SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA – ATLETA – masa -by natalijka i TheMatusz997

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Natala wstawisz pomiary z tygodnia 1 i ostatniego do wglądu i porównania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Oto tabelka.
Według centymetra z pasa zleciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zamiast masy wyszła rekompozycja :) Bioder nie mierzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
paula.cw
Zamiast masy wyszła rekompozycja :) Bioder nie mierzysz?

A rekompozycja to nie masa?
w takim razie co to jest masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rekompozycja to masa i redukcja w jednym. i nie mówię że to coś złego w sumie ciężko to osiągnąć wiec fajnie wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
paula.cw
Rekompozycja to masa i redukcja w jednym. i nie mówię że to coś złego w sumie ciężko to osiągnąć wiec fajnie wyszło.


paula ja tez uważam że wyszło bardzo fajnie...
-waga + 0.6kg ale to tydzień po okresie więc jeszcze pewnie woda siedzi ale w nastepnym tyg pewnie będzie bliska wadze wyjściowej lub lekko ponizej...
-pępek -3cm
-biodra -2cm
-ramię +0.5
-udo + 1cm
-cycki bez zmian
-pod - 4 cm
gdyby dalej szła w strone recompu to mnożąc wyniki średnio x 4 (12miesięcy) myslę że fajnie by to wyglądało na następne wakacje nie wspominając juz o wzroście siły...suma sumarum kawał dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dopóki Natalijka jest zadowolona to najważniejsze. Nie wiem jaki jest dokładnie cel sykwetkowy bo gdzie niegdzie mogło by urosnąć :) Fanie by bylo jakby się tak dało wyniki powtarzać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
No wyszła bardziej rekompozycja. Ale muscli wygląda na to że mam więcej :) Te pomiary z 'gwiazdką' * przy dacie, to wtedy gdy miałam okres czyli waga automatycznie zawsze wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
paula.cw
Dopóki Natalijka jest zadowolona to najważniejsze. Nie wiem jaki jest dokładnie cel sykwetkowy bo gdzie niegdzie mogło by urosnąć :) Fanie by bylo jakby się tak dało wyniki powtarzać :)


zadowolona to za dużo powiedziane.
imo tragedi nie ma.
ALe urosnąć to by mogło wszędzie! szczególnie nogi, z naciskiem na dójki i łydki.
I cała reszta też do urośniecia. A fat to z całego ciała mógłby spaść....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST – ATLETA ŁÓDŹ – masa -by natalijka

Następny temat

Już jest!!! Mobilne zakupy z Atleta Łódź!!!

WHEY premium