SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Redu - dzień 28

Na szybko wypiska, bo od 4 na nogach, a trzeba się trochę przespać i wstać o 2:30 na Cavs vs Boston w meczu nr 4 finałów wschodu NBA





Trening lekko nie po mojej mysli, nowa siłownia to i ciężary jakoś inaczej ważą i niestety nie mam wszystkiego ze sprzętu.
Nie miałem jak zrobić unoszeniem bokiem na maszynie, zrobiłem więc jednorącz z dolnym wyciągiem na bramie. SKładanka weszła pięknie.
Hammer na barki dużo gorszy, bardzo dziwaczny kąt ruchu i ogólnie zrobiłem rozpoznawcze ciężary ale średnio to ogólnie czułem. Akurat hammer, który mam na siłowni u siebie pod nosem to najlepszy hammer do wyciskania na barki na jakim miałem okazję trenować, wszystkie inne to jak ten dzisiejszy jakieś dziwne tory ruchu lub ustawienia rączek do złapania i tym samym od startu mocno powykręcane nadgarstki, co w moim przypadku jest ryzykowne.

Wycisk wąsko -10kg w serii i poprzednio podobny spadek przy wyciskaniu na skosie, więc albo na jednej siłce ciężary cięższe, albo na drugiej zaniżone
Przy uginaniach łokieć nak***iał, ale już jutro do fizjo to coś powalczymy.

Francuza miałem spróbować kratownicą lub mocniej powyginanym gryfem - ani tego, ani tego nie znalazłem więc zrobiłem w leżeniu hantelkami i jakoś nawet poszło ale ciężar śmieszny, sam trening całkiem niezły, ale nie lubię takich zmian, bo zawsze to 1-2 tyg przyzwyczajenia. Jednak już muszę robić trening na nowej siłce bo mam ją po prostu 10sek drogi od sklepu dzisiaj miałem go zrobić od rana, ale życie wszystko zweryfikowało i byłem dopiero po pracy.

Kontrola z sanepidu zakończona pozytywnie więc co raz bliżej otwarcia!
Jutro przymusowe wolne bo dużo pracy + fizjo, gdzieś w ciągu dnia mam nadzieje,ze uda sie pokrecic 45min aero, pojutrze jakoś trzeba zrobić nogi o ile będę w stanie, górę najwcześniej będe mogl potrenować w czwartek jak fizjo zezwoli...ale pewnie tak



Zdjęcia dzisiaj słabo

1. omlet

2 i 3. ryż , kurczak gotowany, ananas , kukurydza, majonez (x2 )


4. po treningu 2 banany , 50g płatków, 100g ryżu


5. ciemne pieczywo + pierś z kurczaka + warzywa

6. ryż + mus z truskawek + twaróg



Rano na czczo: 2 kaps Redox Extreme

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem: 3 kaps Redox Extreme + 200mg kofeiny + 15g bcaa 8:1:1 + 5g aakg + 1/2 pump shock

Po treningu: izolat AllNutrition do posiłku

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po kapsie w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33010 Napisanych postów 23119 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277940
No to jak sanepid klepnął to już nic nie stanie na drodze :D

Uzależniony ;/ mi by się nie chcialo tak wstawać , pamiętam że jedyne sportowe transmisje na jakie wstawałem o 2-3 nad rane to walki Goloty w latach 90 :) ale wtedy byłem nastolatkiem to w sumie prowadzilem nocny tryb zycia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja na NBA wstawałem, ale za czasów Chicago Bulls i Jordana

Kuba,

Będzie ustawka z okazji otwarcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Tym razem mecz był bardziej wyrównany, ale Cavs bez problemów pokonali Boston mamy w serii 2-2 więc największe emocje przed nami
Ogólnie bardzo dobrze mi się śpi po tej nowej gabie z AN z dodatkiem melatoniny, biore sobie 3 kaps na noc i po 4-5 h snu czuje sie swietnie wyspany. Zastanawiałem sie czy po meczu kłaść się jeszcze na troche spac, ale wpadły 3 godzinki i tym samym może nawet dzisiaj jeszcze po południu zaliczę 3 trening z rzędu, przed mocno wieczorną wizytą u fizjoterapeuty.

Ustawka - oczywiście, dlatego tak dawno nie było żadnej bo kolejna miała być w Łodzi z okazji otwarcia, niestety przez wiele spraw otwarcie się wydłuża, ale na 99% będzie to czerwiec, tylko jeszcze nie wiem który weekend - na pewno nie pierwszy i raczej nie drugi.

Super siłownia jest 15 sek drogi od sklepu więc nie można nie zrobić ustawki ;) ilość miejsc jak zwykle ograniczona, ale myślę, ze 50 osób wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Super. Ja około 15-06 walę do Turcji na tydzień, więc znając swoje szczęście, to własnie wtedy będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Redu - dzień 29

Dzień rozpoczęty cotygodniowymi pomiarami i wysłaniem raportu do Przemka. Jak widać nie jest dobrze złapałem trochę wody po tym luźniejszym weekendzie, ale mam nadzieje,ze w ciagu tego tygodnia wszystko wróci do normy i nawet będzie lepiej niż tydzień temu!
Miało być dzisiaj tylko aero, ale pojechałem na trening i zrobiłem mocno nogi, żeby nie było, że się obijam








Świetny trening jak już wspomniałem.
Wszędzie dorzucone, tempo trzymane - całość zajęła mi niecałą godzinę. Jak ktoś chce sprawdzić co to znaczy, niech sobie taki trening zrobi w 60 min
Na koniec 35 min aero i całe 2 min planka





Od dzisiaj kolejna ucinka węgli w hc z posilków 2 3 4 po 10g ww oraz w MC z potreningowego 30g , czyli mamy tak:

HC (nogi)
250g B
40g T
340g ww

1. 50g B + 25g T
2,3,4. 50g B + 60g WW + 5g T
5. Potreningowy - 50g B + 160g WW

MC (inne DT)
250g B
40g T
240g ww

1. 50g B + 25g T
2,3,4. 50g B + 40g WW + 5g T
5. Potreningowy - 50g B + 120g WW

LC (DNT) - bez zmian
250g B
100g T
75g WW

1,2,3,4. 50g B + 25g T
5. 50g B + 75g WW

Do tego dorzucone delikatnie 2min cardio po interwałach, czyli będzie 10x15/45 + 15 min aero.


Dzisiejsza micha to:

1. omlet

2. twaróg chudy + ryż + truskawki


3. ryż + kurak + surówki + pepsi max


4. po treningowy standard ryż + owoce + wpi

5. jeszcze nie wiem, bo zjem dopiero jak wrócę od fizjo czyli około północy

W związku z wizytą u niego, będe miał pewnie z 2 dni zakazu trenowania, więc zapowiadają się 2 dni nietreningowe, ale nie odpuszczam cardio i pokręcę na pewno.




Rano na czczo: 2 kaps Redox Extreme

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem: 3 kaps Redox Extreme + 200mg kofeiny + 15g bcaa 8:1:1 + 2g aakg

Po treningu: izolat AllNutrition do posiłku

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kapsi w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020270
Ta pacieja z twarożka i truskawek to wygląda jakbyś synowi zawędził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Musiałem coś na szybko kombinowac, a miałem trochę ugotowanego ryżu i mus z truskawek :) wiec posiłek zrobiony w minute i naprawdę mega smaczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020270
Spodziewam się :) dodawałeś jakiś cynamon do środka czy coś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

Następny temat

WPC Protein Plus czy Econo SFD

WHEY premium