SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZEDTRENINGOWKI firmy FinaFlex i SPALACZA tluszczu firmy AnabolicFormulations

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 15708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Jako ze dawno juz wam nic nie wysyłałem w tym dziale do testów Nadążyła sie okazja !!!!
Zamówiłem nowe dwa produkty i zanim bede bral ich więcej potrzebuje waszej opini co o nich sadzice !!!!
produkt 1 typu pre-workout N.O IGNITE firmy FinaFlex 50porcji w opakowaniu
mam do dyspozycji 2 puchy bo 3 juz dalem innym osoba do testow
Wiec jest potrzebne 4 osoby kazda bedzie miala po 25 porcji

2 produkt To spalacz tluszczu EVOp3 firmy AX tej samej co w dziale Doping testują PH firma chwali sie tym ze jest mocniejszy od Hell Fire Ale to juz wy ocenicie jak działa Do testu tego spalacza sa potrzebne 2 osoby najlepiej na redukcji lub przed

Zasady takie jak w poprzednich testach czyli
nie masz czsu na test , nie jesteś tu regularnie . jestes tu nowy (albo nie brałeś takich środków )nie masz porównania z takimi srodkami DAJ SZANSE INNYM I NIE TRAC CZASU !!!!!!!!!
wybrane osoby sa zobowiązane do założenia tematu i min 3 razy w tyg wpisywania swoich odczuć na danym produkcie

Pzdr




Ps; Banan wysle Ci ten lucidrol razem z tymi pakami (nie zapomniałem)










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Jak tam test spalaczy bo zastanawiam się nad małą redukcją więc chciał bym mieć jakieś porównanie bo produkt wydawał się ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
ciekawe ile tego geranium w porcji
mogli by podawać dokładniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
wyslalem wczoraj zapytanie do producenta Bo tez mnie to inter... Zobaczymy co napiszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
byłbym chetny na przedtrenigówkę

tylko że niby sie zgłosiłem do naboru do testów hi tec i sfd i nie wiem czy to nie koliduje

jednak pewno tak mnie nie wybiorą, bo chętnych sporo a tylko 3 osoby potrzebne
wyniki chyba mają byc na dniach.

więc jakby mnie czasem wybrali to wtedy te przedtreningówkę bym komus odstąpił o ile bym zostal do niej wybrany
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Ja też byłbym chętny na przedtreningówke

koledzy z klubu też chętnie spróbują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34118
jestem chetny na przedtreningowke ;). wlasnie myslalem o zakupie czegos z 1,3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
Również jestem chętny do testu przedtreningówki :) Trochę ich już próbowałem(Hemo rage, nox Doriana, Meso,) i inne tego typu zabawki. W testach na sfd juz keidys brałem udział, tyle że tam sami sobie płaciliśmy za zabawki :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Także był bym chętny na przedtreningówke na PH nie udało mi się załapać mam nadzieję że teraz da rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge ?

Następny temat

Co dokupić do białka i mono?

WHEY premium