SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa -Center88 start str 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
wiek 20
waga 100kg
Biceps lewy 41,5 prawy 41,8
klatka
udo 63,5cm
łydka 42cm
pas 104cm załamany jestem
Wymiary z przed 3min.
staz treningowy ok 1,5 roku z przerwa 3mc lat
najblizszy cel sportowy : odrobic straty,zbudowac dobrą masę a w finałowej fazie wyciąć się co nieco.To tak w skrócie przedewszystkim moim celem jest powrot do formy która zgubilem przez 3miesiace niestety niemialem jak trenowac praca po 12 godzin była na tyle meczace ze nie dawałem rady.Zrobilem najwieksze glupstwo w moim zyciu gdyż dało mi to ostro w kosc. Wiem jedno wiecej takiego bledu nie popelnie.Kulturystyke traktuje bardzo powaznie z dnia na dzien coraz bardziej dlatego moją relację będę staral się prowadzic tak jak będę tylko potrafil i będę wkładał w to serce.Przygotowałem się do cyklu dosyc powaznie pierwszą rzeczą jaka kupiłem były to suple zakupione w naszym sklepie sfd.pl serdecznie polecam(atrakcyjne ceny).Nastepnie wagę to produktów i troche niezbednych rzeczy potrzebnych do diety.Na koncu kupiłem saa.Mysle ze ten cykl może być dosc przelomowy jeśli twardo będę przestrzegać wszystkiego co sobie narzuciłem.Zamierzam już caly czas wspomagac się suplami cos podobnego do tych w tescie czyli witaminy,omega,gainer carbo jakies proteiny.Z Dietą także chce zwiazac się na dlugo gdyż ostatnio mi nie wychodziło.Po zaprzestaniu treningow dieta została także olana , zaczynajac cykl wznawiam stosowanie i chce ją utrzymac już na dlugi czas.Nie będzie kompromisow i posiłków typu kebab . Jeśli zjem cos co będzie nie zaplanowane na pewno napisze w relacji.Dzieki temu testowi będę w stanie kontrolowac siebie swój organizm a także na biezaco poprawiac i korygowac bledy wiec licze na wasza pomoc.
- planowana dieta zgodna z celem B-3,W-5,T-1 Dieta wyliczona z programem „dziennik vitalmax wiec jest to zrobione dokładnie.Została zmodyfikowana gdyż wychodziło mi za duzo węgli wyrzuciłem wogole ser zołty.Generalnie zapotrzebowanie w % wyszło tak białko 116% tłuszcz 105% i wegle 99% wiec niewiele wiecej niż zaplanowalem.Obecnosc wegli jest dosc spora do godzin około treningowych po treningu wegle zostały obcięte ze względu na budowe endo niechce na cos wcinac za duzo gdyż starczu mi już fatu .Dużo kalorii idzie z białek jest ich 339g wliczajac białka roslinne ktorych zawartosc to 15% całosci.47% kalorii to wegle 32% to białka i 21% z tluszczy.Witaminy i minerały znacznie przekraczaja zapotrzebowanie organizmu .Celem jest zyskanie sporo dobrej masy jeśli będzie potrzeba na zmiany to jestem otwarty mogę wymienic białka na węgle zobaczymy jak to będzie wygladało jednak wegli jest 4,9 na kg masy ciala wiec nie tak mało.Mozliwe ze dodam sok lub koktajl ze swiezych owocow do przedtreningowego.
- planowany trening zgodny z celem : ostry,wyczerpujacy trening nacisk na wszystkie partie(niestety nogi bede musiał robic lekko gdyż mam problemy z kolanami i takie cwiczenia jak przysiady oraz przykleki na jedno kolano odpadaja) .Cel trening oczywisty ciezki bolesny trening ma być ostrym bodzcem dla moich miesni chce je poruszyc pod kazdym kątem i skatowac na kazdej sesji .Oczywiście będę opisywał poszczegolne treningi wyniki silowe jak i odczucia po danym cwiczeniu jeśli cos niebedzie spelniac moich oczekiwan to po prostu zamienie.Na razie jednak trening teoretyczne mi się podoba ukladanie go zajelo mi go troszke czasu.Nie skupiam się na podnoszeniu jak najwiecej i machaniu bezensu sztanga w kazdą stronę celem mojego treningu jest wystarczajace pobudzenie miesni i będę tak dobierał obciazenia oby skupic się na technice i starannym wykonywaniu cwiczenia wiec przy niektórych cwiczeniach niebede zakladał wielkich ciezarow z mego krotkiego doswiadczenia wiem ze lepiej wykonac cos dokladniej poprawniej technicznie niż machac bez sensu.Dlatego opisywane ciezary niebeda maksymalnymi które jestem w stanie zalozyc jednak będą odpowiednio duże aby poruszyc dokladnie miesnie.
- ostatnio (6 miesiecy) stosowana suplementacja (tylko preparaty) :cell pump , mono z vitala,wpc 80 ostrowia ,bcaa,prolongatum,mass xxl
- opis dotychczasowych cykli SAA :2 ostatnie cykle właściwie to jeden gdyż pierwszy była to zupelnie glupota
1cykl troche deci+prolo (małe pojecie o dopingu odzywianiu ;) )
2cykl
1-8 prop 100mg eod
1-4 meta 25mg eod
2-8 wins 30mg ed
cykl byl dobry bylem zadowolony mam fotki w trakcie wkleje na dole postu
Planowany Cykl
1-10 deca 300mg week
1-8 omen 500mg week
1-6 meta 30mg ed
9-15 wins 50 mg eod
9-16 prop 100mg eod
2-10 nolva 10mg ed
Komentarz: iniekcje omki i deci będą 2 razy w tygodniu poniedziałek wieczór piątek rano.Odpowiednio 250mg omki i 150mg deki.Propa dam 16 tyg przy czym 15-16 tyg zrobie łagodne zejscie w 15 dam 50mg eod a w 16 50mg e3d.Mete w pierwszym tygodniu dam w dawce 20mg.
Srodki
Deca grek Norma Hellas 100mg/ml
wino Zambon 50mg/ml
meta scan 5mg/tab
omen polak 250mg/ml
prop farmadon 50mg/amp

SUPLEMENTACJA
Olimp Profi Whey
Gainer 1 Vitalmax
WPC 80 OSTROWIA
carb bx Biogenix
Witaminy Multiple Sports OLIMP
Gold omega 3 OLIMP
Sylimarol
zincas+magnez na noc
Sprzetu mam spokojnie na cykl i jeszcze troche wiecej ;)
DIETA
W:5
B:3
T:0,8-1
1 Posiłek
mleko 1,5 50g
2 całe jaja
płatki owsiane 80g
banan 80g
rodzynki suszone 20g
orzechy włoskie 20g
kakao 16%
Witaminy multiple sports

Kcal: 815
Białko:34g
Tluszcze:35g
Węglowodany:91g



2 POSIŁEK

2 bułki grachamki
100g wedliny
sałata
2całe jaja
2kaps omega 3
Kcal: 635
Białko:48g
Tluszcze:16g
Węglowodany:74g


3 POSIŁEK
gainer 70g
wpc80 50g
mleko 1,5% 400ml
2xgold omega

Kcal: 654
Białko:62
Tluszcze:10
Węglowodany:76g



4 POSIŁEK
przedtreningnowy
100g ryżu
250g cyca
20g oliwy z oliwek
150g warzywa
ewentualnie dodam 300ml koktajlu ze swiezych owoców lub jakis sok
Kcal: 783
Białko:62
Tluszcze:24
Węglowodany:78g


TRENING
70g carbo
Kcal: 266
Białko:0
Tluszcze:0
Węglowodany:67


5 POSIŁEK (odrazu po treningu)
80g PROFI WHEY
300ml mleka 0,5
Kcal: 266
Białko:46
Tluszcze:4,5
Węglowodany:51



6 POSIŁEK
jakies 1h po treningu
100g razowy
200g sera chudego białego
szczypiorek/rzodkiewka/cebulka
Kcal: 434
Białko:47
Tluszcze:3

Węglowodany:53


7 POSIŁEK(przed spaniem)
WPC 80 50g
woda
Kcal: 214
Białko:40g
Tluszcze:4g

Węglowodany 3g





TRENING
2dni trening dzien przerwy wiec nie rozpisuje na poszczegolne dni tygodnia

1.Klatka+uda
1cw 4 serie rozpietki na plaskiej 15x w laczonej z wyciskaniem na skosie duzy ciezar sztanga 6 powt
2cw 4 serie wyciskanie na płaskiej hantlami w laczonej z butterly
3cw 4 serie wyciskanie na maszynie smitha skos w dół w łączonej z bramą
UDA
1cw Suwnica 5 serii
2cw laczona uginanie z prostowaniem 5 serii

2.Barki+łydki
1cw 4 serie laczona wznosy bokiem15x + wyciskanie do karku 6x
2cw 4 serie Wyciskanie hantli na skosie
3cw 4 serie unoszenie sztangi do brody
4cw 4 serie unoszenie sztangi przed siebie+kaptur hantlami
Lydki
1cw 5 serii wznosy na palcach ze sztangą na barkach+wznosy siedząc
2cw 5 serii uginanie na suwnicy
3.PLECY+PRZEDRAMIONA
1cw 4 serie wznosy hantlami w opadzie tułowia
2cw 4 serie wiosłowanie sztangielką
3cw 4 przyciaganie wyciagu do klatki szeroko laczone z przyciaganiem podchwytem neutralnie
4cw 4 serie przyciaganie wyciagu dolnego (wąski uchwyt)
5cw 4 serie skłony tłowia w lekkim opadzie z wyciagu gornego
6cw 4 serie martwy ciag
(plecy chetnie bym udoskonał gdyż jeszcze do konca nie zakmnalem tego treningu)
Przedramię
1cw 4 serie uginan n siedzac na lawce podchwytem
2cw 4 serie uginan siedac na lawce nachwytem hantelkiem
BICEPS+TRICEPS
1cw 4 serie 12/10/8/6 hantlami z supinacją + 8 powt maly ciezar mlotki+francuskie do czoła+wyciskanie w waskim taka fajna serie ;)
2cw 4 serie 12/10/8/6 uginan ze sztangą + mloty 8 powt+pompki na porecach
3cw 4 serie hantlem lokiec o kolano 12/10/8/6 + 8 powt modlitewnik + wyciag (sznur+uchwyt łamany)



Dobra tyle odemnie mam nadzieje ze nie zanudziłem jednak chcialem jak najlepiej przedstawic jak wyglada sprawa.Koniec opieprzania się trzeba się wziasc ostro do pracy.Motywacja niemała ;). Ciesze się ze mogę zrobic taki cykl jak i relacje z niego gdyż czasem krucho z kasą teraz jednak troche się poprawilo i byłem w stanie kupic tak bogate jak na mnie zaplecze suplementów oraz sfinasowac dietę.Ponizej wrzucam fotke supli,towaru jak i aktualne zdjęcie które nie jest najlepsze , nic nie poradze moja wina ;) jednak będzie fajnie jeśli chodzi o porownanie.Daje kilka fot , kilka jednak zostawie dla siebie i poki co nie będę ich wklejac wkleje po skonczynym cyklu można było pokazac co zrobilem przez te 4mc . Wiec pozwolcie ze pokaze po cyklu ;).Oczywiście w trakcie cyklu będę wrzucał zdjęcia podobne do tych które są wklejone by można było ocenic czy coś się rusza.Będę starał się prowadzic najlepiej jak potrafię.Tyle odemnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, czekam na komentarze podpowiedzi wspolnie z wami bedzię mi łatwiej. Chciałbym jeszcze podziekowac Grzesiowi za pomoc na gg oraz e0r ‘owi za pomoc przy poprawianiu cyklu.
Pozatym prosze o nie wpisywanie komentarzy niena temat lub spamowania lub jakich kolwiek glupich wypowiedzi.

Jesli sie powtorzylem piszac kilka razy to samo lub pisalem cos bezsensu to przepraszam z gory.


[https://www.sfd.pl/Male_fotostory_ocencie_progres:_-t262591.html]
Zdjecia z ostatniego cyklu.


Prosze nie pisac zanim nie napisze ze skonczylem pozdrawiam
Wrzucam jedną fotkę ale zanim zaczne pojawi sie jeszcze cos poki co niemam dostepu do aparatu pekniety wyswietlacz.




Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-11-24 00:11:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Center88

no no.. rezultaty widoczne, mam nadzieje że tego nie spier**olisz.

zazdroszcze masy, na starcie 100kg to atut, sam ćwiczę sporo i mimo wszystko

nie potrafie podjechać wiecej kilogramow - coż kwestia genetyki



Oby tak dalej pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


suple 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


suple2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


sprzet ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez micen za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


no i ja;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez micen za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 144
..no, bardzo ladnie to wszystko wyglada, az chce sie czytac zapowiada sie dobrze - daje sogacza na zachete ( ..jak mi odblokuja konto )

pzdr.
...
Napisał(a)
Usunięty przez micen za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
troche poszlo niechce już pamietać;)kasa niewazna

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-11-24 00:21:23
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 144
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol rozpiska

Następny temat

Pytanie co po przerwie? HELP

WHEY premium