SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRAN w kapsułkach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 827
Kupiłem TRAN w KAPSUŁKACH i mam pytanie jak to brać żeby miało sens ?
Trening i dieta na mase. Moja waga 85kg. W diecie dostarczam około 60-80g tłuszczów głównie jedno i wielonienasyconych (olej z oliwek, olej lniany, siemie lniane, smarowanie, mleko)

Skład kapsułki
- kwas eikozapentaenowy 50 mg
- kwas dokozaheksaenowy 70 mg
- wit. A 390 I.E.
- wit. D 50 I.E.
- wit. E 0,7 mg

na froncie opakowania napisane jest jeszcze: zawiera naturalny olej wątłuszowy 570 mg

Wymyśliłem sobie że będę brał 3 x dziennie po 2 tabletki: rano, w posiłku przed i potreningowym.

www.rajska.neostrada.pl/bench.wmv
Klata 150kg Nogi 170kg Martwy 210kg Barki 95kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
najlepiej jak by przynajmiej z 5 g dac

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
WIEM LECHU CO MASZ ZA TRAN,TEN SZWEDZKI W CIEMNIEJ BUTELECZCE PAKOWANY,JADLEM GO PRZEZ PARE LAT ALE ZA NAMOWA QAZARA I PROSTEGO PRZELICZNIKA ZMIENILEM TEN TRAN NA TRAN W BUTELCE LYSI 240ML ZA 28 ZL,I TOBIE RADZE TAK SAMO(20 RAZY TANIEJ)I PIJ PO 5 GRAM DO SNIADANIA I WIECZORKIEM PO TRENINGU,BO 10 GRAM TO SPOKO DAWKA,A TYCH KAPSULEK TO MASZ TAM ROZPISANE 2 RAZY DZIENNIE 2-4 KAPSULKI,A TERAZ POMNOZ TO RAZY CONAJMNIEJ 2 BO JESTES CWICZACY I TWOJE ZAPOTRZEBOWANIE NA WITAMINY I WSZYSTKO JAK SAM WIESZ WZRASTA PAROKROTNIE W POROWNANIU DO BABC CO TO KUPUJA I TAK TEN TRAN STOSUJA ,I POLICZ NA ILE CI TO STARCZY?A TA PACZKA 180 KAPSOL TO KOSZTUJE PRZECIERZ OK.16 ZL,WIEC,KROTKO NA TEMAT,SKONCZ TO I WAL PO TREN LYSI MIETOWY 240ML W BUTELCE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
a mo on jakies skutki uboczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Tran - skutki uboczne???

tak! - będziesz zdrowszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
co ma tran do budowy masy miesniowej .. sry laik jestem:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
zdrowe tłuszcze

wpisz w wyszukiwarkę i już coś będziesz więdział

każdy kiedyś był laik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 827
Dzięki lobo1 !!
Ten mój faktycznie szwedzki i 120 kapsulek kosztowalo 20zł !!!

Kupie to co mi doradziles jeszcze raz wielkie dzieki

www.rajska.neostrada.pl/bench.wmv
Klata 150kg Nogi 170kg Martwy 210kg Barki 95kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 827
Co jeszcze można dokupic jako źródło zdrowych tłuszczy ???
Mam jeszcze olej lniany. Coś jeszcze ?

www.rajska.neostrada.pl/bench.wmv
Klata 150kg Nogi 170kg Martwy 210kg Barki 95kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Jak masz to co napisales wyzej to wystarczy, jeszcze rybke tlusta czasami dodasz

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
lechu,jak maszten tran w plynie,to lniany se juz odpusc,nietrza,wystarczy ze oliwe kupisz do wszystkich posilkow a tran jak pisalem 2 razy dziennie po 5 gram
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Picie wody podczas wysilku ?

Następny temat

trening bokserski a dieta

WHEY premium