SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - F.A. Vitargo GJL by Pak Man pods.str.14

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533


Dzięki uprzejmości firmy FA mam możliwość przetestowania elitarnego Vitargo GJL z KA.
Zobowiązałem się dokupić 180g KA w proszku.
W celu uzupełnienia diety zakupiłem także: 4,5 kg gainera, 2 kg carbo, 1 kg białka oraz omega-3, zma apteczne.
Zaczynam od jutra.

Kre-Alkalyn®GJL™
Kre-Alkalyn® jest to opatentowany suplement, który powstał w wyniku odkrycia znacznej niestabilności popularnego środka, jakim jest monohydrat kreatyny. W toku intensywnych badań okazało się, że monohydrat po kontakcie z cieczą ulega w większości natychmiastowej konwersji do kreatyniny, toksycznej substancji wydalanej przez nerki. Kre-Alkalyn® to zupełnie nowa jakość suplementacji, która sprawi, że zwykły monohydrat kreatyny już niebawem odejdzie w zapomnienie. Kre-Alkalyn® nie ulega przekształceniu w kreatyninę, ani przy kontakcie z wodą, ani z kwasami żołądkowymi, co sprawia, że 100% trafia prosto do Twoich mięśni! Dzięki temu stosowana dawka jest znacznie niższa, i wynosi zaledwie 3 gramy. Co więcej, nie dostarczasz do organizmu toksycznej kreatyniny, która powoduje szereg skutków ubocznych - bóle brzucha, skurcze żołądka, opuchnięty wygląd i przede wszystkim - znaczne obciążenie pracy nerek.
Vitargo® jest węglowodanem zupełnie nowej klasy. Zmieszany z wodą w odpowiedniej ilości (10ml na 1g) ma unikalną zdolność do przechodzenia do krwiobiegu a stamtąd prosto do komórek mięśniowych. Dzieje się tak dlatego, że jest ultra - hipotonicznym roztworem. Ponadto, stosowanie Vitargo® razem z innymi suplementami, takimi jak Kre-Alkalyn® lub A-AKG wspomaga ich wchłanianie i transport do mięśni.
Przez połączenie tych dwóch opatentowanych składników powstał Kre-Alkalyn®GJL™, suplement, którego stosowanie przynosi wyjątkowy wzrost siły, a także niesamowitą energię dla intensywniejszych treningów, niezależnie od sportu jaki się uprawia.
Od czasu powstania monohydratu kreatyny próbowano łączyć ją z róznymi środkami, aby zapewnić lepsze jej wchłanianie i transport. Wśród licznych kombinacji, zawsze priorytetową rolę odgrywał cukier lub odpowiedni węglowodan, który poprzez wzrost poziomu insuliny (hormonu który transportuje substancje odżywcze z krwi do tkanek) miał doprowadzić do zwiększonego wchłaniania do komórek mięśniowych. Niestety, nie wniosło to nic szczególnego prócz nieznacznej poprawy działania kreatyny. Działo się tak z dwóch powodów.
Po zmieszaniu monohydratu z glukozą, szczyt wyrzutu insuliny mija się ze szczytem wzrostu poziomu kreatyny we krwi. Oznacza to, że po spożyciu kreatyny, największe jej stężenie w krwiobiegu występuje po około 90 minutach, a zwykłej dekstrozy - po 30 minutach. W praktyce, jeśli insulina ma transportować kreatynę, jej stężenie musi być podniesione w krwiobiegu w tym samym czasie, co podniesienie poziomu kreatyny. Tak więc zastosowanie dekstrozy nie przynosi żadnego pożytku, ponieważ choć podnosi poziom insuliny, dzieje się to zbyt wcześnie by działało odpowiednio. Lepszy efekt przyniosły nowsze kombinacje - kreatyny z maltodekstrynami, które to podnoszą poziom insuliny we krwi wolniej. Niestety, również takie połączenie nie pozwala na wykorzystanie pełnej mocy kreatyny, ze względu na to, że większość kreatyny zmienia się w toksyczną substancję - kreatyninę - zaraz po zmieszaniu z wodą.
Właśnie dlatego postanowiliśmy jako pierwsza firma na świecie zaprezentować połączenie dwóch, jedynych w swoim rodzaju opatentowanych suplementów, które w praktyce uzupełniają siebie wzajemnie. Pierwszy z nich - Kre-Alkalyn®, to suplement zupełnie nowej klasy. Jest to buforowana kreatyna, która nie zamienia się w toksyczną kreatyninę, ani po zmieszaniu z wodą ani z kwasami żołądkowymi, przez co nie daje objawów bólowych, ani nie obciąża nerek!
Drugim z nich jest Vitargo®, suplement węglowodanowy, który nie tylko uzupełnia niedobory glikogenu, jak zostało opisane wcześniej, znacznie szybciej i skuteczniej niż inne preparaty, nie dając przy tym żadnych dolegliwości żołądkowych. Jej kolejną wielka zaletą jest wyrzut insuliny, którego szczyt łączy się idealnie ze szczytem stężenia Kre-Alkalynu w krwiobiegu! Sprawia to, że Vitargo® umożliwia zarówno wchłanianie, jak i transport Kre-Alkalyn® jak żaden inny suplement na świecie.
Przez połączenie Kre-Alkalyn® i Vitargo® powstał rewolucyjny suplement - Kre-Alkalyn®GJL™. Jest to niewątpliwie pierwsza taka kombinacja, która pozwala na wykorzystanie w 100% działania Kre-Alkalyn®, właśnie ze względu na najlepszy istniejący obecnie transport i wchłanianie do komórek, a także fakt, że cała spożyta dawka Kre-Alkalyn® trafia do mięśni, a nie zamienia się w toksyczną kreatyninę, jak stare preparaty kreatynowe!
http://www.fitbody.pl/krealkalynreg-gjl8482-saszetek-p-421.html?osCsid=c1f7643786d7a0427f4757ac8d579f00 



Kre-Alkalyn® 3000 Strong Powder

Kre-Alkalyn 3000 Strong firmy Fitness Authority zawiera opatentowany środek Kre-Alkalyn® w farmakologicznym systemie dostarczania zapewniającym maksymalną trwałość i przyswajanie.
W ciągu ponad dekady badań udowodniono, że monohydrat kreatyny zwiększa siłę, wytrzymałość i tym samym wyniki sportowe. Jedną wadą tradycyjnego monohydratu kreatyny jest niezwykle krótki okres trwałości i szybka zmiana w produkty uboczne kreatyny w momencie kontaktu z cieczą, czego wynikiem jest słabe przyswajanie w krwiobiegu. Kre-Alkalyn 3000 Strong rozwiązuje ten problem, gdyż jest substancją chronioną przez pH, co zapewnia jej maksymalne przyswajanie i trwałość. Kre-Alkalyn 3000 Strong to pierwszy środek, który oferuje sportowcom kreatynę, która jest w 100% stała, nie rozpada się na kreatyninę i jest efektywnie wchłaniania w krwiobiegu. W istocie 1 gram Kre-Alkalyn® odpowiada przyjęciu 10 gram monohydratu kreatyny, co pozwala sportowcom na spożywanie znacznie mniejszych ilości tego produktu przy jednoczesnym doświadczaniu jeszcze bardziej wybuchowych efektów.

http://www.fitbody.pl/krealkalynreg-3000-strong-powder-p-411.html?osCsid=c1f7643786d7a0427f4757ac8d579f00 

*** Mafia Ślązaqf ***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a jakiej wypowiedzi mozna sie było spodziewać ?

przecież nikt sie nie przyzna że coś s******lił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
Trochę o mnie

staż – ponad rok
waga – 62,5 kg
klata – 91 cm
biceps – 31 cm
przedramię – 27,5
pas – 79,5
łydka – 35,5 cm

planowana długość testu – 6 tygodni
cel – zwiększyć masę o kilka kg

Ostatnio trochę zaniedbałem treningi skutkiem czego jest spadek masy i wymiarów co będzie trzeba odrobić z nawiązką.
Zależy mi tylko i wyłącznie na zwiększeniu masy, na sile w ogóle mi nie zależy.

Trenuję na domowej siłce, nie mam profesjonalnego sprzętu. Dlatego też w większości ćwiczeń niemożliwa jest progresja. Nie znam też dokładnej wagi obciążeń ponieważ są odlewane z betonu dlatego tez nie będę podawał ciężarów tylko ilość serii i powtórzeń.

Nóg nie ćwiczę, ponieważ nie mogę przeciążać kolan.

Brzuch jak mi się zachce to robię brzuszki.




Suplementacja

T
rano 3 g KA
po treningu Krealkalyn GJL

NT
rano i w porze treningu 3 g KA

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
Planowana dieta

I posiłek
płatki owsiane – 100 g
mleko – 500 g
miód – 15 g
rodzynki – 10 g
orzechy włoskie – 10 g
omega-3

II posiłek
racuchy – 3 jaja, płatki owsiane 100g, wiórki kokosowe

III posiłek
ryż - 100 g
tuńczyk w sosie własnym – 90 g
olej mct – 15 g

IV posiłek (przedtreningowy)
gainer – 100 g
mleko – 500 g
+ 50 g carbo w trakcie treningu

V posiłek
kasza gryczana – 100 g
tuńczyk w sosie własnym – 90 g

VI posiłek
twaróg – 100 g
miód – 15 g
olej mct – 15 g
omega-3


B ~ 2,2
T ~ 1,4
W ~ 6,6

Dodatkowo jem różne owoce i warzywa, ale z tym jest bardzo różnie wiec nie napisałem kiedy i jakie. Są to przeważnie: jabłka, pomidory, ogórki, fasola itp




Planowany trening


Wtorek

KLATA
wyciskanie sztangi na ławce prostej – 4 s
wyciskanie sztangi na ławce skośnej w górę – 3 s
rozpiętki – 3 s

TRICEPS
wyciskanie sztangi wąskim uchwytem – 3 s
prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia – 3 s
pompki w podporze tyłem z obciążeniem – 3 s



Czwartek

PLECY
podciąganie na drążku – 3 s
wiosłowanie sztangą – 3 s
martwy ciąg – 3 s
szrugsy – 3 s

BICEPS
uginanie ramion ze sztangą – 4 s
uginanie ramion ze sztangielkami (supinacja) – 3 s
uginanie ramienia ze sztangielką w podporze o kolano – 3 s



Sobota

BARKI
wyciskanie sztangi zza głowy – 4 s
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia – 3 s
unoszenia ramion w przód ze sztangielkami – 3 s

PRZEDRAMIONA
uginanie nadgarstków ze sztangielką podchwytem – 3 s
uginanie nadgarstków ze sztangielką nachwytem – 3 s

ŁYDKI
wspięcia na palce ze sztangą stojąc – 4 s

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Oj przyda się parę kg masy, zdecydowanie.
Życzę powodzenia.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
powodzenia
walcz o kazdy kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no i ćwicz brzuch- to podstawa- zakrywa słabsze mankamenty wizualnie

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
skromna ta dieta

nie jesz miesa?

Powodzenia

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-09-04 09:31:10

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..:: BULK ::.. krotkie zestawienie

Następny temat

Horse Power + Mega Mass 4000

Wiecej