SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Nowego białka - ocena userów i opinie PODSUMOWANIE str 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Każda ze 100 wybranych w naborze osób przyjęła zobowiązanie do przeprowadzenia rzetelnej oceny produktu i i wyrażenia opinii/wpisu wg ustalonego schematu:
1) Testowany smak
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz
5) Gęstość
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia


( każde opakowanie zawiera 100g produktu- 2-3 porcje)


UWAGA
Wśród osób które zdecydują się także na recenzję wideo rozlosujemy duże opakowanie produktu - zaraz po ujawnieniu go :)



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-20 09:24:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
PODSUMOWANIE OCEN USERÓW NOWEGO BIAŁKA
Cześć, podjąłem się podsumowania ocen wystawionych przez nas - testerów nowego białka

VANILLIA
ROZPUSZCZALNIK - WODA




ROZPUSZCZALNIK - MLEKO




CZEKOLADA
ROZPUSZCZALNIK - WODA




ROZPUSZCZALNIK - MLEKO




COOKIE
ROZPUSZCZALNIK - WODA




ROZPUSZCZALNIK - MLEKO




TRUSKAWKA
ROZPUSZCZALNIK - WODA




ROZPUSZCZALNIK - MLEKO





PODSUMOWANIE OCEN




Mam nadzieję, że wszystko w miare czytelne miałem tylko dylemat jak opisać tą gęstośc, więc podzieliłem to na rzadkie (dla niektórych jest to plus, dla innych minus) oraz zagęszczone. Dzięki za możliwość udziału w teście ! czekam na info o produkcie !






Zmieniony przez - hellriser w dniu 2015-12-08 11:33:20

Zmieniony przez - hellriser w dniu 2015-12-08 11:39:35

Zmieniony przez - hellriser w dniu 2015-12-08 11:41:11

Zmieniony przez - hellriser w dniu 2015-12-08 11:42:50
2

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1258
Usuńcie poprzedni. :x

1) Testowany smak: Vanilia
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie.
3) Ocena smaku: 8
4) Ocena rozpuszczalności: 8
5) Gęstość: rzadkie - pije się bez problemu.

1) Testowany smak: Czekolada
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie.
3) Ocena smaku: 6
4) Ocena rozpuszczalności: 9
5) Gęstość: rzadkie - pije się bez problemu.

1) Testowany smak: Cookie
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie.
3) Ocena smaku: 9 - smak intensywny, przypomina płatki śniadaniowe :D
4) Ocena rozpuszczalności: 9
5) Gęstość: rzadkie - pije się bez problemu.

1) Testowany smak: Truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie.
3) Ocena smaku: 5
4) Ocena rozpuszczalności: 9
5) Gęstość: rzadkie - pije się bez problemu.

Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia:
Białko na pierwszy rzut oka wygląda okej, smak jest na prawdę bardzo dobry i bije na głowę większość białkowych produktów innych firm.
Rozpuszczalność wszystkich smaków w wodzie jest świetna, do tej pory chyba się nie spotkałem z lepszą. Zapach jest intensywny i już po nim można stwierdzić jaki testujemy smak. Truskawka jak zwykle okazała się najbardziej uderzająca chemią (ale to standard). Świetne białko, czy warte zakupu? Stwierdzając po smaku i rozpuszczalności z pewnością, czekamy na cenę i makro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
1) Testowany smak : truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie
3) Ocena smaku 9. Rozpuszczone w 300 ml wody, smak nie za słodki. Nie muli, idealny
4) Ocena rozpuszczalności tu daje 8, zostało wiele grudek, ale dla mnie ile stanowi to problemu No i tak Wszystko w żołądek trafiło
5) Gęstość ?
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia

Na pewno smakował mi bardziej od treca i sciteca,
Od ponad roku pojawiało SFd i sie przyzwyczaiłem do takiego idealnego smaku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
1) Testowany smak: Cookie/Ciasteczkowy
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda: w wodzie 50g na 300ml wody
3) Ocena smaku: 10/10 Na tym smaku nigdy sie nie zawiodłem, praktycznie kazdy producent ten smak ma podobny. Nie czuc chemi, nie jest mdły, po prostu wyborny
4) Ocena rozpuszczalności 9/10 Nie uzywalem shakera, skoro izolat to powinien rozpuszczac sie bardzo dobrze i tak tez było, 300ml wody na 50g prochu, kilka machniec łyzeczka i po sprawie, minimalne grudki sie pojawily ale jak na takie proporcje rozpuszczalnosc naprawde rewelacyjna!
5) Gęstość Powiedzialbym ze standardowa
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia Rozpuszczalnosc rewelacyjna, smak wyborny, porownujac do innych producentow lub innych bialek tego samego ogolnia opinia to 9/10 bo zawsze moze byc lepiej
+Aromat/Zapach Bardzo pzyjemny.

1) Testowany smak: Truskawkowy
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda: w wodzie 50g na 300ml wody
3) Ocena smaku: 5/10 Osobiscie nie przepadam za tego typu smakami jesli chodzi o białka, czuc posmak truskawek ale czuc tez niestety w nim ta chemie, kojarzyc sie moze ze szkolnym mlekiem o smaku truskawek w kartonikach
4) Ocena rozpuszczalności 9/10 J/w, 300ml wody, 50g prochu, kilka ruchow lyzeczka i po sprawie
5) Gęstość Standardowa
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia Rozpuszczalnosc rewelacyjna, smak przecietny po prostu, niczym sie on nie rozni od smaku tego typu bialek innych producentow.
+Aromat/Zapach: Łagodny - tak jak wspomnialem, mleko o smaku truskawek








Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-11-20 18:51:48
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24185 Napisanych postów 67924 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537247
1) Testowany smak : WANILIA
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda : 200ml mleka + 50gprochu
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz: 10/10 dawno tak smacznej wanili nie pilem, nie za slodka, fajny smak bez przyslowiowego "kapcia" po wypiciu
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz: 10/10 bezproblemowa rozpuszczalnosc, bez piany
5) Gęstość: bez zastrzezen
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia 
dobry smak i rozpuszczalnosc, bez piany, gladko wchodzi, duzy plus ze nie za slodkie.

1) Testowany smak: TRUSKAWKA
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda: mleko 200ml + 50g prochu
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz: 8/10 smaczna truskawka, lekko czuc chemie, ale to norma przy owocowych ktore trafiam
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz  10/10 bez problemow, bez piany. Elegancko
5) Gęstość  bez problemow, gladkow wchodzi
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia 
Nie gustuje w owocowych bialkach, ale jak ktos lubi to warte uwagi. Smaczne nie za slodkie, dobrze sie rozpuszcza.
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
1) Testowany smak:
Cookie
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda:
30g białka / 250 ml mleka
3) Ocena smaku:
10/10 ogólnie lubię smaki typu "cookies" więc i ten idealnie mi przypasował, nie jest przesadnie słodki.
4) Ocena rozpuszczalności:
Bez problemów, bez grudek.
5) Gęstość:
Rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia:
Dużo lepsze smakowo niż ciasteczka olimpu i treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Zaznaczam, że lubię wyraziste smaki, szczególnie słodki

#1 smak Cookie
a) Próbkę rozpuszczono w 150ml wody (35g prochu)
3) Ocena smaku: 6 – jak na tą ilość wody dosyć wodniste. Czuć posmak ciastek, jednak za mało intensywne jak dla mnie.
4) Ocena rozpuszczalności: 10, brak jakichkolwiek grudek i nadmiernej piany
5) Gęstość: konsystencja wody, 35g nie zagęściło w żaden sposób napoju.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : miałem styczność z białkami o smakach ciasteczkowych i niestety testowana próbka wypada co najwyżej przeciętnie. Mimo, że po zapachu spodziewałem się petardy to białka konkurencyjnych firm w takich proporcjach proch-woda, miały zdecydowanie intensywniejszy smak i fajniejszą, gęstszą konsystencję. Białko wypite bez grymasu, ale znajomemu z podobnym podejściem do walorów smakowych jedzenia i suplementów bym nie polecił.

#2 smak Chocolate
a) Próbkę rozpuszczono w 150ml wody (35g prochu)
3) Ocena smaku: 5,5 – jak na tą ilość wody dosyć wodniste podobnie jak ciastko. Bardzo słabo czuć jakiś tam posmak czekolady.
4) Ocena rozpuszczalności: 10, brak jakichkolwiek grudek i nadmiernej piany
5) Gęstość: konsystencja wody tak jak w cookie.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : miałem styczność z białkami czekoladowymi, rozpuszczałem je tak samo jak to i niestety testowane białko wypada słabo na tle konkurencji.

#3 smak Vanilla
a) Próbkę rozpuszczono w 150ml wody (35g prochu)
3) Ocena smaku: 7 – czuć posmak waniliowy, całkiem przyjemny. Najlepszy ze wszystkich
4) Ocena rozpuszczalności: 10, brak jakichkolwiek grudek i nadmiernej piany
5) Gęstość: konsystencja wody, tak jak w poprzednich
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : zapach petarda – jak serek homogenizowany o smaku waniliowym jaki pamiętam z dzieciństwa . Smak też całkiem spoko, pewnie jakbym wsypał z 50g na taką ilość wody byłoby już naprawdę bardzo dobrze.

#4 smak Strawberry
a) Próbkę rozpuszczono w 150ml wody (35g prochu)
3) Ocena smaku: 5 – ledwie wyczuwalna truskawka, najsłabszy smak
4) Ocena rozpuszczalności: 7, małe grudki a woda miała taką samą temperaturę jak w przypadku poprzednich testowanych smaków
5) Gęstość: konsystencja wody, tak jak w poprzednich
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : blado na tle konkurencyjnych białek. Jak kolega mi dał spróbować raz smaku truskawkowego białka z firmy konkurencyjnej to się zakochałem, tu ledwo co czuć posmak truskawki.
Tak więc ogólnie 35g na 150ml wychodzi w każdym przypadku wodniste,poza truskawką rozpuszczalność wzorowa. Wanilia i ciastko bardzo przyjemny zapach, ale wszystkie smaki są słabiej wyczuwalne niż w innych białkach z jakimi miałem do czynienia. Nie wiem jak wyglądają makro tego produktu i jaka będzie cena rynkowa, jednak na podstawie oceny samego smaku, raczej bym go nie kupił.


Zmieniony przez - ziumol w dniu 2015-11-21 18:21:39
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5444 Napisanych postów 16254 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 327578
1) Testowany smak:
Cookie
2)Próbkę rozpuszczono w mleko/woda:
30g Białka rozpuściłem w 250ml wody
3) Ocena smaku 1-10:
Smak oceniam 9/10 Bardzo dobre białko, słodkie, czuć że to Ciasteczko, nie czuć w ogóle chemii.
4) Ocena rozpuszczalności:
Parę machnięć szejkerem i gotowe, zero grudek, zero piany :)
5) Gęstość:
Rzadkie, mogłoby być gęstsze.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia:
Próbowałem białek Treca i Olimpu o smaku Ciasteczek i powiem szczerze, że testowane białko jest o wiele lepsze od wymienionych firm :) Myślę, że jak poznamy nazwę firmy białeczko zagości u mnie na dłużej, zwłaszcza, ze jestem zwolennikiem tego typu smaków białek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1877
1 Smak Cookie
2 Rozpuszczono w wodzie
3 Smak 8/10 - dość słodki , czuć ciasteczko
4 Rozpuszczalność bardzo dobra
5 Gęstość: rzadki
6 Troszke piany, ale ogólnie dobre białko, ciekawy jestem aminogramu, lepsze od Ostrowitu (przesłodzone w ch*j), ale gorsze wg mnie od UNS econo choco , zobaczymy jak inne smaki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6277
Truskawka
- Próbkę rozpuszczono w mleku 30g Białka i 300 ml mleka
- Ocena smaku: 6-czuć delikatnie chemię
- Ocena rozpuszczalności: 9
- Gęstość: Normalna

Czekolada
- Próbkę rozpuszczono w mleku 30g Białka i 300 ml mleka
- Ocena smaku: 8-delikatny posmak czekolady
- Ocena rozpuszczalności: 9
- Gęstość: Normalna

Wanilia
- Próbkę rozpuszczono w mleku 30g Białka i 300 ml mleka
- Ocena smaku: 9 – Nie jest mdły, czuć delikatny posmak wanilii
- Ocena rozpuszczalności: 8
- Gęstość: Normalna

Cookie
- Próbkę rozpuszczono w mleku 30g Białka i 300 ml mleka
- Ocena smaku: 9 - smak intensywny
- Ocena rozpuszczalności: 9
- Gęstość: Normalna

Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia:
Rozpuszczalność wszystkich smaków w mleku jest taka jak być powinna. Są smaczne nie za słodkie mają intensywny zapach i małą piane która szybko opada , brak gródek
ogólnie dobre białko, ciekaw jestem aminogramu i jaka będzie cena rynkowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
1) Testowany smak:
Cookie - ciasteczkowy
2)Próbkę rozpuszczono w mleko/woda:
30 g Białka na 250 ml wody
3) Ocena smaku 1-10:
Smak oceniam 10/10
Smak jak dla mnie sztos. Uwielbiam słodkie białka. Posiadam w domu aromat ciasteczkowy i te białko jest prawie identyczne. Mega!
4) Ocena rozpuszczalności:
Wymieszałem łyżeczką w kubku, zero problemów. W szejkerze za pewno dwa-trzy ruchy i gotowe.
5) Gęstość:
Ciut rzadkie, ale osobiście jest mi to obojętne.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia:
Nie próbowałem jeszcze z innych firm smaków ciasteczkowych, ale chyba trzeba to zmienić. Smak bardzo mi podpasował. Co do rozpuszczalności to lepsza od Ostrovitu (WPC), a podobna do Sci Teca ( izolat).
1

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL DO KONSULTACJI

Następny temat

Jakie bcaa wybrać?

WHEY premium