SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Megabol siła/masa by ramboszcza pods.str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Cześć, na wstępie chciał bym podziękować moderatorom za wybranie mnie do przetestowania produktów firmy Megabol. Od ostatniego cyklu kreatynowego minęło już trochę czasu, a więc pora na nastepny „zastrzyk" suplementacyjny. Produkty sponsora dla wielu osób mogą wydawać się kontrowersyjne, pod względem składu i sposobu promowania ich na rynku. Moim zadaniem będzie obiektywna ocena całego zestawu odzywek i suplementów, które otrzymałem. Mam nadzieję, że sam się przekonam czy firma Megabol i jej produkty są godne polecenia czy jets to raczej Mega(ba)bol..

Coś o mnie:
Wiek: 21
Wzrost: 178 cm
Waga: 81 cm
Biceps: L: 36 cm P: 35 cm
Przedramię: 28,5 cm
Klatka luz: 107 cm
Udo: 57 cm
Łydka: 40 cm
Pas: 86 cm
Typ budowy: Endo
Staż treningowy: 17 miesięcy

[bCel:
1. Polepszenie wyczynów siłowych (sprawa priorytetowa)
2. Zdobycie suchej masy mięsniowej/spalenie tłuszczu (sprawa mniej priorytetowa aczkolwiek ważna)

Czas trwania cyklu: W granicach 40 dni

Suplementy i odżywki:
* Animal Amino Booster - 2 opakowania 1450g
* Nitrox 2 opakowania
* Creatine Alkalyne 2 opakowania
* Dibencozide 1 opakowanie 200k.
* Testosterol 60caps
* Biosterol 72caps
* l-glutamine 2x140g
*Dodatkami do cyklu są: omega-3, apteczne ZMA, MGB6




Suplementacja:
DT:
*rano na czczo 3kaps KA, 1kaps Dibencizide
*po 1 posiłku 1kaps Biosterolu,
*do 2 posiłku (przedtreningowego) 1kaps Biosterolu, 1kaps Testosterolu
*40min przed treningiem 20g AAB, 20min przed 1 saszetka NITROX’a, 1kaps Dibencozide i 3g l-glutaminy
*po treningu 3kas KA, 5g l-glutaminy, 25g AAB
*przed snem 2g l-glutaminy i apteczne ZMA

DNT:
*rano na czczo 3kaps KA, 1kaps Dibencozide, 3g l-glutaminy
*do 1 posiłku 1kaps Testosterolu i 1kaps Biosterolu
*do 2 posiłku 1kaps Biosterolu
*w porze treningu 3kaps KA
*przed snem 3g l-glutaminy
*AAB do uzupełnienia diety

Trening:
FBW 15-10-5 pomysłu WODYNA
A:
-WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ
-PRZYSIADY
-UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC
-MLOTKI NAPRZEMIENNE
-FRANCUSKIE WYCISKANIE
-WIOSLOWANIE SZTANGIELKĄ
-UGINANIE NOG
-LYDKI NA MASZYNIE
-PRZEDRAMIONA (UGINANIE NACHWYTEM ZE SZTANGĄ)
-BRZUCH (SPIĘCIA NA ŁAWCE RZYMSKIEJ Z CIĘŻAREM)

B:
-WYCISKANIE OD CZUBKA GLOWY SZEROKO, SIEDZAC
-PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC (TYLKO DOLNA POLOWA RUCHU)SZEROKO
-MARTWY CIAG
-PROSTOWANIE RAMION NA WYCIAGU
-PODCIAGANIE NA WYCIĄGU GÓRNYM
-PROSTOWANIE NOG
-LYDKI ZE SZTANGA STOJĄC
-PRZEDRAMIONA (UGINANIE PODCHWYTEM ZE SZTANGĄ)
-BRZUCH (UNOSZENIE NÓG NA DRAŻKU)

Dieta:
Zaznaczam, że warzywa, źródła białka są cały czas urozmaicane i inna do niektórych posiłków zamiast oliwy dodaję olej lniany, zamieniam również słonecznik na dynie i orzechy. W dnien bez treningu poisiłek potreningowy zamieniam na weglowodany złozone i naturalne białko (ryba/wołowina)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Foto:
























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Trening 15B

Po wczorajszej rozmowie z Luckiem (WODYNEM) poradził mi zaniżenie ciężarów w tym tygodniu i tak właśnie zrobiłem.

-WYCISKANIE OD CZUBKA GLOWY SZEROKO, SIEDZAC 25-30-35kg
-PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC 25-30-37,5kg
-MARTWY CIAG 37,5-47,5-67,5kg
-PODCIAGANIE NA WYCIĄGU GÓRNYM 4-5-6sztab
-PROSTOWANIE NOG 3-4-5sztab
-PROSTOWANIE RAMION NA WYCIAGU 4sztaby-4+5kg-5sztab
-LYDKI ZE SZTANGA STOJĄC 3x50kgx30powt
-PRZEDRAMIONA (UGINANIE PODCHWYTEM ZE SZTANGĄ) 3x35kgx15powt
-BRZUCH (UNOSZENIE NÓG NA DRAŻKU) 3x30powt bez obciążenia

Dzisiejszy trening był bardzo lajtowy, nie zmęczyłem się praktycznie w ogóle, jedynie co mnie gnebiło to straszny zaduch na siłowni, która znajduje się w podziemiach (0 okien ani wentylacji).

Po przebudzeniu zjadłem 3kapsy KA i 1 Dibencozide. Dibencozide jest w postaci kapsów, w środku jets biały proszek z czarnymi kropkami, coś jak by mąka z pieprzem




Przed treningiem poszła porcja Nitroxa o smaku pomarańczowym i tak:
Rozpuszczalnosc: bardzo dobra, na dole pozostaje nie wielki piach ale dróga porcja wody i wszystko się wypija.
Smak: tragedia pachnie pomaranczą ale w żadnym stopniu jej nie przypomina, chociaz powiem szczerze ze jest smczniejszy niż lemon J
Działanie: nie odczułem żadnego pobudzenia, za to pompa na ramionach po pdciaganiou na drażku była bardzo dobra chociaż krótko po treningu zanikła.




Nastepnie zjadłem 3 kapsy KA i 5g l-glutaminy. Sam jej zapach jest nie przyjemny (pachnie podobnie jak BCAA z Treca). Zapakowana jest ona w puszkę cos jak by puszka z groszkiem czy kukurydzą konserwowaną :k: Smak taki sam jak olimpu słodkawy. Działanie hmm trudno powiedzieć, Olimpowska działała na mnie od razu po pierwszej porcji, tutaj niestety nie czułem, że mógł bym po treningu zacząć go od nowa, a tak się działo w przypadku porcji Olimpowskiej. Mam nadzieję, że się wkręci.










Białko które dostałem czyli Animal Amino Boster z konsystencji jets podobne do ostrowi, zupełnie odbiega od białek z PVL czy chociaż by SP80 lub Prolo.
Rozpuszczalność: tutaj bardzo słabo, chociaż lepiej niż ostrowia. Po zmieszaniu zostaje piana dosyć spora ale nie przeszkadza (mi osobiście) to w spozywaniu.
Smak: dostałem waniliowy i tak z mlekiem da się wypić chociaż nie jest słodkie, ale wanilii to niestety nie przypomina. Z wodą piłem dziś po treningu i smak w ogóle nie podobny jest do waniliowego, zapach również, piana troszkę miejsza niż po zmieszaniu z mlekiem.




Do posiłku przedtreningowego wziąłem po 1 kapsie Testosterolu i Biosterolu. Ten drugi ma bardzo specyficzny ziołowy zapach a ten pierwszy hmm jest bez zapachowy. Działania nie odczułem żadnego, ale to dobpero pierwsze kapsy.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no zobaczymy czy magiczny Megabol sie sprawdzi
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojdan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
Powodzenia

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Będę śledził mam nadzieje że się zestaw spisze jak należy. A no i oczywiście fotki żarełka mam nadzieje że będą takie jak ostatnio

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4983 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92933
Ladnie prowadzony test oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Zestaw masakra, wyciągnij z niego jak najwięcej !!











TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
Koniu


Powodzenia, walcz bo wyglądasz mizernie.

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
juz tu jestem
pilnowac porzadku bede

powo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocyklu

Następny temat

Kilka pytań o monohydrat Vitalmaxa 250mesh

WHEY premium