SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Ja tam szamałem na zimno, pyszne było Kurde, że nie pomyślałem... teraz do szpitala byłoby idealne takie jedzonko, a nie męczę się z kanapkami z białym chlebem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
prz1993
Ja tam szamałem na zimno, pyszne było Kurde, że nie pomyślałem... teraz do szpitala byłoby idealne takie jedzonko, a nie męczę się z kanapkami z białym chlebem...


no to trzeba szybko zamówić i kurier Cie odwiedzi jutro z paczuchą no naprawdę zjadłem tą porcję 300g i już mam ochotę otwierać z półki kolejną trochę dopiłem białkiem by się makro zgadzało, ale w ogóle nie czuję jakbym coś zjadł, chyba dużo wcześniej niż planowałem wleci posiłek nr 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Redu - dzień 57





Trening dzisiaj zupełnie bez polotu, może dlatego, że tylko po 2 mniejszych posiłkach...najwazniejsze ,ze odhaczony. Musiałem zrezygnować z mcnpn jako 1 ćwiczenie głowne, wrzucilem uginania w siadzie, które na nowej-starej siłowni robię na bardzo fajnej maszynie siedząc. Naprawdę mega dobrze czuć na nich pracę dwójek. Wiadomo to pewnie nie to samo co duże klamoty w mcnpn ale skoro trochę mi plecy doskwierają, a ja i tak nie dźwigałem tam dużo, to mam nadzieje,ze to na ten moment wystawrczy ;)
Aeroby o dziwo minęły dość szybko, odklepane 35 min


Wydaje mi się, że zaczynam wyglądac powoli jak osoba nietrenująca nóżki wychudły, jakoś dzisiaj nie wyglądało to za fajnie w lustrze jedno foto po treningu





HC
250g B
25g T
300g ww

1. jajecznica (3 całe jajka, 200g białek, 50g kiełbasy z piersi kurzczaka) i w tle 3. potreningowy


2. dziki chicken na test, jak już pisałem smakowo naprawdę super, ale musiałbym zjeść z 2 lub 3 opakowania dzisiaj na raz by się najeść :P po jednym już po chwili byłem głodny



4. ryż 65g + 250g kurczaka + fasolka


5. ? 50g B + 50g ww




Rano na czczo: 2 kaps REDOX EXTREME

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem i aero: 3 kaps REDOX EXTREME + 10g bcaa 8:1:1 + 3g cytruliny

Po treningu: 50g izolatu AllNutrition

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
jakie 11oxo będzie leciało? i ile gaby wrzucasz przed snem z AN ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32858 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
FighterX
Jest kopytko :)
To fakt - kopyto zacne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
bziumol
jakie 11oxo będzie leciało? i ile gaby wrzucasz przed snem z AN ?


Wcześniej miałem z dragona i było ok, a teraz w sumie nie wiem co mi znajomy wyśle ale po 200mg
Zacznę pewnie od 200mg, optymalnie będzie 400mg ,pewnie wrzucę to max na 3-4 tyg

Gaby daję 3 kaps przed snem ,czasem 4 jak się czuję mocniej zmęczony.
Naprawdę nie wiem czy to jej zasługa w całości, ale ostatnio mocno napięty grafik, praca 12h dzień w dzień, do tego obcinka w diecie, mocne treningi, a daję bez problemu rade. Śpi mi się super, nieważne czy danego dnia 5 czy 7-8h (to rzadkość) ,czuję się wyspany, nie jestem zmęczony w ciągu dnia czy senny. Może inne adaptogeny też tutaj mają na to pozytywny wpływ (np. różeniec) ale tak czy siak warto wypróbować, szczególnie jak ktoś ma problemy ze snem , a to kosztuje grosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Redu - dzień 58



DNT - 45min aero




LC
250g B
80g T
75g ww

1. kiełbasa z piersi kurczaka + mozzarella + dopity izolat


2-4. około 750g szynki wieprzowej odtłuszczonej, zrobiony gulasz + warzywa



5. ? 50g B + 75g ww




Rano na czczo: 2 kaps REDOX EXTREME

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed aero: 3 kaps REDOX EXTREME + 10g bcaa 8:1:1 + 2g cytruliny

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
A melatoniny ile max dawales?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
nie biorę obecnie solo , tylko tyle co jest w tej gabie nowej z AN (1kaps = 1mg), kiedyś chyba brałem 3mg z NOW'a czy Sciteca juz nie pamietam, nie czulem wiekszej roznicy w jakosci snu zarowno przy 3 jak i 6mg , nie kojarze czy stosowalem wiecej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

Wiecej