SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HERO PUMP od ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Jako, że parę osób otrzymało opakowanie HERO PUMP-A, żeby wyrazić swoje opinie co sądzi o tym pomperze, zakładam topic by podzielić się opiniami na temat produktu


czym jest HERO PUMP?



Ile kosztuje i gdzie można go kupic?
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35071.html?utm_source=LP&utm_medium=baner&utm_term=Hero_Pump&utm_campaign=CID0050


Jaki jest szczegółówy skład?
Wartości odżywcze
Porcja 14g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 420g
SKŁADNIKI AKTYWNE Hero Pump
Zawartość jednej porcji zaw: % ZDS
Jabłczan cytruliny 3500 mg
AAKG 2500 mg
Beta-alanina 2000 mg
Monohydrat kreatyny 1000 mg
- w tym kreatyna 880 mg
Jabłczan kreatyny 1000 mg
- w tym kreatyna 750 mg
Tauryna 1000 mg
Witamina B6 1,4 mg 100%


Zapraszam do wyrazania opinii osoby, ktore rowniez stały sie posiadaczem nowego PRE od ALL-a



PS: temat służy do wyrazania opinii o produkcie, nie spamujemy i nie piszemy bez sensu postow
dyskusja i pytania tutaj
https://www.sfd.pl/Hero_Pump_przedtreningówka_szyta_na_miarę-t1122232.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jak latwo sie kruszy to polam i smialo jedz, bedzie dzialac jak nalezy, nie wplywa to na jakosc suplemetu
edala sie wilgosc stad beta-alanina zbrylila sie w suplemencie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177



witam, ja już mialem przyjemnośc solidnie przetestować Hero Pumpa
Testowałem od najmniejszej sugerowanej porcji czyli 14g, aż końcowo doszedłem do 3 porcji, czyli 42g proszku na porcje-tak dużą ilość testowałem jednorazowo dla porównania

przechodząc do konkretów:
O mnie:
Obecnie lece na diecie low carb, gdzie średnio mam 100g węglowodanów dziennie, co już jest dość sporym utrudnieniem w uzyskaniu dobrej pompy na treningu. .
Masa ciała około 107kg, bf w granicach 10%.
Trening split 5 razy w tyg


1 porcja 14g
Rozpuszczalność: 8/10 zostają drobinki pływające w produkcie, kreatyna itd
Smak 10/10 orzeźwiający, kwaskowaty, w porównaniu z innymi miksami substancji-smaczny
Pompa: 3/10
info: 1 porcja w przypadku mojej masy ciała dała subtelne odczucia zwiększonej pompy mięśniowej, taką porcje przetestowałem przez kolejne 3 treningi by mięć potwierdzenie, co do słuszności oceny.
Czuc było działanie beta alaniny, która przyjemnie szczypała.
Do produktu nie dokładałem początkowo zadnych dodatków w postaci stymulantów, by nie wpływały na ocenę.
Porcja była testowała zarówno na czczo jak i w trakcie dnia


2 porcje 28g
rozpuszczalność: 8/10 rozpuszczane w okolo 300ml wody, plusem jest brak barwnikow, ktore nikomu do szczescia nie sa potrzebne
Smak 10/10 pomimo wiekszej koncentracji substancji smakowych, nadal byl bardzo dobry
Pompa 5/10 już nieco bardziej wyraźna, czuć, że jednak zostało coś dorzucone przed treningowo
info podwójna porcja, co daje nam 28g produktu, wiec juz dosc konkretna dawka pomperów. jak w przypadku jednej porcji, testowałem różne opcje, na czczo, po posilku, czy w treningu po poludniowym.


2,5 porcji
rozpuszczalność 8/10
Smak 10/10
Pompa 7/10
info:
2,5 porcja wydała się byc odpowiednia by już produkt zaczal mnie solidnie pompować. Taką opcje utrzymywałem najdłużej i bylo ok. Beta alanina smyrała aż milo. Pompa solidna, uczucie nabitej sylwetki zaczynalo juz towarzyszyc po kilku seriach. Wieksza porcja nie poprawiala juz rezultatu.





Podsumowanie:
Jak widać wyżej musiałem nieco sypnąć więcej prochu by produkt spompował mnie dośc dobrze. Co daje średnio 35g proszku na porcje, w przeliczeniu puszka 420g dała by okolo 12 treningów, co wychodzi po okolo 5,80zł za porcje. Patrzac na ceny rynkowe poszczegolncyh produktów typu przed treningowych, zazwyczaj porcja sugerowana mieści się w przedziale 5-6zl za szota, saszete/porcje innych przed treningówek, wiec na tle konkurencji nie wypada źle. Trzeba wziąć również mała poprawkę na to, że moja masa ciała jest dość spora i zazwyczaj potrzebuję nieco wiecej pomperów by solidnie przepompować mięśnie, druga sprawa to dieta, ktora jest dośc uboga w weglowodany produkt wydaję się być ok, więc smialo zapraszam do sprawdzania na sobie i dania opinii jak podzialal na Was
tym bardziej, że mozna kupic sobie 2 porcje w saszecie
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35082.html

Zdecydowanie bym wywalil z produktu kreatynę, przynajmniej w moim przypadku wieksze porcję powodują, że już dośc spora ilość będzie wpadała nam do bilansu, więc w okresach bez kreatynowych moze byc problem w zastosowaniu produktu.
Natomiast dodał nieco glicerolu w formie monosterynianu wtedy produkt by działal na dwuch płaszczyznach, zwiększonej produkcji NO i nawodnienia komórki

dzięki za możliwość przetestowania




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-07-19 20:35:51

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94132 Napisanych postów 363986 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667748
Dziękuję SFD za możliwość przetestowania nowości od All nutrition



1 porcja 14g
Rozpuszczalność: 8/10 łyżką ciężko było wymieszać w szejkerze kilka ruchów i było ok rozpuszczone w 300 ml wody
Smak 10/10 orzeźwiający,mam smak pomarańczowy ale dla mnie to jest cytryna
Pompa: 5/10
brane zawsze po 1 posiłku b/w/t
brane po ok 1.5 h po posiłku
\


2 porcje 28g
rozpuszczalność: 8/10
Smak 10/10 mocno kwaskowy dla mnie super
Pompa 8/10 taka ilość już fajnie pompuję





poniżej osad po mieszaniu łyżką



















Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-07-21 05:40:02

oraz po mieszaniu w szejkerze , kilka ruchów i po problemie



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-07-21 05:41:25

później testowane
2 porcje z 200 mg koffi oraz 400 mg kofi
działa jak mocne pw

testowane z T5 czyli stack E/C/A ( efedryna kofeina aspiryna )
działa jak pw z górnej półki plus jako termogenik

oraz jako zestaw bcaa/koffi/Hero Pump
też bardzo fajne combo dla osób na IF


podsumowanie -
super produkt ,jako baza
dokładając poszczególne dodatki można zrobić swój zestaw pw potrzebny w zależności od samopoczucia lub godzin w których trenujemy
smak pomarańczowy jak pisałem smakuje jak 100% jak cytryna , będzie trzeba spróbować cytryny
jak dla mnie 5 z plusem za ten produkt i skład w nim.



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-07-21 05:45:19

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-07-21 05:51:08

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-07-21 05:52:17
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Witam,
dziękuję firmie ALLNUTRITION za możliwość przetestowania Hero Pump/a.

Obecnie jestem w fazie wakacyjnej ,więc treningi są mniej intensywne ,dieta luźniejsza

Testował suplement ,próbując kilka opcji :
1 porcja 14g
Rozpuszczalność: 9/10 w zależności od ilości wody ,pozostawały nieznaczne ilości substancji
Smak 10/10 dla mnie rewelacja ,bardzo orzeźwiający ,delikatnie kwaskowaty
Pompa: 1/10
Niestety ale standardowa porcja dla mnie okazała się niewystarczająca , delikatnie czułem beta alaninę i to wszystko.

2 porcje 28g

rozpuszczalność: 9/10 bez zmian
Smak 10/10 jw
Pompa 3/10 było lepiej ,jednak bez rewelacji .Dodałem jeszcze porcję kofeiny AllNutrition(200mg) ,wtedy przynajmniej było fajne pobudzenie


3 porcje 42g
rozpuszczalność 9/10
Smak 10/10
Pompa 5/10

Tutaj już było znacznie lepiej ,jednak duża porcja beta alaniny również dawała się we znaki , mrowienie na całym ciele



Podsumowanie:

Produkt zdecydowanie wymaga dopracowania. Dodałbym więcej cytruliny ,AAKG a wywaliłbym kreatynę.
Jednak dla początkujących suplement może okazać się dobrym rozwiązaniem ,w szczególności dlatego iż pozbawiony jest stymulantów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Testowałem przed różnymi treningami: siłowy, bjj, bieganie, sprinty.







1 porcja 14g przed treningiem siłowym

Rozpuszczalność: 9/10 Zostają minimalne ilości proszku na dnie
Smak 10/10 Orzeźwiający, kwaskowaty, cytrynowy. Z zimną wodą, lodem i miętą mógłbym pić przez cały dzień
Pompa: 5/10 Nigdy nie byłem specjalnie podatny ma efekt pompy mięśniowej. Szczególnie kiedy dominują złożone ćwiczenia z niedużą ilością powtórzeń. Lepsze czucie mięśni, szczególnie ramion.
Ogółem: Cały trening wykonany, bez żadnego spadku wytrzymałości i jakichkolwiek problemów.

1 porcja 14g przed treningiem biegowym

Rozpuszczalność: 9/10 Zostają minimalne ilości proszku na dnie
Smak 10/10 Orzeźwiający, kwaskowaty, cytrynowy. Z zimną wodą, lodem i miętą mógłbym pić przez cały dzień
Pompa: Nie przeszkadzała w żadnym stopniu w bieganiu. Brak odczucia spinania mięśni, czy jakichkolwiek problemów.
Wytrzymałość: Dobre tempo biegu. Brak spadków wytrzymałości przez cały czas trwania. Cieszy to szczególnie w końcówce cyklu treningowego, po 14tyg.
Ogółem: Muszę przetestować jeszcze kilka razy. Wcześniej nigdy nie próbowałem argininy przed bieganiem. Być może dyspozycja dnia była istotna.

1 porcja 14g przed bjj

Rozpuszczalność: 9/10 Zostają minimalne ilości proszku na dnie
Smak 10/10 Orzeźwiający, kwaskowaty, cytrynowy. Z zimną wodą, lodem i miętą mógłbym pić przez cały dzień
Pompa: Nie przeszkadzała w żadnym stopniu w treningu. Ciężko dokładniej ocenić, ponieważ był tylko jeden sparing a reszta same techniki i trening wytrzymałościowy. W czasie jego trwania dyspozycja dobra, jak zawsze. Nic nie przeszkadzało.

1 porcja 14g przed sprintami

Rozpuszczalność: 9/10 Zostają minimalne ilości proszku na dnie
Smak 10/10 Orzeźwiający, kwaskowaty, cytrynowy. Z zimną wodą, lodem i miętą mógłbym pić przez cały dzień
Wytrzymałość: Bardzo dobry trening. 14 sprintów po 15sek w maksymalnym tempie. Brak spadków mocy pod koniec.
Pompa: Nic nie przeszkadzało.

Ogólne odczucia:

Fajny skład względem ceny. Suplement bardziej pod sporty wytrzymałościowe. Szczególnie gdyby zmniejszyć lub wyeliminować argininę a dać np różaniec górski, diosminę, hesperydynę.

Pomyślę na innymi wariantami testowania produktu. Dziękuję za możliwość przetestowania.


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-07-24 23:01:12

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285


Jestem po przetestowaniu ponad połowy opakowania, tak więc mogę już coś napisać.

HeroPump , nie zawiera stymulantów co według mnie jest również bardzo fajną opcją.
Przejadłem w życiu sporo przedtreningówek i po latach doświadczeń wiem że zdecydowanie bardziej wolę łączyć poszczególne substancje według swoich preferowanych dawek lub też przedtreningówki bez pobudzaczy a ze sporą ilością prekursorów tlenku azotu oraz np. beta alaniny , jak czuję potrzebę dorzucenia czegoś pobudzającego ,to pod ręką zawsze mam np. SFD Energy lub po prostu czystą kofeinę, żeń szeń , a dawniej inne mocniejsze zabawki jak np. 1.3

Zwolennicy 'wystrzelenia w kosmos' w tym produkcie na pewno tego nie poczują, bo jak widać po składzie ,w produkcie nie ma nawet kofeiny. Nie problem ją dokupić za grosze np. https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Caffeine-opis34736.html i dorzucać kiedy potrzeba np. 200 czy więcej mg

Skład produktu według mnie powinien zostać uszczuplony o kreatynę, która jest tutaj po prostu zbędna.
Jak już koledzy wyżej wspominali, używając większej niż standardowa porcja ,dostarczamy od 2g wzwyż kreatyny, co dla osób trenujących dość często daje solidną porcję tej substancji w skali tygodniowej.

Nie każdy jest zwolennikiem brania kreatyny w przerwie od jej stosowania. Tak samo jak i zapewne mały % osób stosuję stałą suplementację kreatyną w dłuższym okresie czasu, aby móc sobie pozwolić na takie dodatkowe ilości kreatyny.

Poza tym jednym szczegółem, który nie będzie sprawiał problemów dla osób stosujących 1-1,5 porcji w DT , skład bardzo mi się podoba.
Przede wszystkim opiera się na samych podstawowych substancjach, na etykiecie mamy podane wszystko czarno na białym ,a nie wrzucone w 'zastrzeżoną mieszankę' jak to mają w rodzaju robić producenci z USA, potem nie wiemy czy w składzie mamy jakieś konkretne ilości substancji aktywnych, czy jak to często bywa produkt made in USA zawiera 3/4 cukru + jakieś śladowe ilości pomperów i innych składników ,a oczywiście kosztuje chore pieniądze.


Pompa: produkt za pierwszym razem zastosowałem w dniu LC ,przy niskiej ilości węgli i na treningu nie czułem zbytnio tych 6g 'pomperów' które mamy w standardowej porcji 14g ; jednak przy kolejnych treningach i dnaich gdzie było więcej węglowodanów w diecie wyglądało to już znacznie lepiej. Po przetestowaniu ponad połowy puszki, moją optymalną porcją jest około 20g - bardzo dobra pompa, nabicie na treningu konkretne , ogólnie super. Na pewno na odczucia wpływ ma także rodzaj wykonywanego treningu jak i jego intensywność. Trudno pisać o poprawie wytrzymałości czy wpływie na wydolność, bo to nie poprawia się w skali paru treningów czy tygodni, ale na pewno nie zauważyłem niczego co negatywnie wpływało by zarówno na trening siłowy, jak i trening interwałowy oraz zwykłe aeroby po siłówce

Beta alanina odczuwalna znacznie, dawno nic z BA nie brałem więc charakterystyczne 'smyranie' po uszach i szczypanie całego ciała już po kilkunastu minutach od wypicia produktu.

Smak: przepyszny, jeden z najlepszych pre workoutów pod tym względem jaki piłem

Rozpuszczalność: idealna, dwa ruchy shakerem lub rozpuszczalność łyżeczką w szklance, mówią same za siebie


Warto wypróbować jeżeli poszukujesz przedtreningówki bez pobudzaczy, z prostym i skutecznym składem.
Dla mnie po kilku ,różnych wypróbowanych porcja najlepsze kombo to ~20g hero pumpa + 1kaps kofeiny 200mg + 1kaps zeń szeń z guaraną także od AllNutrition , idealne połączenie, bez żadnych zjadów, zejść i innych negatywnych historii które często są odczuwalne przy mocniejszych przedtreningówkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Prawię już skończyłem opakowanie więc można coś napisać.

Smak jest w porządku, bez problemów się pije, kwaskowaty troszkę

obecna waga 104 kg

1 porcja 14g
Rozpuszczalność 8/10, jak się wymiesza jest ok, jak się odstawi na moment to tzreba ponownie zamieszać szejkerem bo się troszkę osadza.
Pompa 4/10 z obecną masą w sumie tak średnio, przy małych partiach jakieś były oznaki gdzie ilosć powtórzeń z reguły mam większą

1,5 porcji ok 20g
Rozpuszczalność j/w 4/10 w sumie j/w nadal bez rewelacji

2 porcje ok 28g + 30g carbo + tabs black bombs
Rozpuszczalność j/w

Pompa 7/10 po dodaniu carbo o wiele lepsza, lecz coś mnie zmuliło, ilość pomperów już za duża dla mnie nieraz tak mam jak przesadzę z ilością.

Śmiało można testować, ze względu że można sobie na próbę saszetki wybrać, co organizm to inne odczucia mogą być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Dzięki za możliwość przetestowania Hero pump


Ostatnimi czasy bardzo rzadko wykonuję trening oraz nie podjadam żadnych pomperów, także opinia świeżaka



1 porcja

Rozpuszczalność 8/10 Całkiem ok, nie jest idealna ale nie można też narzekać.

Smak 9/10 Mi podpasował, orzeżwiający, nie zamula, smaczny.

Pompa 5/10 Pompa też wcale zła nie była, ale nie jestem w stanie określić na ile to działanie produktu a na ile wywołane takim czynnikiem jak przerwa w treningach


2 porcje

Rozpuszczalność - 7/10 Przy dwóch porcjach już trochę gorzej, ale nadal do ogarnięcia.

Smak 9/10

Pompa 8/10 Mocna pompa, jednak wydaje mi się że jest w tym zasługa produktu, jestem odzywaczajony od argininy także pomimo tego że nie ma kosmicznych ilość pomperów, to jak dla mnie ta ilość jest wystarczająca na ten moment aby dobrze się spompować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4501 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
Witam, od jakiegoś już czasu testuje HERO PUMP także pora napisać pare słów i wyrazić swoją opinie

Pominę wstęp prezentujący suplement ponieważ wszystko mamy dokładnie rozpisane w temacie.

Produkt testowany na treningu siłowym, trening dzielony.

Każdy wariant gramatury oraz połączenia z innymi suplami testowałem po 2 razy aby ocena była jak najbardziej sprawiedliwa



POMPA

W Hero Pump znajdziemy miks dwóch substancji pompujących:
- jabłczan cytruliny
- AAKG

Połączenie popularne i dość dobrze mi znane nie tylko z gotowych przedtreningówek, ale także z robienia swoich "miksów" z pojedynczych składników.

Porcja 14g

Pompa odczuwalna, jednak nie na jakimś wielkim poziomie graniczącym z rozrywaniem skóry 5/10

2 porcje (28g)

Pompa wyraźnie bardziej odczuwalna względem jednej porcji, jednak wciąż nie na jakimś kosmicznym poziomie 8/10

2,5 porcji (35 g)

Pompa na dobrym poziomie podobnie jak przy dwóch porcjach. Nie odczułem już nic lepszego względem 28 g 8/10


ROZPUSZCZALNOŚĆ

Produkt rozpuszcza się bez większych problemów, widać jedynie minimalny osad/drobinki 9/10

SMAK

Do testu otrzymałem Hero Pump o smaku cytrynowym.
Z pełnia odpowiedzialności mogę napisać, że to chyba najlepsza smakowo przedtreningówka jaką piłem!
Przyjemny orzeźwiający smak.

10/10

POŁĄCZENIE Z INNYMI SUPLEMENTAMI


Poza "klasycznym" testem Pump'a postanowiłem też sprawdzić go w miksie z innymi produktami ...



Hero Pump + Kofeina

... czyli pompa i pobudzenie.
Dorzuciłem 200mg kofeiny, pompa oczywiście na poziomie jak przy samym hero.
Ze względu na pobudzenie treningi na prawdę przyjemne.

Podstawowy i sprawdzony miks.
_____________________________________________________________________________



Hero Pump + Show Time 2.0

Nie mogłem sie doczekać żeby sprawdzić to połączenie i wyszło na prawdę bardzo fajnie.
Dobra pompa + dobre pobudzenie. Śmiało moge polecić miks tych dwóch suplementów.


OGÓLNE WRAŻENIA

Przedtreningówka o prostym i przejrzystym składzie, która w znacznym stopniu "umili" nam trening.
Brak ciążenia na żołądku oraz przyjemny smak to z pewnością kolejny atuty.
Poza uczuciem pompy czuć na skórze beta alaniny, jedni lubią ten stan inni nie, to już kwestia indywidualna.

Minusem dla niektórych użytkowników może być kreatyna w składzie.
Mi osobiście nie przeszkadza ponieważ stosują ją w stałej suplementacji.

Testując odżywkę pompującą na myśl przychodzi także agmatyna, która niestety została zbanowana, a możliwe że znalazła by miejsce w HERO i dorzuciła swoje 5 groszy do uczucia pompy.

Warto też zwrócić uwagę, że Pump może stanowić swoistą bazę do której możemy dodać kilka innych substancji celem chociażby pobudzenia.

Hero Pump z pewnością znajdzie swoich zwolenników.



Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w teście
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Również miałam możliwość przetestowania HERO PUMP - myślę, że warto żeby w testach suplementów brały udział również kobiety, bo kolejny raz się przekonałam, że zupełnie inaczej reaguję na suple niż mężczyźni.

Zacznę od tego co już wyżej wspomniano:
SMAK - 10/10 - przyjemny, orzeźwiający - byłam mile zaskoczona, że tak smaczne, jak na tego typu produkt - kolejne potwierdzenie, że smaki z AllNutrition są rzeczywiście dobre.

ROZPUSZCZALNOŚĆ - 9/10
Tak jak wyżej wspomniano - bardzo dobra rozpuszczalność.

DZIAŁANIE

Porcja 14g
rzekłabym, że nie czułam żadnego działania, nawet pompującego

porcja 14g + 200mg Kofeiny
Czułam jedynie pobudzenie po Kofeinie / brak pompy

Porcja 22g
Zbyt duża dawka beta alaniny i czułam mrowienie na całym ciele, igiełki wszędzie.
Ale nic poza tym

Porcja 22g + 200mg kofeiny
Pobudzenie + mrowienie po beta alaninie

Samej pompy nie zaobserwowałam. Mimo, że miałam przerwę w stosowaniu AAKG i kreatyny ponad 3 tygodnie.
Może dlatego, że treningi nie były dość intensywne, bo akurat miałam dwa tygodnie luźniejsze.

Jedno co wiem, to na pewno tak jak wyżej koledzy napisali, że HERO PUMP to fajna baza do tego, żeby móc dodawać do niej własne "składniki" i tworzyć swoją własną przedtreningówkę


Ale przynajmniej w moim odczuciu jej działanie było na mnie niewielkie.
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-tec czy AllNutrition?

Następny temat

Czy mogę jeszcze urosnąć?

WHEY premium