SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMAL PRO -efekty działani???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 185
85 kg przy takim wzroście to dużo
jeśli nie szkoda Ci serducha( bo ludzie z mojego otoczenia na to głównie się skarżą po thermalu ) to spróbuj - jak najbardziej, ale bez treningu nic Ci nie pomoże...Najważniejszy jest ruch Więc na początek pomyśl o tym, a dopiero później o spalaczu...
Pozatym jeśli zaczniesz stosować jakieś spalacze zawierające efedryne to po pdstawieniu musisz mieć silną wolę i zwalczyć łaknienie...które w moim przypadku niestety zawsze wygrywa...Byćmoże mam zbyt słabą wolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Mam pytanie związane z Thermal Pro ćwiczę już od jakiegoś czasu żeby zgubić parę kilo do dziś nic nie brałem czy jest możliwe żeby po jednej tabletce podskoczyło ciśnienie drgawki i biegunka proszę o szybká odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Nie ładuj się na razie w żadne spalacze. Masz dość dużą nadwagę jak na swój wzrost. Wystarczy odpowiednia dieta, odpowiedni plan terningowy i na początku waga będzie lecieć szybciutko. Spalacz zostaw sobie na moment w którym nadejdzie stagnacja żeby dalej ruszyć z kopyta. Poza tym większość tych spalaczy to tylko stek bzdur typu "legenadrny" , "najmocniejszy na rynku" itp. Nierzadko jest to też dość duży wydatek. Skup się na diecie i ćwiczeniach a efekty przyjdą bez wspomagaczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Ali8644
Mam pytanie związane z Thermal Pro ćwiczę już od jakiegoś czasu żeby zgubić parę kilo do dziś nic nie brałem czy jest możliwe żeby po jednej tabletce podskoczyło ciśnienie drgawki i biegunka proszę o szybká odpowiedz


jak trafiłeś na starą wersje to jest to możliwe
przy okazji - nie odświeżamy starych tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Polecam skupić się na spradzonych produktach, dopuszczonych do sprzedaży a nie magicznych wyrobach garażowych, w których nie wiadomo co jest.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dla mnie nr 1 obecnie z legalnych srodkow
https://sklep.sfd.pl/Dorian_Yates_Black_Bombs-opis29416.html
dzialanie,m pomimo skladu ktory jest prosty, naprawde jest znakomite

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Skutki uboczne to mało powiedziane w skład wchodzi narkotyk poczytaj sobie o B-pheneythylamine HCl. Stanowczo odradzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tez pozniej dziwic sie ze sa wpadki na testach antydopingowych, malo tego czasem istnieje ryzyko, ze narkotest cos pokaze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Ja na szczęście zdążyłam tylko dwie tabletki wziąć. Bardzo źle się po nich czułam, miałam wysokie ciśnienie (gdzie za zwyczaj mam za niskie), ogólne rozkojarzenie, brak apetytu i arytmie. To mnie skłoniło o prześwietleniu składu dokładniej niż za pierwszym razem. Lepiej pójść do dietetyka ta sama cena a zdrowo. (jeśli chce się zrzucić parę kilo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie chodzi o to by nie wykorzystywac wsparcia termogenika, jednak faktycznie trzeba podejs do tematu rozwaznie i wykorzystac cos sprawdzonego, co jest potwierdzonego co do skladu i bezpiecznego dzialania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

można brać kreatyne mając nadciśnienie?

Następny temat

porównanie białek

WHEY premium