SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HiTec VasoFusion & ThermoFusion!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dzień dobry, cześć i czołem

Jestem Kasia i przeprowadzę test dwóch odżywek:

VasoFusion
Stymulator syntezy tlenku azotu

ThermoFusion
Fat Burner z naturalnych składników bioaktywnych o synergistycznym działaniu termogenicznym


Prócz Vaso i Thermo dołączam do suplementacji ZMA od HiTec'a, dokładną recenzję i podsumowanie tego produktu opiszę na koniec testu.


Chciałabym podziękować Kamilowi Nowakowskiemu oraz całej ekipie HiTec za pomoc w przygotowaniach na 2014 Bikini Fitness!

Obecna suplementacja produktami HiTec:

HiTec BCAA Powder po przebudzeniu i podczas treningu
HiTec Whey C-6 i HiAnabol Protein do 1 posiłku i po treningu
HiTec Vitamin A-Z rano
HiTec ZMA przed snem
HiTec VasoFusion przed treningowo
HiTec ThermoFusion przed posiłkami i przed treningiem


Obecny cel:
Rekomp do końca stycznia, nabicie parę deko mięcha przy trzymaniu niskiego bf.


Podczas 30 dniowego testu będę zwracała uwagę na aspekty takie jak:

-wielkość porcji ( zalecana dawka VasoFusion to 6 kapsów, będę próbowała od 4<, ThemoFusion zalecana dawka to 4 kapsy, tutaj raczej zostanę przy stałej porcji, liczy się efekt końcowy)

-najlepsza pora na przyjęcie odżywki ( ile po posiłku, ile min przed treningiem, ile min przed posiłkiem itp. )

-działanie ( „pompa”, potliwość, szybsza przemiana, lepsze trawienie, pobudzenie)

-efekty uboczne ( czy występują; gorszy sen, zgaga, bóle brzucha itp.)

Zapraszam do śledzenia, mile widziane pytania odnośnie produktów HiTec, które testuję!


Pozdrawiam!













Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-01-05 14:38:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
siemka,sledzilem poprzedni,ale tutaj juz sie wpisze powodzonka życzę!!!idziesz w bardzo dobra stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1221
Powodzenia !!! Kolejny dziennik będę Śledził bo interesuje mnie Vasofusion ! więc ciekaw jestem twojej opinii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
polaco_92
siemka,sledzilem poprzedni,ale tutaj juz sie wpisze powodzonka życzę!!!idziesz w bardzo dobra stronę


Zapraszam zapraszam :)
Dzięki!

-Karlos
Powodzenia !!! Kolejny dziennik będę Śledził bo interesuje mnie Vasofusion ! więc ciekaw jestem twojej opinii :)


Czuję, że będzie bomba ( czyt. pompa! :D )
Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 752 Napisanych postów 3047 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3525
Rowniez bede sledzil tak jak i poprzedni test Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
RedAlert
Również się tu melduję i obserwuję dalsze postępy w drodze do debiutów. Powodzenia.


Bardzo mi miło :) Zapraszam!

EnergyDrink
Rowniez bede sledzil tak jak i poprzedni test Powodzenia


To mój pierwszy test na sfd.pl, BikiniFitness2014 to mój dziennik treningowy :)
Zapraszam :)


Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 12g podczas treningu 12g
HiAnabol Protein rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 2 kapsy przed snem
HiTec VasoFusion 30 min przed treningiem 6 kapsów
HiTec ThermoFusion 2 kapsy przed 2 posiłkiem, 2 kapsy przed 3 posiłkiem

Trening:
Barki
Wyciskanie siedząc
Unoszenie w przód
Unoszenie w bok leżąc
Unoszenie w opadzie
Ekspander
Klatka
wyciskanie na maszynie
wyciskanie smith 35
Biceps
Uginanie sztangą
Siódemkowanie sztangą
modlitewnik
dolny wyciąg


Bardzo dobry trening, ostatni bez tłoku, bo tylko 3 osoby. Od środy zacznie się terror
Dzisiaj zaczęła się suplementacja Thermo i Vaso

ThermoFusion 30 min przed jedzeniem 2 posiłku, ryż brązowy 120g + kurczak 200g + olej lniany 20g + warzywa ( marchewka, cebula, czosnek, ogórek), przyjęłam 2 kapsy + 30min 2 kapsy przed obiadkiem 300g ziemniaków pieczonych + mięcho + ogórki z marchewką. Po łyknięciu tabletek po parunastu minutach trochę nieprzyjemny smak na końcu języka, ale popiłam herbatką i już normalnie. Żadnych problemów z trawieniem. Nie czułam zbytnio żadnego pobudzenia itp. choć na treningu dzisiaj spociłam się jak nigdy Mimo, że nie przyjmowałam przed treningiem, aż boję się, co będzie jak przyjmę 30 min przed

VasoFusion przyjełam ok. 30 min przed treningiem- 6 kapsów. Żadnego pobudzenia, na treningu również, ale za to bardzo przyjemne mrowienie na barkach i bicepsie dzisiaj było jak i całe popuchnięte łapy i barki, choć mniej niż np. po A.M.G., ale takie dziwne mrowienie na mięśniach było, takiego uczucia jeszcze nie doświadczyłam. Jestem ciekawe efektów przy większej dawce. W środę poleci 8 kapsów

Obecnie leże padnięta, dałam dziś sobie popalić... Od jutra znów szkoła :

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja juz mam za soba testy tych supli i smialo mozna je polecac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1221
a ja nigdy nie miałem styczności z żadnym z nich ale vaso mnie bardzo interesuje więc sledze i czytam dokładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Czuję, że to będzie dla mnie stworzone ( vaso) gdyż dotychczas testowanych odżywkach, najlepiej odczuwałam pompę, a wytrzymałość to była rzecz drugorzędna, a pobudzenie znikome, tylko czasami agresor się włączał, ale mi to nie potrzebne Pompa dla mnie najważniejsza a vasofusion jest do tego stworzony, jestem ciekawa jutro, leci 8 tabsów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
2 dzień

HiTec BCAA Powder rano 12g
HiAnabol Protein rano 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 2 kapsy przed snem
HiTec ThermoFusion 2 kapsy przed 2 posiłkiem, 2 kapsy przed 3 posiłkiem


Dzień nie treningowy, spędzony w większości na uczelni, trochę na mieście, trochę u chłopaka, wszędzie po trochu byłam
Po wczorajszym treningu mam paraliż na klatce a rąk nie potrafię podnieść do góry, tak bareczki dostały :lol: Dopompowanie wszystkich aktonów barków ekspanderem gumowym na koniec treningu to bardzo miła sprawa


ThermoFusion brałam 2 razy dziennie na 30min przed posiłkami. Zauważyłam od wczoraj o wiele szybsze trawienie, dzięki czemu jestem szybciej głodna, ale muszę uważać, bo to jest zdradliwe na opakowaniu jest napisane, że hamuje apetyt... nie wierze ^_^
HiAnabol Protein - smak wanilia - rozpuszczalność gorsza niż Whey C6, przy trzepaniu shakerem jak zawsze przy C6, została małą warstwa na dnie, ale i ona potem się rozpuści. Po otwarciu białeczka, zapach przepiękny - ale smak to już troszkę inaczej. Mi osobiście nie podeszło ( może dlatego, że nie lubię wanilii %) ) , czuć smak dodatków roślinnych i jest ciut inna sypkość prochu jak i wygląd, jest jak by bardziej puszysty i bardziej jak mąka- jednak skład mówi sam za siebie i za tą cenę naprawdę warto spróbować- fakt faktem zawartość izolatu białka sojowego ( SPI ) odstrasza, ale jest ono bardzo dobre szczególnie dla kobiet, oraz dla osób o grupie krwi A.

No nic, łykam ZMA i spatuniu, bo jutro plecki + tricepsik i 8 kapsów Vaso- nie wiem jak to połknę, ale chyba otworzę jedną kapsułkę i zobaczę jak tam w środku, czy da się to wypić :lol: nie lubię połykać tabletek bo przełyk boli

Pozdraaaawiam i zapraszam już jutro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC NABÓR DO TESTU - MEGA MASA z HI TEC NUTRITION! dla 4 osób!!

Następny temat

Białka serwatkowe jako czynnik budulcowy mięśni

Wiecej