SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
tak, dokładnie cynamon i nic poza tym, mus truskawkowo-malinowy zrobił robotę :P

wróciłem od fizjoterapeuty, lekko nie było ale mam nadzieje,ze za 2-3 dni będzie odczuwalna poprawa
praca głównie nad rejonem lewego łokcia / przedramienia, w prawej ręce głównie przedramię pospinane mocno i ścięgna w okolicy bicepsu tez niestety nie są w idealnym stanie, na koniec rozbicie prostowników grzbietu by...żyło się lepiej

jutro off, pojutrze niby zgoda na lekki trening jest ale zobaczymy w jakim stanie będą ramiona po wizycie bo obolałe konkretnie w tej chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
I żyje się lepiej?
Sam też coś rozbijasz przedramiona i biceps? Pytam bo w książce Starreta on tam piłeczką pracuje nad każdym rejonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Czawaj - Niestety nie, trochę działałem swego czasu ale nie ukrywam, że obecnie nie mam na to ani czasu, ani ochoty. Co poradzić
Nie mam do tego głowy, a treningi mimo iż szybkie i intensywne to razem z aero/interwałami + ogarnięciem się, często posiłkiem i tak mi schodzą ponad 2h ; a obecnie ciężko mi wygospodarować nawet tyle...

Redu - dzień 30

Mija miesiąc redukcji. Jak będzie jutro lub pojutrze chwila to postaram się może o fotki, jak nei to weekend bo najbliższe 2 dni zapowiadają się bardzo pracowite.

Dzisiaj na szybko, bo niewiele się działo.



Rano 45 min aero na rowerku, wieczorem wpadło jeszcze 25min jazdy na rowerze z Synkiem.




- jajecznica


- omlet / truskawki



- kurczak zapiekany z serem (brak foto)

- w ciagu dnia spróbowałem sobie takiego napoju, bo przyszło mi z SFD, już zapomniałem, że dorzuciłem byc miec za free wysyłkę, nawet smaczne i skład całkiem bogaty jak na takie puszkowane wynalazki, oczywiście to tylko tak okazjonalnie


- kasza gryczana + pieczona polędwiczka wieprzowa






Rano na czczo przed aero: 3 kaps Redox Extreme + 200mg kofeiny + 10g bcaa 8:1:1

Po aero: 60g izolatu AllNutrition

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Domyślam się... mnie też nieraz trafia jak pomyślę o rehab, albo o wałkowaniu tych mobilizacji przed i po treningu, gdzie ledwo z siłowym i cardio mieszczę się w 2h, a gdzie dojechać i wrócić z tej siłki...

Przynajmniej wiemy czemu nas boli, świadomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Czawaj
Domyślam się... mnie też nieraz trafia jak pomyślę o rehab, albo o wałkowaniu tych mobilizacji przed i po treningu, gdzie ledwo z siłowym i cardio mieszczę się w 2h, a gdzie dojechać i wrócić z tej siłki...

Przynajmniej wiemy czemu nas boli, świadomie


Mobilizajce wcale nie muszą być robione na siłowni, ani w dni treningowe. Jak siedzisz przy kompie możesz to robić, czy oglądasz film. Przed pójściem spać. Możliwości jest masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Czas niestety nie jest sprzymierzeńcem. Jak ktoś pracuję po 10h + przygotowanie jedzenia + trening + jakieś aero i calutki dzień leci.
1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
truskawki .... cały koszyk bym zjadła a najlepiej takie prosto z krzaka jeszcze z piachem ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
O Panie , ale by jadł :D ile za truskawki w Łodzi kasuja :D bo w tv pokazywali ceny z innych miast po 25 :) ja znów mam czeresni do porzygania i nie do wyzbierania na działce :) a truskawek to moze kobialkę uzbieram ze narobiłeś smaka :D

Moja ulubiona kasza tez sie pojawila :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Co do mobilizacji to FIghter masz rację, jak rok temu nie trenowałem na siłowni (przez kontuzję nadgarstka) i więcej bawiłem się w bieganie, to sporo działałem właśnie siedząc w domu przy kompie. Jednak to i tak nie jest proste, tym bardziej jak ktoś całe życie zbytnio się tym nie przejmował i nie zajmował. PO kilku tygodniach widziałem pierwsze pozytywy tych mobilizacji, ale co z tego skoro od biegania i prawdopodobnie za mocnego rozciągania - naciągnąłem sobie mięsień prosty brzucha i musiałem przestać Starość nie radość


Lucyna86
truskawki .... cały koszyk bym zjadła a najlepiej takie prosto z krzaka jeszcze z piachem ;)


tylko potem trzeszczy w zębach hhaha
truskawki uwielbiam ale też nie mogę sobie na razie poszaleć za mocno, zjeść kilogram to nie problem, ale jednak byłoby to już moje zapotrzebowanie na węgle w ciągu dnia LC


monkey22
O Panie , ale by jadł :D ile za truskawki w Łodzi kasuja :D bo w tv pokazywali ceny z innych miast po 25 :) ja znów mam czeresni do porzygania i nie do wyzbierania na działce :) a truskawek to moze kobialkę uzbieram ze narobiłeś smaka :D

Moja ulubiona kasza tez sie pojawila :)


Te ze zdjęcia kupowałem po 9zł / kg u znajomych co mają mega warzywniak i zawsze przepiękne owoce i warzywa, u takich zwykłych sprzedawców 'na ulicy' to już widziałem po 7-8 zł, parę dni temu był po 10-12 zł / kg, więc powoli cena idzie w dół.
Czereśnie też już próbowałem, ale tutaj cena to już inna bajka (23-35 zł / kg) przynajmniej u moich ziomków, za to wyglądają jak malowane

Też miałem kiedyś u siebie w domu wielką czereśnię - zbierania było przez kilka tygodni niestety musiała zostać w końcu wycięta. Teraz teściu w ogródku posiada za to sporo innych rzeczy i na pewno za parę tygodni będę miał m.in spory zapas borówek jak co roku.


Tymczasem 5,5h snu i nawet bez gaby dzisiaj czuję się mega wyspany - czas na GAME 5 Boston Vs Cleveland, a potem się będę zastanawiał czy jest sens iść spać bo o 9 muszę być już w sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kurde juz nie moge się doczekac jak skoncze sezon i własnie oj**ie z 1kg truskawek z omletem teraz kazdy widze zajda truskaweczki, ale mega smaczne no i wegli malutko

gaba dobrze na ciebie działa? ja tego nie cuzłem;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

Następny temat

WPC Protein Plus czy Econo SFD

WHEY premium