SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32870 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
bedzie lepszy efekt na fotkach porównawczych z końca redukcji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Jestem i kibicuję powodzenia!!!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699315
Magia przemian internetowych, będzie dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Spoglądam
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Redu - dzień 2

Brzuchol odstaje, spasłem się w ostatnim czasie, jakbym go wypchnął na maxa to pewnie kadru by zabrakło

Jeszcze z 6 tyg temu wyglądało to inaczej, potem jednak zamiast pilnować michy i założeń, to jadłem 'na oko' , wpadły święta, chrzest Synka, parę wyjazdów. To wszystko przełożyło się na szybkie złapanie wielu cm w obrębie pasa, dlatego też wcześniej niż zakładałem rozpocząłem redukcję.
Może kiedyś przeprowadzę okres masowy jak trzeba od początku do końca, tym razem wybiło mnie z rytmu również kilka kontuzji i ciągłe kombinowanie na treningach. Dlatego wolałem już szybciej ruszyć z redu bo i tak do niczego dobrego to nie zmierzało i tak jest co i gdzie palić.
Jeszce parę miesięcy temu było w pasie prawie 10cm mniej, a do kraty daleka droga co do lata - podobno już w maju ma być grubo ponad 30 st ale powiedzmy, że lato = wakacje, więc przyjmuje czas do lipca max na zrobienie formy, ale już na swoje urodziny 05.06 chcę wyglądać znośnie



Dzień nietreningowy, miałem w planach aeroby ale w końcu ich nie zrobiłem.
Muszę je robić rano, bo potem w ciągu dnia jest to mocno utrudnione przez inne obowiązki. Pozostała jeszcze opcja zrobienia ich teraz, ale od południa trzyma mnie lekki ból głowy i samopoczucie przez to kiepskie, postanowiłem więc iść wcześniej spać, jutro czeka mnie mocny trening barków + ramion.



DNT - LC



1.


2.


3. Miał być podobny do 2, ale wleciało na szybko:


4. Zdecydowanie nr 1 dzisiejszego dnia, przepyszny łosoś


5. Na noc jedyne ww dzisiaj, w postaci makaronu, twarogu chudego, małej porcji truskawek, doprawione cynamonem





W ciągu dnia: witaminy i minerały, q10, potas, wapń, magnez, omega-3, czosnek

Do ostatniego posiłku: berberyna + chrom

Na noc: magnez + cynk + wapń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie tylko Ty ;) Ja też muszę coś ze swoim brzuchem zrobić bo już pół biedy że tyłek urósł i nogi się zbudowały ;) ale brzuch to wstyd nosić jak się w ciąży nie jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
I tak lepiej niż u mnie, bo u mnie poza brzuchem nic się nie buduje
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Dżordż - nie martw się, kiedyś może ruszy reszta

Druga noc na redoxie i zauważyłem to samo co dzien wcześniej. 3 razy budziłem się do WC, nie wypiłem wczoraj jakoś specjalnie więcej wody w ciągu dnia, więc chyba musi to mieć związek z działaniem diuretycznym spalacza Na szczęście nie miałem problemów z ponownym zaśnięciem i ogólnie dobrze pospałem, jak na mnie ponad 9h snu to święto. Czuję się od rana świetnie, oby tak zostało do końca dnia!

Jednak ciekaw jestem czy to jakiś zbieg okoliczności, czy nie. Jak to u Was było? (sporo osób brało już redoxa lub jest w trakcie)
Ja dawno nie stosowałem żadnego spalacza, ale też nigdy wcześniej nie miałem takich akcji. Jedynie jak np. wypiłem dużo wody wieczorem/na noc, a wczoraj nawet nie było dnia treningowego, więc wtedy zawsze tej wody jest trochę mniej.

Dzisiaj hardcorowo zapowiadający się zestawik barków z łapami, tzn. ciężary na pewno duże nie będą, ale praktycznie same składanki , w tym gigant złożony z 4 ćwiczeń na koniec, da popalić. Dorzucimy trochę soli do zestawu przedtreningowego aakg, dopijemy pump shocka i niech się dzieje wola Boża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32870 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Ja wstaje co noc 2 razy do toalety bo dużo pije wieczorami . Bez REDOX też wstawałem :) więc nie podpowiem czy moczopędny czy nie


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-04-26 10:22:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Kuba, u mnie takich problemów nie było i nie ma po Redox..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

WHEY premium