZYSTEJ CIEKAWOSCI.
dlaczego? po przeczytaniu opisu(masa + poprawa definicji) i skutkow ubocznych(male prawdopodobienstwo gineko, syfow, lysienia) uznalem, ze jesli kiedykolwiek decydowalbym sie na SAA to wybralbym wlasnie trenbolon. dlaczego odradzacie go swiezakom? na pierwszy cykl np?

z gory dzieki za zaspokojenie mojej ciekawosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
^ Chyba żartujesz z tymi wynikami siłowymi jakiegoś kolegi z Polski.

Takie wyniki to jest światowa czołówka, elita sportów siłowych.

Pierwszy z brzegu przykład, Dan Green wielokrotny record holder. W kategori 110 kg pobił wszystkie rekordy świata.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7263
Bo będzie zbyt duża różnica pomiędzy utrata zdrowia, a poprawą definicji/przyrostami, ponieważ początkujący nie wykorzysta jego mocy... Są lżejsze środki z których początkuujący będzie równie zadowolony..

Zmieniony przez - Darek2961 w dniu 2009-08-11 13:46:01
2

Bo nie bedzie jak ma być, tylko będzie tak jak my chcemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
mowiac o utracie zdrowia masz na mysli watrobe, nerki? o SAA nie wiem praktycznie nic i mnie do nich nie ciagnie specjalnie, ale strasznie jestem ciekaw dlaczego trenbolon jest odradzany. w opisie wyczytalem o latwym przyroscie suchej masy i poprawie definicji. jest bardziej toksyczny dla naszych narzadow niz np meta czy tesc?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7263
Testosteron masz naturalnie w organizmie i zwiększasz tylko jego poziom, natomiast tych smieci jakie pływaja w trenie raczej nie masz w organizmie... Nie tylko oddziaływuje na wątrobe i nerki..poszukaj sobie o skutkach ubocznych..

Bo nie bedzie jak ma być, tylko będzie tak jak my chcemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
"przeczytalem artykul Uriela"

to teraz już możesz zacząć czytać kolejne
powodzenia

"o SAA nie wiem praktycznie nic"

j/w

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-08-11 13:59:57

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
a kto powiedzial, ze chce cos o tym wiedziec? poprostu zaciekawilo mnie to bo natknalem sie na opis trenbolonu i z zerowa wiedza na ten temat bralbym bez wahania.

trenbolon:
# Substancja aktywna: Acetat trenbolonu
# Okres aktywnego półtrwania: około 2 dni
# Klasyfikacja: Sterdy anaboliczno - androgenny (iniekcyjny)
# Dawkowanie: 75mg / dzień - 2 dni
# Trądzik: Tak
# Retencja wody: Nie
# Podwyższone ciśnienie krwi: Tak
# Hepatotoksyczność: Tak
# Aromatyzacja:Nie
# Konwersja do DHT: Nie
# Blokowanie HPTA: Tak

Trenbolon jest bardzo mocnym androgenem, posiadającym silne właściwości anaboliczne. Znakomicie nadaje się do szybkiego budowania masy mięśniowej i siły, powodując wyraźne rezultaty w krótkim czasie. Anaboliczność tego związku porównywana jest często z typowo budującymi środkami, takimi jak Dianabol lub Testosteron. Jest jednak pomiędzy nimi zasadnicza różnica - Trenbolon nie aromatyzuje. Jest środkiem naprawdę wyjątkowym, zwłaszcza że praktycznie wszystkie sterydy budujące masę mięśniową konwertują do estrogenów. Natomiast środki niearomatyzujące wykazują z reguły słabsze właściwości anaboliczne. Trenbolon natomiast niearomatyzjąc, oferuje bardzo silne działanie anaboliczne. Nie powoduje retencji wody, toteż masa na nim zdobywana zawsze jest bardzo wysokiej jakości. Ginekomastia także nie występuje, więc antyestrogen nie jest konieczny.
Wysoki poziom androgenów, powodowany stosowaniem Trenbolonu, przy nieobecności estrogenów znakomicie sprzyja spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pozwala na uzyskanie znakomitej gęstości i separacji muskulatury, bez drastycznej diety. Dlatego jest niezwykle cenionym i popularnym wśród kulturystów sterydem.
Trenbolon jest wyraźnie mocniejszy niż testosteron. Wykazuje trzykrotnie silniejsze działanie, porównując w skali miligram do miligrama.

zrodlo: sterydy.net
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
"a kto powiedzial, ze chce cos o tym wiedziec"

albo chcesz znać odpowiedź na swoje pytanie albo sam nie wiesz czego chcesz

"i z zerowa wiedza na ten temat bralbym bez wahania"

raczej byśmy na tym nie stracili

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-08-11 14:14:31

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
nie mam zamiaru klocic sie z toba na forum, chcialbym tylko uslyszec konkretna odpowiedz. skoro nie jestes jej w stanie udzielic to nie pisz nic. chce znac odpowiedz na pytanie z ciekawosci. dopiero dzis dowiedzialem sie o trenbolonie i szperajac w internecie nie znalazlem skutkow ubocznch orszych niz depresja. nurtuje mnie pytanie skoro trenbolon jest taki "super" to czemu ludzie wybieraja tescia, mete, wiko, cokolwiek. musi tutaj byc jakis ukryty haczyk, a skoro moja wiedza jest za mala bym mogl sam to wywnioskowac to prosze o pomoc innych wiec skoro ty tez nie jestes w stanie mi pomoc to poprostu zignoruj moj temat. dzieki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
to jak wyjaśnianie 6-cio letniemu dziecku teorii względności
kiwnie głową, uśmiechnie się nierozumnie na spełnienie jego prośby i odejdzie dalej nic nie rozumiejąc
3

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1769
cze.
A wiec tak.
Moim zdaniem poczatkujacy powinni zaczac od Testa p.
juz na tym srodku mozna zaobserwowac bardzo duze przyrosty masy i sily i oczywiscie dosyc mocne skutki uboczne.
Na pierwszych cyklach nalezy nauczyc sie obserwowac reakcje swojego organizmu.
jakbys zaczol od trenu to bedziesz mial wielkie problemy z nabieraniem masy, jezeli masz zamiar cwiczyc przez nastepne lata. Najwiekszym problemem przy trenie jest jego odtawienie i wielka depresja. Nawet Test z Winkiem nie potrafia cie przed tym ochronic.
Pozatym tren z tego co wiem nie zostaljeszcz przebadany na ludzkim organizmie, podawany jest zwierzetom ktore ida na uboj.Wtedy jest obojetne co za skutki uboczne wystepuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
tren jest bardzo androgenny (tradzik, oleista cera, wypadanie wlosow), bardzo mocno blokuje, niszczy libido, jest toxyczny dla watroby i nerek. do tego dochodza pluca: cysty itd. mozliwe duze spadi. po cyklu na trenie ciezko jest o dalszy zadowalajacy progres bez podbijania dawek. badzo mocno wplywa na psyhike i samopoczucie.

malo? dalej uwazasz ze to idealny srodek na 1 raz ?

Zmieniony przez - sapphireex w dniu 2009-08-11 14:41:03

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M drol & Epithin-E prosze o rozpisanie

Następny temat

Iniekcje w Bark

WHEY premium