SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMAL PRO -efekty działani???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
Mam pytanie dotyczace thermal pro chciała bym sie dowiedziec jakie sa skutki stosowania tego srodka czyli wszystkie za jak i przeciw była bym wdzieczna za opinie osoby ktora to brała albo nadal bieze...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Na początku redukcji nie zaleca się stosowania spalaczy, można pomyśleć na ten temat pod koniec redukcji, kiedy zrzucenie nawet kilku centymetrów z obwodów może okazać się sporym wysiłkiem. Jeśli jesteś na początku swojej drogi, to wylicz swoje zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html i ujmij 300kcal, wykonuj przynajmniej 3-4 sesje treningu siłowego w tygodniu, a na pewno zauważysz szybko efekty.

Pamiętaj, że droga do wymarzonej sylwetki jest długa, dlatego nie sugeruj się tym, czy schudniesz szybko, sugeruj się tym, czy schudniesz efektownie. Pamiętam o tym, aby zapewnić sobie wszystkie niezbędne witaminy oraz minerały, aby Twój organizm funkcjonował poprawnie, ponadto wysypiaj się, zadbaj o to, aby poświęcić na sen około 7-8 godzin, zadbaj również o regenerację w ciągu dnia, zminimalizuj sytuacje stresowe w swoim życiu, ponieważ wszystko to odbija się na nas, a tym samym na naszej sylwetce. Jeśli to nie pomoże warto, abyś wykonała badania hormonalne, aby wykluczyć ewentualne choroby autoimmunologiczne, które mogą mieć pośredni wpływ na Twoją sylwetkę.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
By Grasia / Therma Pro - stro 297:

info na podst. ustaleń fda (4/06/1997)
działania uboczne, ktoore teoretycznie mogą wystąpić podczas stosowania efki:

* objawy sercowo-naczyniowe: od przyspieszonej czynności serca, lekkiego wzrostu ciśnienia tętniczego krwi i palpitacji po poważne zaburzenia rytmu serca, dużego stopnia nadciśnienie tętnicze, zatrzymanie czynności serca, bóle wieńcowe, zawat mięśnia sercowego, udar,
* objawy nerwowe począwszy od lęku, nerwowości, drżenia, nadaktywności, bezsenności, zmian w zachowaniu i zaburzeń pamięci po psychozy, zaburzenia orientacji, splątanie, utratę świadomości i napad padaczki,
* objawy żołądkowo-jelitowe od niewielkiego stop­nia zaburzeń po nudności, wymioty, biegunkę, zaparcia i zmiany dotyczące enzymów osocza.
* objawy skórne od niespecyficznych wysypek po złuszczające zapalenie skóry.
* objawy ogólne: drętwienie, mrowienie, zawroty gtowy, zmęczenie, letarg, osłabienie,

----
przeciwwskazania:
nadciśnienie, arytmia serca, nadczynność tarczycy, używanie inhibitoroow monoaminooxydazy [enzym katalizujący przemiany amin biogennych do nieaktywnych biologicznie związkoow],cookrzyca, częste boole głowy, choroba nerek, wątroby, choroba psych., anemia, jaskra, nerwica, depresja, udar mózgu, powiększenie prostaty.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
a efekty...działania ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Masz dietke ?
Ile masz do redukcji ?
ewentualnie wiek - ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
mam 23 lata mam 168 waze około 85 kg minimum 10 kilo diety jeszcze nie mam ale niebawem bedzie tylko czy ja ja wytrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Czy ja wiem czy thermal bedzie tutaj konieczny ? niesadze, ja bym na twoim miejscu zaczal od czegos slabszego po co sie rzucac od razu na gleboka wode ?

Dietka to wiadomo - dzial odzywianie, tam z pewnoscia Ci pomoga ja jakosc sklecic
Jesli chodzi o spalacz to na poczatek TFB treca, ultra ripped lub cos w tym rodzaju, jesli nie mialas nic wspolnego wczesniej z tego rodzaju rzeczami to tez da rade thermal to raczej na koniec jak juz by trzeba go.
No i aeroby 30-60 minut / najlepiej rower.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Grasik chyba zbyt powaznie to potraktowala...Letarg i Psychozy po Thermie , w jakim przypadku? 1 na 100 000?? Jak ktos chory na chorobe psychiczną weźmie antybiotyk to mu nawet odwali, ale zdrowej osobie psychodza nie groźi napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Bahamut moze i nie, ale ogolnie skutki uboczne na thermie sa i nie mozna tego ot tak sobie lekcewazyc

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A to prawda, sam bralem i zdarzalo mi sie przegiąc z dawką, pobudzenie lub skrajne zmęczenie, patologiczny brak apetytu doslownie i czasem drgawki to byly. Ogolnie moim zdaniem Takie specyfiki jak Therma to lipa(moje zdanie), Lepiej zainwestowac w dobrą diete, trening HST i np; thermo fat burnera treca bądź poczciwe Universal Fat Burners(chyba ze ktos ma 20kg do zrzucenia to co innego,ale taka nadwaga wiąze sie z obciązeniem układu krwionosnego i serca, co za tym idzie...therma raczej odpads)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No tak, ogoolnie zioolka sux, stawiam na syntetyki.
A co do obciazenia serducha i ukladu krwionosnego to racja, przy nadwadze jest obciazone, wiec therma i ogoolnie takie rzeczy nie beda dobrym rozwiazaniem, chyba ze w koncowej fazie odchudzania.
1

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
hmmmmm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

można brać kreatyne mając nadciśnienie?

Następny temat

porównanie białek

WHEY premium