SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRĄDZIK U PAKERA?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
U wielu młodych ćwiczących na siłowni osób często można zaobserwować problemy z cerą. Czy jednak tylko młody wiek (okres dojrzewania) można winić za ten stan rzeczy? 

Okazać się może, że nie. Wielu badaczy bowiem wiąże stan naszej skóry ze sposobem 

(...)

Jeśli jednak podejrzewasz, że może tak być w Twoim przypadku, sięgnij po inny rodzaj białka w proszku, wybierając np. GOLD BEEF-PRO™-TEIN lub też SOJAVIT®.

A reszta z nas będzie się dalej delektować licznymi produktami z

(...)

http://perfectbody.pl/ZDROWIE/4/779/Tradzik-u-pakera.html


Zmieniony przez - Biniu w dniu 4/15/2017 8:34:40 AM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie, że firmy się rozwijają i wchodzą coraz nowsze białka z innych składników. Mi np. mleko pogarsza skórę, a twaróg (przecież z mleka) nie za bardzo , pewnie na soję się skuszę . Wesołych Świąt i smacznego jajka.


Zmieniony przez - jakkjakk w dniu 2017-04-15 21:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a ja mam odwrotnie
tzn WPC Olimpowe wchodzi idealnie

a po twarogu mam problemy na skorze ...


Zmieniony przez - Biniu w dniu 4/19/2017 7:54:34 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WĘGLOWODANY I TŁUSZCZE W JEDNYM POSIŁKU?

Następny temat

Wielkanoc 2017 - niech się wam daxzy

WHEY premium