SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMA PRO - NOWA vs STARA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !

Mam pytania :
- czym dokładnie się różnią
- która jest lepsza - w sumie głupie pytanie, co nowe to lepsze przecież ...przeważnie...


Czy są jakieś nowe środki pomocne przy szybkim i ekonomicznym schudnieciu ?

Z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
czytaj od tej strony
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=182&topic_id=21347

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
moze...MALKOLM.... sproobuj innych srodkow? chyba ze masz problemy z $$$ zielonymi...to juz inna sprawa ale chyba lepiej jest zainwestowac w zdrowsze?.... pewnie myslisz sobie ze jak cos wszystkim pomaga to po co brac cos innego.... otooz nic bardziej mylnego... tu masz KAINA'a ktory duzo bral tych specyfikow i moze Ci wymienic kilka o niebo lepszych od Thermy... tak samo Lucek (the chosen one) co jakis czas zapodaje sobie jakiegos wysuszacza i jego zdanie na temat Thermy jest raczej negatywne(czy jakos tak)..........................................oj nie wazne

Back to the primitive
**** all your politics
We got our life to live
The way we want to be....

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No z kasa owszem jest problem... A co polecasz konkretnie...

A co do jojo.. nie bylo takiego efektu, schudlem, troche potem przytylem, ale to nie jojo, tylko ta "piebrzydka" pogoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
z ECA to np Xenadrine(160zl-chyba), HerbaLean(119zl), Zentrope(99zl)
lub stymulatory tarczycy "thyroid boosters" to np: MM4, Beta3 czy jakos tak...
www.cyberpaker.com -> fat loss/energy -> i wybierasz izi


Back to the primitive
**** all your politics
We got our life to live
The way we want to be....

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh... Mój budżet będzie skromniejszy... a coś tańszego ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
jesli zdrowie pozwoli mozesz sobie Therme zarzucic... a co do rooznicy miedzy nowa a stara to:
*cena
*nowa ma slabsze dzialanie niz stara
* -"- mniej skutkow ubocznych
no i chyba tyle
A cos innego to moze jakis Fat Burner + Green Tea(na tym sie nie znam za bardzo) - ale nie ma tak szybkiego dzialania jak therma...
moze lepiej skompletuj troche pieniazkow i zakup zobie Zentrope... bo ja tez mam taki zamiar u cybera w pierwsze poniedzialki miesiaca jest rabat wiec jak bys sie do poniedzialku uwina... moze to nie jest jakas kolosalna obnizka ale zawsze koszty wysylki sie utnie
the choice is yours

Back to the primitive
**** all your politics
We got our life to live
The way we want to be....

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Malcolm - mozesz sobie poczytac o Fat Burnerze, HCA i Green Tea na stronie olimpa http://www.sportatut.pl

Back to the primitive
**** all your politics
We got our life to live
The way we want to be....

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki, czytałem.... heh...troche to nie ekonomiczne :) No chyba sprobuje Therme jeszcze raz. A powiedz mi jeszcze jedno, czy ceny starej zwiazku z pojawieniem sie nowej poszly w dol ?

Bo cos takiego mi sie obilo o uszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
w muscle.pl Therma Pro with Ma Huang kosztuje roowno 70zl

Back to the primitive
**** all your politics
We got our life to live
The way we want to be....

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy- rozwianie wątpliwości

Następny temat

Swędzenie tyłka !!!!

WHEY premium