SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NIESPONSOROWANY- przedtreningówka CRAZE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Cześć,

Chciałem napisać kilka zdań o przedtreningówce Craze, które skończyłem testować. Nie jest to artykuł sponsorowany

Kika faktów podanych przez producenta



Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE CRAZE
Porcja jednorazowa 1 miarka (5.3 gram)
Ilość porcji w opakowaniu 45
Opakowanie 238.5 gram
Zawartość w 1 porcji ( 5.3 gram ) zaw: % DZ
Witamina C (kwas askorbinowy) 250mg
Zastrzeżona Mieszanka KINESIS 4580mg
Trimethylglycine (Betaina Bezwodna)
Monowodzian Kreatyny
L-Cytrulina
Dendrobex (Dendrobium Extract) (Stem) (Concentrated For Alkaloid Content Including Dendrobine, Dendroxine, Dendramine, B-Phenylethylamine, N,N-Dimethyl-B-Phenylethylamince, And N,N-Diethyl-B-Phenylethylamine)
B-Phenylethylamine HCl
Citramine (Citrus Reticulata Extract) (Fruit) (Concentrated For N-Methyltyramine Content)
Kofeina Bezwodna


Skąd mój pomysł na tą mini-recenzje? Do tej pory nie byłem zwolennikiem przed-treningówek. Po prostu na mnie nie działały.
Uzywałem: no-xplode, shotgun, dorian, jack3d i napalmu

Jedynie po dorianie miałem podwyższoną koncentracje i potliwość, ale napewno nie widziałem przełożenia ceny na jakość mojego treningu.

Aż do odkrycia Craze... :) Chce go troszkę wypromować bo mało kto zna ten produkt. a jeżeli o nim słyszał, to dla testu nie wyda na niego ok 140zł:) A próbek brak

Moja ocena to: 9

Rozpuszczalność 10/10 Kilka wstrząsniec, brak grudek. nic dodać nic ująć.

Smak 10/10 - Jako osoba przyzwyczajona do ohydnego smaku przedtreningówek zatkałem nos, a w pogotowiu czekała woda. pije craze (smak winogronowy).. a on jest po prostu... smaczny :D smakuje jak lift winogrowonowy, jezeli mieliście okazje pić go kilka lat temu to wiecie o czym mówie.

Koncentracja 10/10 Myslę, że to największa zaleta tego suplemntu. Pełna koncentracja. Przez cały czas trwania treningu byłem tylko ja i ciężar.

Pobudzie 10/10
Jako osoba z ADHD był aż zaniepokojony czułem się jakby Craze był moim partnerem treningowym. Robiłem więcej i ciężęj niż sam. trening nóg to była jakaś masakra. Koniec każdej serii to trzymanie się poreczy

Pompa 4/10
Produkt sam w sobie nie powoduje efektu pompy. Podwyższylem notę bo dzięki intensywności trenigu pojawiła się samoczynnie :D ale nie była wynikiem działania produktu

Cena 7/10
Tutaj mam troszkę problem. Bo z jednej strony 139zł to nie jest mało. ale realna konkurencja kosztuje podobnie
Jack3d - 135zł
mesomorp- 140zl
Dorian- 140zł

Ogólnie 9/10
byłem na jednej miarce. ok 1:15 po jedzeniu. moc sie utrzymala przez 2 h. BRAK ZEJŚĆ!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 953
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Teraz już wiadomo skąd te super pobudzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

purple wraath

Następny temat

Pytanie dt. supli

Wiecej