SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENBOLON!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 87510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 457
Cwicze 3 latka bralem do tej pory winstrol dece i prolongatum,znajomy mi polecil trenbolon.czy mozecie mi cos powiedziec na temat tego zwiazku??jak go brac i z czym dobrze jest połaczyc,myslalem o dece +trenbolon,.Jak dawkowac??i co na odblokowanie,pozdrawiam
moj opis:196 cm 115 kg klatka 132 barki 150 biceps 46 udo 67 lat 23
1

goryl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tren najlepiej z propem. ja to bym sobie zapodal na zmianke 100mg propa i 75mg trena. w jeden dzien prop w drugi tren i tak na zmiane. ale czy to dobry wybor dla ciebie to nie wypowiem sie.
ale deka to raczej odpada do trenu no chyba ze jako baza w jakms dluzszym i bardziej zlozonym cyklu. ale deca + tren na moje oko to decotrenodick

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2005-09-08 13:39:38
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
cel cyklu ?

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 457
przybranie dosc sporej suchej masy miesniowej,sciecie miesni!!z czym połaczyc najlepiej tren??

goryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Trenbolone możesz bardzo dobrze połączyć z Sustanonemi Metanabolem lub zamiast Metanabolu Winstrolem. Decę przy Trenie odradzałbym ze względu na duże ryzyko wystąpienia ginekomastii progesteronowej.
2

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Uri jak widzisz użycie małych ilości trenu do 1 cyklu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
ja to widze tak jak wy***anie 0,5l na 1sze chlanie.
3

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
czyli bomba zycia
2

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
That, jak Ci Tren wszedł - coś pamiętam - kupe tego strzelałeś, był tam Masteron?

Niwix, Tren na pierwszy cykl - w USA możliwe. Na Trenbolonie są przyswajane ogromne ilości pożywienia i jest fest środkiem ale myślę, że dla początkującego lepiej skorzystać z Winstrolu i Nandrolonu. Nie wiadomo czy taki delikwent bedzie chcial dalej cwiczyc. Lepiej jak najmniejsze ryzyko wystapienia skutkow ubocznych.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Dzięki jeszcze troche wody w wiśle upłynie nim sie na pierwszy cyklon zdecyduje


ps na grochowskiej nie słychać Twojej maszyny , co jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Uriel o jakich mowisz skutkach ubocznych co moga wystapic na trenie...a na tesciu np. nie...nie mowiac o nerkach oczywiscie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop czy prolo?

Następny temat

Co z antkiem?

WHEY premium