SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Qrde znowu zaczynam sie czepiac... nie uważacie ze dość dziwne jest ze w tej chwili jedyna słuszną, polecaną nagminnie firma we wszystkich w zasadzie suplementach jest TREC. nie uwazam ze to zła firma - wręcz przeciwnie ma swoje dobre produkty ale bardzo mi to wszystko śmierdzi!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3108
To, ze nagle tak wiele osob proponuje produkty tej a nie innej firmy nie jest jeszcze najgorsze. Mnie przeraza, ze niektorzy przeczytaja 5 postow, a pozniej wypowiadaja sie jak eksperci w suplementacji, a niestety nie maja wiekszego pojecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
mysle ze..nie we wszystkich...ale ich gainer i bcaa..wychodzi naprawde dobrze cenowo...swego czasu..glutamina tez byl polecana (promocja)..ale ten stan rzeczy moim zdaniem jest spowodowany wlasnie korzystnym stosunkiem cena/jakosc....

BTW..podbobie jest z bialkiem kroluje teraz extensor..bo ich wpc wychodzi swietnie cenowo...

ale to tylko moje zdanie...

P.S. znowu bedzie ciekawa dyskusja ;)

Pozdrawiam
vegas

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2003-11-30 11:46:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Duzo ludzi poleca Treca wlasnie zawzgledu na cene - zreszta byl przeglad gainerow i bcaa na forum i w oby wygral Trec ze swoimi produktami.
Zreszta ich WPC tesh jest tanie i dotego w wiaderku a nie tak jak extensor w folii


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
megabol tez jest tani a jednak nikt go nie poleca - wrecz przeciwnie odradzaja...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
A ja mimo wszystko trzymam sie Olimp i Ultimate choc faktycznie z niektorymi produktami cenowo wygrywa Trec

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
Red Devils -----> Manchester United Football Club

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
mysle ze to daltego rowniez, ze TREC byl i jest reklamowany jko firma prosto z Ameryki, ktora trafila zza oceanu na rynek europejski, a co za tym idzie ma wiekszy "prestige" od np. Megabola

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
hmmm...
megabol to firam ktora od dawna raczej nic nowego nie wprowadza..nie rozwija sie...w jej ofercie brak niektorych produktow...
poza tym np...ich gainer (wstrety w smaku)...wychodzi drozej od treca...

nie bronie firmy trec....ale uwazam ze ich gainer i bcaa...maja naprawde swietny stosunek cena/jakosc...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
prestiż... jakos na net***** .com nie ma treca a jest mnostwo innych solidnych firm...



członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tre.c nie jest z usa...to francja...

poza tym wiem o co chodzi willhelmowi...i tez to zaoowazylem marketing


misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople


Zmieniony przez - misOO w dniu 2003-11-30 12:56:25

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no wlasnie a to chyba polska firma... bo nie moge znalezc swiatowej strony treca... tylko polską i opis

"Firma Trec Nutrition wprowadza na polski rynek suplementy wyprodukowane w najlepszych laboratoriach świata. Dzięki szerokim powiązaniom handlowym na świecie zakupujemy surowce w takich cenach, jak najwięksi potentaci w branży kulturystycznej.


Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie największych laboratoriów oraz firm badających wpływ suplementacji na organizm sportowca. Zdajemy sobie sprawę, iż polski rynek suplementów odbiega jakościowo od światowej czołówki. Dlatego też uczymy się od najlepszych i wykorzystujemy ich doświadczenie."


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Jakoś nie mogę się przekonać do tej firmy...
Fakt, że odżywki tej firmy są trochę tańsze ale zastanawiam sie nad jakością tych odżywek...

Ja osobiście jestem zadowolony z Hi Tec i Universala

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brać l-karanityne

Następny temat

keatyna+glukoza

Wiecej