SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMA A ANTYDEPRESANTY?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SONBATY z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczęłam dzisiaj brac thermę pro, mam pytanko czy jednoczesne przyjmowanie sronilu (fluoxetyny) moze miec jakis nieporządane skutki? czy jedno wyklucza drugie? przyjmuję seronil od miesiąca w dawce 20 mg na dobę, mam go przyjmowac jeszce dwa miesiące, czy mogę sobie spokojnie aplikować thermę czy racze byłoby to niewskazane? czy tez jedno nie ma nic do drugiego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z tym pytaniem to do Guru do działu "Porady medyczne". Jak chcesz to Cię przerzucę.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poproszę:)...oj ciagle mam do Ciebie jakieś prosby..traki dobry duszek z Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Nie ma przeciwskazan, ale ja bym raczej nie laczyl leku przeciwdepresyjnego z efedryna... Poczekaj jeszcze te dwa m-ce i wtedy dopiero aplikuj sobie Therme

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiedziałem mailem - ale sądzę, że ta odpowiedź może zainteresować też innych - brzmi ona NIE. Żadnych takich połączeń - tutaj występuje zasadnicza niezgodność działania. Poza tym znacie moją opinię na temat stosowania Thermy.
Pozdrawiam.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GINO One more time :(

Następny temat

wyniki badan...

WHEY premium