SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC - Thermo fat burner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !

Mam pytanie odnośnie brania tego suplementu :

Z wyczytanych postów dowiedzialem sie iż lepiej zmienić dawkowanie by dalo to jakieś efekty :

Mam Thermo od wczoraj i biore 2 tabs rano i 3 przed cwiczeniami ( tym siłowymi )

1) Czy brać therme w dni nie treningowe, czy nie treningowe, jak wogole brać ?
2) Kiedys brałem Therme Pro Prolabu, to w czasie cwiczen bylem mokry....dzisiaj byłem na rowerze i prawie wogole sie nie spocilem ( jakby bez tego - 3 tabs + 2 rano)...nie mowiac juz o cwiczeniach siłowych. Jak to działa, tzn czy powinem sie ostro pocic czy to inaczej dziala...bo w skladzie sa tez inne zwiazki..to moze chudnie sie przez codzienne dawkowanie ?:) Jak to jest ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
a ja mam pytanko odnoscnie tego thermo fat burnera mam rozumiec ze ma miejsce spalanie tluszczu prawda? chodzi mi o to czy podczas brania wiekszych dawek nie dochodzi rowniez do spadku wagi ale z suchego miesnia?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha...narazie to chce mi sie caly czas pic :) no i sikać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka, ja brałem 1 rano, 2 przed treningiem i 2 po, efekty jak dla mnie swietne spadł brzuszek, straciłem wage, siła została naprawde dobry suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18156
Therma Prolaba, to nie Thermo Fat Burner Treca (ktory swoja drogą jest bardzo lightowy). To jakbys porównał malego fiata do mercedesa

Zmieniony przez - Marijo w dniu 2004-05-05 00:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Therma EF Prolaba jest fiatem dla Trecowskiego mercedesa

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5043
Witam Panów, jest sprawa. Mam 3 odzaje thermo
1-Thermal Pro SNI 110 tabs.
2-therma z met-rx slabsza od SNI 30 tab
3- therma z GNC pez efedryny 11 tabs.

I taka jest sprawa mozna je laczyc razem, bo tak sobie mysle ze w niedziele mozna pojechac na tej gnc bez efedryny. co wy na to. i podaj cie panowie jakies linki do diety na thermo jak bede jeszcze mogl to beda sogi, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9127
Witam.
Ja wcinam Thermo fat burnera Treca od wczoraj. Wczesniej jadlem Therme z Prolaba i Thermala z SNI, wiec nastawilem sie ze Thermo Fat Burner jakos specjalnie na mnie nie podziala ... no i zdziwilem sie, bo po wzieciu 2 tabsow juz po 10minutach jezdzenia na rowerku bylem mega mokry :) Nie wiem czy tak zawsze bedzie na mnie dzialalo. Wyjdzie z czasem ... ale pierwsze moje wrazenie jest pozytywne. Zobaczymy jak efekty po cyklu ... a wlasnie ... wie ktos moze przez ile najlepiej brac tego TFB? Przez miesiac,dwa? A moze mozna dluzej? Dodam tylko ze do tego fat burnera mam oczywiscie diete no i jeszcze treningi silowe oprocz aerobow.
Bartas--> ile zjadles tego fat burnera i jakie mniej wiecej miales efekty? :)
Pozdr.-Gregu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Powiem tylko tyle, teraz udalo mi sie zdobyc Ephedrine Kaizena. 1 kapsulka posida az 60mg efedryny, krotko mowic straaaaaaaasznie kopie

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
no mi by pasowała ta 1 kapsułka przed treningiem żebym wogóle poczuł..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Ja bym po 60mg efki na raz to sie chyba przekrecil

Hmmm chyba ze bez kofeiny ale wtedy to pewnie juz nie ma wlasciwosci thermo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Ale niestety kapsulki nie zawieraja kofeiny :-/

...::: Pozdrawiam :::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy rozpuszczalne w wodzie z wyjątkiem b

Następny temat

System Protein 80 + ??? HeLp :)

Wiecej