SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC Nutrition ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5092
Witam wszystkich
Chcialbym poznac opinie na temat firmy TREC Nutrition a dokladnnie chodzi o kreatyne tej firmy. Cenna podobna co ceny Megabola z czypodobna jakość.
Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na twoim miejscu wzioł bym Mulitpowera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5092
No tak Multipower jest bardzo dobry no i drogi ale pytalem czy ten Trec jest taki dobry na ile kosztuje (znaczy kupa)czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena dobra i efekty dobre, koleś łyka trzy tygodnie i zadowolony, drugi też łyka od tygodnia i też zadowolony. Ja nie jadłem, ale też się nad nimzastanawiam. Firma się dopiero wchodzi na rynek, to pewnie chce zyskać renomę, więc sypie do puszek coś dobrego. Na razie nie słyszałem o niej żadnej złej opinii.

Raz na wozie raz pod wozem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Cena mala jakosc do dupy. Zdecydowanie polecam Prolaba. Na takie smieci jak TREC Nutrition czy Megabol nie warto wydawac kasy.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie z Tobą 666 ( szatan )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;) Multipower the best
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Tez w zupelnosci sie zgadzam z przedmowcami....lepiej nie kupowac wynalazkow takich firm jak Trec Nutrition i pozostac przy sprawdzonych produktach renomowanych firm...








REDRUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
a najlepiej to wypieprzyc 1000000000000zl na miesiac na suplementy wtedy gwarancja jest ze wszystko jest za***istej ajkosci bedziecie wielcy jak po kosie a nawet wieksi. Co z tego ze wszyscy pojdziecie z torbami i wsrod cpunow w katowicach na dworcu wyladujecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Misiosz fajnie ze juz znasz swoja przyszlosc.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem kratyne TRECA i mam oniej dobre zdanie, jest leprza od megabola, a multipower to "wyższa klasa" i 3x wyzsza kasa :) jak tos ma malo kasy to polecam treca

Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JESLI NIE KREATYNA TO CO ?????????

Następny temat

co na rozstepy???

Wiecej