SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

TEST spalacz REDOX EXTREME - krata do lata i nie ma bata

Wysłana -
Wysłana -
Redu - dzień 28

Na szybko wypiska, bo od 4 na nogach, a trzeba się trochę przespać i wstać o 2:30 na Cavs vs Boston w meczu nr 4 finałów wschodu NBA

Trening lekko nie po mojej mysli, nowa siłownia to i ciężary jakoś inaczej ważą i niestety nie mam wszystkiego ze sprzętu.
Nie miałem jak zrobić unoszeniem bokiem na maszynie, zrobiłem więc jednorącz z dolnym wyciągiem na bramie. SKładanka weszła pięknie.
Hammer na barki dużo gorszy, bardzo dziwaczny kąt ruchu i ogólnie zrobiłem rozpoznawcze ciężary ale średnio to ogólnie czułem. Akurat hammer, który mam na siłowni u siebie pod nosem to najlepszy hammer do wyciskania na barki na jakim miałem okazję trenować, wszystkie inne to jak ten dzisiejszy jakieś dziwne tory ruchu lub ustawienia rączek do złapania i tym samym od startu mocno powykręcane nadgarstki, co w moim przypadku jest ryzykowne.

Wycisk wąsko -10kg w serii i poprzednio podobny spadek przy wyciskaniu na skosie, więc albo na jednej siłce ciężary cięższe, albo na drugiej zaniżone
Przy uginaniach łokieć nak***iał, ale już jutro do fizjo to coś powalczymy.

Francuza miałem spróbować kratownicą lub mocniej powyginanym gryfem - ani tego, ani tego nie znalazłem więc zrobiłem w leżeniu hantelkami i jakoś nawet poszło ale ciężar śmieszny, sam trening całkiem niezły, ale nie lubię takich zmian, bo zawsze to 1-2 tyg przyzwyczajenia. Jednak już muszę robić trening na nowej siłce bo mam ją po prostu 10sek drogi od sklepu dzisiaj miałem go zrobić od rana, ale życie wszystko zweryfikowało i byłem dopiero po pracy.

Kontrola z sanepidu zakończona pozytywnie więc co raz bliżej otwarcia!
Jutro przymusowe wolne bo dużo pracy + fizjo, gdzieś w ciągu dnia mam nadzieje,ze uda sie pokrecic 45min aero, pojutrze jakoś trzeba zrobić nogi o ile będę w stanie, górę najwcześniej będe mogl potrenować w czwartek jak fizjo zezwoli...ale pewnie tak

Zdjęcia dzisiaj słabo

1. omlet

2 i 3. ryż , kurczak gotowany, ananas , kukurydza, majonez (x2 )

4. po treningu 2 banany , 50g płatków, 100g ryżu

5. ciemne pieczywo + pierś z kurczaka + warzywa

6. ryż + mus z truskawek + twaróg

Rano na czczo: 2 kaps Redox Extreme

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem: 3 kaps Redox Extreme + 200mg kofeiny + 15g bcaa 8:1:1 + 5g aakg + 1/2 pump shock

Po treningu: izolat AllNutrition do posiłku

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po kapsie w ciągu dnia do posiłków
Wysłana -
No to jak sanepid klepnął to już nic nie stanie na drodze :D

Uzależniony ;/ mi by się nie chcialo tak wstawać , pamiętam że jedyne sportowe transmisje na jakie wstawałem o 2-3 nad rane to walki Goloty w latach 90 :) ale wtedy byłem nastolatkiem to w sumie prowadzilem nocny tryb zycia :)
Wysłana -
Ja na NBA wstawałem, ale za czasów Chicago Bulls i Jordana

Kuba,

Będzie ustawka z okazji otwarcia ?
Wysłana -
Tym razem mecz był bardziej wyrównany, ale Cavs bez problemów pokonali Boston mamy w serii 2-2 więc największe emocje przed nami
Ogólnie bardzo dobrze mi się śpi po tej nowej gabie z AN z dodatkiem melatoniny, biore sobie 3 kaps na noc i po 4-5 h snu czuje sie swietnie wyspany. Zastanawiałem sie czy po meczu kłaść się jeszcze na troche spac, ale wpadły 3 godzinki i tym samym może nawet dzisiaj jeszcze po południu zaliczę 3 trening z rzędu, przed mocno wieczorną wizytą u fizjoterapeuty.

Ustawka - oczywiście, dlatego tak dawno nie było żadnej bo kolejna miała być w Łodzi z okazji otwarcia, niestety przez wiele spraw otwarcie się wydłuża, ale na 99% będzie to czerwiec, tylko jeszcze nie wiem który weekend - na pewno nie pierwszy i raczej nie drugi.

Super siłownia jest 15 sek drogi od sklepu więc nie można nie zrobić ustawki ;) ilość miejsc jak zwykle ograniczona, ale myślę, ze 50 osób wejdzie
Wysłana -
Super. Ja około 15-06 walę do Turcji na tydzień, więc znając swoje szczęście, to własnie wtedy będzie
Strona 20 z 20
Dodaj odpowiedź