SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Wszystko gra ale postanowiłem wrzucić wypiskę łączoną z całego weekendu wieczorem + jadę dziś zaraz na trening, nie było jego w planach ale jest możliwość - to trzeba korzystać i przepalić trochę kcal, wczoraj jak to na imprezkach tego typu trochę grilla, sałatek, litr wódki na trzech i piwko - więc tyle co nic, ale dzisiejszy trening dobrze mi na pewno zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Z racji, że dalej nie działa formatowanie tekstu i kolorowanie - wypiskę z weekendu wrzucę jutro . Pocisnąłem IT by poprawili te dziwne błędy, które pojawiły się...po wgraniu paru poprawek

Za mną aktywna niedziela, od rana montowanie dla Franka urodzinowej piaskownicy, niby prosta rzecz ale sporo kręcenia i zabawy, więc zeszło sporo czasu ale przy okazji się super opaliłem

Potem spacerowanie,wpadł także trening: klata + plecy, trochę czułem spadek siły po wczoraj ale oczywiscie się nie poddawałem, pocisnąłem dobrym czasem i tempem, na koniec interwały i aero.

Ponownie wieczorem grill ale ogólnie dzisiaj apetyt taki sobie, zjadłem z 2 sensowne posiłki, trochę odżywki, ciasta, jedno piwo.
Od jutra powrót do normalności i pilnowania michy.
3 tyg do kolejnej rodzinnej uroczystości więc muszę solidnie wykorzystać ten czas i dorzucić do pieca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Kuba nie stosujesz zadnej kreatyny?? bo nigdzie nie widze w rozpiskach i w sumie teraz zwróciłem na to uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Skończyłem kreatyne jakieś 3tyg temu, jeszcze ja miałem ba początku testu ale już dojadalem resztki, wiec nawet o tym bie pisałem. Stosowałem dość długo i po prostu postanowiłem nie przedłużać na ten moment.
Tymczasem dzisiaj na nogach już od 4 i zaraz wyjazd do Łodzi, w sklepie mam dzisiaj wizytę sanepidu - od niej sporo zależy, wiec trzymajcie mocno kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
OK :) nie wpuszczaj nikogo obcego w okolice sklepu bo konkurencja szczura podłoży i sanepid zablokuje sklep i dupa :)

Powodzenia - będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Z zaintrygowaniem miałem na myśli to
Banan
Grube otwarcie oficjalne i tak będzie na tyle głośne, że będa o nas pisać w całej Polsce

Fajnie, nie mogę się doczekać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
Czyli musi byc jakiś skandal%)
4

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
FighterX
Banan, rotujesz suplementacje kreatyna?


tzn, co masz na myśli?
dawkowanie ?
obecnie leciałem schematem tylko 5g codziennie lub jak mi się zapomniało to w dnt nie brałem, a w dt po treningu taka porcja

Redu - dzień 26 i 27 (weekend)



Sobota - tylko aero 50 min z rana

Niedziela - klatka + plecy 1

Trening na lekkim zmęczeniu ale bardzo udany, w dobrym tempie i zaliczonymi bez problemu interwałami/aero.
Przy ściąganiu mocno bolał lewy łokieć, z którym jutro - jak się nic nie zmieni - idę do fizjo, mam nadzieje,ze jak porozbija to bedzie lepiej. Jak nie to będe musiał elimonwać kolejne ćwiczenia, bo ostatnio jest gorzej w tych gdzie muszę mocno ściskać dłoń, szczególnie w ustawieniach neutralnych. Jak np. podciągania, jak wlasnie sciagania drążka chwytem neutralnym , w nachwycie było tylko minimalnie lepiej. Przy wiosłowaniu czy martwym było ok. Teraz skupimy się nad łokciem u fizjo z 2-3 wizyty, bo poprawiło się z plecami od paru tygodni jest ok i nadgarstek odpukać też ostatnio nie daje się we znaki (poza francuskim , które dziś będę próbował robić na innym gryfie i może będzie lepiej)



Jedna z superserii, jak to przykładowo wygląda: wiosłowanie + wyciskanie sztanga skos:




Jeszcze lepiej w kość dają te 3-4 gigant serie ale tego nei mam jak nagrać bo zmieniam co chwile położenie i bez osoby trzymającej telefon jest to nie do złapania może kiedyś się uda jak się w końcu z kimś ustawię na trening, np. Lasicanem bo jest to w planach w tym tygodniu jak się uda.



W sobotę urodzinki mojego Mistrza, więc nie odpuściłem sobie torta - roboty Reni:


Czy grilla, sałatek, itd. oraz trochę %%



Wcześniej jeszcze polędwiczki wieprzowe


Jakoś mocno nie pojadłem, to samo następnego dnia. Po weekendzie waga +0,4 kg wyższa niż w piątek.

Dzisiaj już czysta micha wg założeń.




Rano na czczo: 2 kaps Redox Extreme

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem: 3 kaps Redox Extreme + 200mg kofeiny + 15g bcaa 8:1:1 + 5g aakg + 1/2 pump shock

Po treningu: izolat AllNutrition do posiłku

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po kapsie w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
TomQ-MAG
Czyli musi byc jakiś skandal%)



bedziemy sypać na blisko 3m blacie węgorze z WPC protein plusa i ochotnicy próbować wciągnąć całość nosem

na pewno będzie sporo ciekawych osób, wspolny trening, duzo dzików i dzikusek, poza tym sklep powinien do tego czasu wyglądać bardzo fajnie, a półki uginać się od towaru, na bank jakieś promo itd. każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

Następny temat

WPC Protein Plus czy Econo SFD

WHEY premium