SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NOWOŚCI ACTIVLAB !! DE LUXE WHEY

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Witam wszystkich,

Mamy okazję przetestować nową linię białek DE LUXE WHEY o świetnych smakach które ostatnio wprowadziła firma activlab.
Testujemy wszystkie 5 smaków !!

http://activlab.pl/pl/p/De-Luxe-Whey/1538


- sernik z pomarańczą
- pistacja
- likier wiśniowy
- masło orzechowe z maliną
- ciastko z kremem

TEST JEST ZUPEŁNIE DARMOWY, OPŁACAMY JEDYNIE KOSZTY OPAKOWAŃ(worki strunowe + koperty bąbelkowe) ORAZ WYSYŁKI

koszt przesyłki to 17zł ( jeśli coś zostanie to zrobimy wpłatę na 'siepomaga')

Przewidujemy test dla 4 moderatorów/doradców działu junior + 9 użytkowników - łącznie w teście weźmie udział 13 osób

Każdy dostanie po 5 porcji (30g) z każdego smaku czyli łącznie 25 porcji białka !

Najważniejsze informacje:
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, oraz dlaczego to ją mamy wybrać.
2. Wybrane osoby wysyłają swoje dane na adres [email protected]
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie gdyż to wydrukowanie adresów
3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekamy max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymamy od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
5. Akcja trwa od dnia 10.01.2018, nabór zakończy się dnia 14.01.2018 o godzinie 21, nabór może się przedłużyć w przypadku braku osób spełniających kryteria testu.
6. Osoba testująca ma max miesiąc na testowanie od momentu dostania próbek.
7. Opinia musi wyglądać następująco
- opis smaku i porcji
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko)
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia
8. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
9. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum.

Zgłoszenia tutaj https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_DE_LUXE_WHEY-t1160140.html













Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2018-01-10 19:49:24

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2018-01-10 19:50:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jedno znalazłem i zobaczyłem że jeszcze nie testowałem

Smak: Sernik z pomarańczą
Porcja: 40g/200ml
Rozpuszczalnosc: 10/10
Smak: 9.5/10 naprawdę bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
ok wiec zaczne , dziś poszedł na warsztat smak pistacjowy !

ogolnie białko mieszam zawsze z kasza po treningowo , nie rozpuszczam z woda , z mlekiem nie pije , jem sobie posiłek po treningowy z białeczkiem .

A wiec tak co do samego białka , zapach nie jest zbyt intensywny ale da sie wychuć nutke pistacji
rozpuszcalnosć bardzo dobra zwlaszcza ze zazwyczaj musze przy nie ktorych białkach dodawac wody do kaszy zeby lepiej sie rozpusciło a tutaj kilka ruchów i robi sie przyjemna papka smak jest dobry dla mnie bo nie słodki bardzo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
czyli jednak tutaj??? to zaczynamy:
opis smaku i porcji : likier wiśniowy - 30 g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 200 ml
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko) - mleko 0,5% tłuszczu
- smak : w smaku przypomina lody zabajone bardziej niż likier wiśniowy
- rozpuszczalność : 10/10 , chyba najlepiej rozpuszczające się białko które do tej pory miałam
- ogólne odczucia : po otworzeniu woreczka z odżywką od razu było czuć silny zapach likieru wiśniowego tak jakby otworzyło się butelkę z alkoholem. Białko rozpuściło się rewelacyjnie w mleku -zero grudek. Po wymieszaniu konsystencja bardzo delikatna, miałam wrażenie że piję jakąś piankę o smaku lodów zabajone. Bardziej smak mi przypomina mimo wszystko lody zabajone/ adwokat niż likier wiśniowy. Wiśnie słabo wyczuwalne. Mimo tego nie jest to słodki, zamulający smak. Wypiłam ze smakiem i dla mnie pyszna nagroda po treningu. Rozpuszczalność białka w mleku rewelacyjna. Konsystencja rewelacja, smak rewelacja dla mnie bardzo miłe zaskoczenie



Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-02-13 20:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
opis smaku i porcji : pistacja - 30 g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 200 ml
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko) - mleko 0,5% tłuszczu
- smak : podobny do cukierków z nadzieniem pistacjowym
- rozpuszczalność : 10/10 - rozpuszcza się praktycznie po kilku ruchach szejkerem tworząc lekką, piankową konsystencję
- ogólne odczucia : zapachu pistacji nie czułam za bardzo, smak przypomina cukierki pistacjowe takie jak na zdjęciu. Jak dla mnie na pewno przegrywa smakowo z likierem wiśniowym. Fajna konsystencja białka po wymieszaniu. Smak szału nie robi, jak dla mnie po prostu zwykły, zapachowo obojętny.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
-opis smaku CIASTKO Z KREMEM
-rozrobiona porcja 30gr z woda a druga z mlekiem po 200ml
-rozpuszczalnosc 10/10 w obu przypadkach,pare ruchow szejkerem i gotowe
-smak
Jesli chodzi z woda 7/10 smak dobry ale jednak czegos brakowalo
Jesli chodzi z mlekiem to 9/10 i naprawde dobre,pilo sie z przyjemnoscia,do tego ladnie pachnialo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
opis smaku i porcji : ciastko z kremem - 30 g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 200 ml
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko) - mleko 0,5% tłuszczu
- smak : słodki, smakuje jak lody tylko nie wiem czy bardziej śmietankowe czy waniliowe. Idealnie zaspokoiło chęć na coś słodkiego
- rozpuszczalność : 10/10 - rozpuszcza się praktycznie od razy - ale chyba trzeba mieszać szejkerem trochę dłużej
- ogólne odczucia : dobre w smaku białko, czuć zapach ciastka, idealne białko jeżeli mamy ochotę na coś słodkiego mimo że nie jest zamulająco słodkie.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-16 17:41:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SMAK: Pistacja
PORCJA: 50G
ILOŚĆ WODY: 300ml
SMAK: 10/10 Nigdy nie piłem białka pistacjowego. Naprawdę fajny smak. Nie za słodkie, nie za gęste. Super
ROZPUSZCZALNOŚĆ: 10/10
OGÓLNE ODCZUCIA: Rewelacja. Na pewno polecę innym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
opis smaku i porcji : masło orzechowe z maliną - 30 g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 200 ml
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko) - mleko 0,5% tłuszczu
- smak : intensywny smak fistaszków, maliny w sumie za bardzo nie wyczuwałam. Niby słodki, ale nie zamulający. Dla mnie numer jeden i nowa miłość :)
- rozpuszczalność : 10/10 - rozpuszcza się od razu
- ogólne odczucia : rewelacyjny, pyszny, mocno aromatyczny. Zapach fistaszków, smak fistaszków, najlepszy jaki do tej pory chyba piłam smak białka. Dla mnie numer jeden. Smakuje jak nadzienie z cukierków z Wawela - FISTASZKI. Rewelacja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
opis smaku i porcji : ciastko z kremem - 45g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 200 ml
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko) - woda
- smak : bardzo smaczny ale też bardzo delikatny następnym razem sprawdzę 50g na 100-150 ml
- rozpuszczalność : 10/10 żadnych zastrzeżeń
- ogólne odczucia - liczę że przy innych proporcjach smak będzie intensywniejszy a wtedy będzie świetne bardzo dobre , na mleku pewnie jeszcze lepsze ale jego praktycznie nie stosuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Lucyna przepraszam przez przypadek edytowałem Twoją wypowiedź jakbyś mogła jeszcze raz zamieścić byłoby fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
hahaha ok tylko co ja tam pisałam ??? ;P chyba mniej więcej coś w tym stylu :

opis smaku i porcji : ciastko z kremem - 30 g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 200 ml
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko) - mleko 0,5% tłuszczu
- smak : słodki, smakuje jak lody tylko nie wiem czy bardziej śmietankowe czy waniliowe. Idealnie zaspokoiło chęć na coś słodkiego
- rozpuszczalność : 10/10 - rozpuszcza się praktycznie od razy - ale chyba trzeba mieszać szejkerem trochę dłużej
- ogólne odczucia : dobre w smaku białko, czuć zapach ciastka, idealne białko jeżeli mamy ochotę na coś słodkiego mimo że nie jest zamulająco słodkie.


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-02-15 21:59:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka Skinny Fat

Następny temat

Zgłoszenia do testu DE LUXE WHEY

WHEY premium