SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PROLONGATUM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
MAM 20 PROLONGATUM.CZY TO STARCZY NA 1 CYKL?? JESTEM PO 3 CYKLACH. META-OMA, TEST PROPINIKUM-META, DEKA-OMA-META, Z CZYM TO EWENTUALNIE POŁĄCZYĆ,TYLKO NIE MÓWCIE ZE Z METĄ BO PO TYM SIE STRASZNIE ZATŁUSZCZAM.I CO ILE SIE KŁUĆ I PO MILE CENTYMETRÓW.JAKAS KONKRETNA ROZPISKA. ZA ODP SOGI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
ja łączę z metą i nie narzekam- to raczej kwestia diety. decydując się na prolongatę musisz wiedzieć że w pełni działa po ok 3 tyg więc na rozkręcenie cyklu musisz dobrać coś działającego dużo szybciej- dlatego dobra jest np. meta. ale w sumie jeszcze lepiej zrobisz dodając propionat- 2 ampułki co dwa trzy dni- to spowoduje ze cykl zacznie wcześniej klepać i otrzymasz mięsień lepszej jakości niż dodając do prolo metan. na samej prolongacie dużej masy nie zrobisz- osobiście myślę że 17 strzałów prolongaty w połączeniu z propionatem by ci starczyło. więcej nie znaczy lepiej.
prolo bierze się piramidalnie więc podsumowując można by tak to rozłozyć:
1 tydz. - 100 mg prolo (np poniedziałek) wt, czw, niedz- 50 mg propionatu
2 tydz. - j.w.
3 tydz. - 200 mg prolo (pon- 100, czw- 100) propionat j.w.
4 tydz. - 300 mg prolo (pon- 100, czw- 100, sob- 100) propionat j.w.
5 tydz. - 400 mg prolo (wt- 200, pt- 100, niedz- 100) propio odpuszczamy
i schodzisz:
6 tydz. - 300 mg prolo (wt- 100, czw- 100, sob- 100)
7 tydz.- 200 mg prolo (pon- 100, czw- 100)
8 tydz. - 100 mg prolo (pon)
i styka. oczywiście zakładam że masz juz jakies doświadczenie i nie trenujesz mułów przed TV. do tego dieta wysokokaloryczna- radze przeczytac tez artykuł dr szukały na temat odzywiania na cyklu.
odblokowanie:
- nolvadex lub tamoxifen od drugiego tygodnia codziennie po 10-20-30mg.(30 weź wtedy gdy bedziesz czuł pieczenie w sutach)- jednak nie przesadzaj bo te środki sa silnie hepatotoksyczne.
- 3 tygodnie po ostatnim wlewie z prolongatury przyjmuj clostillbegyt 5 dni po 50mg dziennie potem 5 dni po 100mg i znowu 5 dni po 50mg- wtedy bedzie szansa ze twoje jaja zaczną pracować ponownie.
na razie.



Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ggobo wszystko spoko tylko nie mieszaj chłopakowi, nolvadex i tamoxifen to jedo i to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
nie wiem po co ta uwaga? nie wiedziałeś co napisać czy jak? właśnie dlatego napisałem nolvadex lub tamoxifen bo to jedno i to samo i można je używać zamiennie w zalezności od tego co łatwiej dostać. głupia ta twoja uwaga wiesz?

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
zero odzewu, iceman- widmo.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
ICEMAN ciekaw jestem jaki masz odstep czasu od ostatniego cyklu?Moim zdaniem 20 strzalow powinno ruszyc cie mimo wczesniejszych cykli.A co do nolvy to tez nie wiadomo jak to z toba jest czy jestes "wrazliwy" na gyno czy nie.Ja np. nie musialem uzywac i bylo tego mniej no ale zalezy od genetyki.
Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo trzym asie winko?

Następny temat

Operacja a ginekomastia progesteronowa

Wiecej