SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Witam

Nadszedl czas zeby troche przypakować

Na wstępie chciałbym podziękować X-pomp oraz SFD za możliwośc przetestowania PH

Będe stosował nastepujące produkty:

Genetyx - Splice
Dark Cyde -Sledge
Anabolic Legions - Mutate




Mysle ze zaczne od sledge a potem przejde na Mutate i skoncze na Splice



******************* O MNIE *******************
















Wzrost: 175cm
Waga: 65kg
Biceps: 40cm
Pas: 75cm
Poziom BF: 7%


Moim najliższym celem bedzie budowa masy w związku z czym sylwetka napewno troche sie pogorszy nad czym ubolewam bo przyzwyczaiłem sie do żyłek na brzuchu Mimo wszystko jest to jednoczesnie jakas ulga bo po kilku mięsiacach redukcji i trzymania niskiego poziomu tłuszczu jestem wykończony i nie mam na nic siły. Dodatkowe kcal i troche wiecej węgli, czasem pewnie nawet prostych(czyli smacznych) podładuja troche moje energetyczne baterie

Dieta:

Bede sie starał jeśc w miare czysto ale jezeli mam byc szczery to cheat-meale mi sie należą jak mało komu wiec bede je robil co jakis czas

Posilki wygladaja teraz mniej wiecej tak:

1. 50g ryzu brązowego, 4 jajka, brokuły

2. 50g ryżu brązowego, 250g piersi z kurczaka, 5ml oliwy z oliwek, brokuły lub inne warzywa

3. 50g ryżu brązowego, 250g piersi z kurczaka, 5ml oliwy z oliwek, brokuły lub inne warzywa

4. 50g ryżu brązowego, 250g piersi z kurczaka, 5ml oliwy z oliwek, brokuły lub inne warzywa

5. Twaróg 150-200g, warzywa

6. Twaróg 150-200g


czasami jak mam ochote to jem czegos mniej lub wiecej


Trening jest intuicyjny tzn nie cwicze żadnym planem. Nie licze żadnych serii, kompletnie nic. Jak mam ochote to robie jakies cwiczenie a jak nie to wogole cwicze co innego

Nie stosuje żadnej suplementacji, nie mam na to pieniedzy a nawet jakbym mial to pewnie zamiast supli wolałym kupic sobie cos do jedzenia

Jedeyne preparaty jakie przyjmuje to witaminy i minerały. A są to:

Witamina C w dawce srednio 500mg do 2g na dobe
Witamina E dawki rózne
Witamina A jw
Zincas Forte 1 tabletka przed snem
Aspargin 1 tabletka przed snem


Kilka słów odnosnie zabawek które będą testowane:

Prohormony od kilku lat budzą kontrowersje. Jedni uważają je za doskonała alternatywe sterydów a drudzy za nieopłacalne dziadostwo. Sporo osób pisze o dużej hepatoksyczności. Jak jest naprawde? Chcecie wiedziec to zapraszam do śledzenia mojego testu!





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-28 13:22:40

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-01-28 16:03:43

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-02-01 21:09:19

P E R F E C T B E A S T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
Ło kurva wygladzasz jak po chemioterapi:)
ale może być grubo z takim bf i wagą ładnie cie porobi:)
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Wow, sog za rzeźbe.

Będę śledził.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Na sesji byłem troche odwodniony i zmeczny bo nie spałem wczesniej cała noc z powodu rozyebania gospodarki elektrolitowej wiec twarz wyglada na 20 lat starszą zepsułem sprawe bo najlepiej wygladałem jak juz sobie popiłem i pojadłem czyli kilka godzin pózniej. Po wzieciu 100ml gliceryny z duża iloscia węgli prostych na rękach wyszły zyły grubości pol centymetra Zdjęcia były zrobione o kilka godzin za wczesnie ;P





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-28 13:30:30

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
pierwsze zdjęcie mnie zabiło
jakbym je w nocy zobaczył to bym umarł

będę obserwował postępy
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
jak mnie bedziecie motywować i nie bede jadł serników, chipsow i cukierkow to moze nawet beda ze mnie ludzie a jak ktos podpowie jak prawidłowo poprowadzic przygotowanie formy(tzw contest preparation) to moze w nastepnym roku wyjde w klasyku Poki co najblizszym celem bedzie złapanie kilogramow i poprawa wyniku w wyciskaniu na ławeczce bo musze sie odegrac na pewnych zawodach w związku z tym ze w tamtym roku zrobiłem z sieie idiote

Pozdrawiam z tego miejsca wszystkich ktorzy brali udział w tych zawodach i mozecie nie przyjezdzac bo tym razem Was roz.j.e.bie



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-28 13:36:43

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
bede sledzil dobry bf ale twarz naprawde jak trampek po sezonieale twarz sie nie liczy miecho sie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7012
powodzenia i zdawaj na bieząco:)

macko5g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Jak możesz, to zrób badanie testa przed cyklem. I rozpisz dokładnie jak bęsziesz leciał te cukierki, bo trochę dziwnie to dla mnie wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
przy tej wadze i wzroscie to tak wlasnie dziwnie wygladaale podstawa do cyklu dobra zeby jakosciowo dobrej masy nabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Za 30 min ide na siłke zrobic barki. Dzisiaj raczej srednio bedzie z siłami wiec pykniemy lekko. Slac badanie moze bym zrobil ale tak jak pisalem nie ma kasy na bzdety wszystko idzie w diete. Co do rozpiski to tez nie bedzie zadnej. Poprostu zaczne jedno, bede brał z tydzien, dwa po 2 caps ed. Pozniej zaczne drugi i bede lecial przez pare tyg dwa jednoczesnie czyli 4 caps ed. Skoncze na splice Mam nadzieje ze ta hepatoksycznosc to mit bo nie bedzie zadnych oslonek i c.h.u.j chyba ze ktos mi fundnie to wtedy moge zarzucic


a waga juz idzie w gore co mnie w sumie irytuje bo chcialbym jak najmniej wazyc ale czuje ze jak dorzuce wegli to za 5-6 tyg bede conajmniej 15kg ciezszy

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-28 13:56:14

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium