SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST FLEX fit - wizards

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Witam,

Oczywiście na wstępnie tematu chciałbym podziękować firmie FitMax za wybranie mojej osoby

Parę słów o mnie:

Jestem dość nowym użytkownikiem forum i będzie to mój pierwszy prowadzony test.

Z siłownią mam styczność już od paru ładnych lat kiedy to odziedziczyłem po ojcu malutki atlas do ćwiczeń, który trzymałem w piwnicy. Z biegiem czasu sprzęt "ewoluował" i powstała mini siłownia (ławka, modlitewnik, 3 gryfy, hantle, rowerek...). Mimo iż moja przygoda zaczęła się dawno określiłbym się początkującym. Ten sport wymaga trzymania dyscypliny, której niestety brakowało. Aktualnie na poważnie ćwiczę od początku tego roku.

wiek: 24
waga: 77kg
wzrost: 170cm
cel treningowy: masa
suplementacja: białko, gainer, bcaa, witaminy, omega3

Testowany przeze mnie produkt to suplement diety FLEX fit



opis produktu:

FitMax Flex Fit
Wieloskładnikowa odżywka na stawy, kości i więzadła. Flex Fit marki Fitmax zawiera siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, ekstrakt z Boswellia, a także witaminę C. Doskonały kompleksowy suplement na stawy dla sportowców wspomagający aparat ruchu przy dużych obciążeniach. Fire Fit poprawia poprawiający kondycję ścięgien i stawów, a także stan stawów, zwiększając ich mobilność i jakość mazi stawowej. Glucosamine Sulphate 2KCl. Chondroitin Sulphate. Vitamin C. Boswelia Serrata Extract. Hyaluronic Acid

Kompleksowa odżywka na stawy Fitmax Flex Fit zawiera wszystkie niezbędne składniki do regeneracji i ochrony stawów i chrząstki stawowej. Zawiera glukozaminę, która jest ważnym składnikiem mazi stawowej i chondroitynę, która wpływa na wytrzymałość i sprawność stawów. Natomiast Boswelia serrata i kwas hialuronowy wpływają na regenerację stawów. Połączenie tych wszystkich składników w jednym suplemencie gwarantuje wielokierunkowe działanie odżywki, zwiększają szybkość regeneracji stawów. Regenerator stawów Fitmax Fire Fit doskonale sprawdza się zarówno w porfilaktyce stawów, jak i regeneracji chrząstki stawowej.

• wpływa na wytrzymałość i sprawność stawów,
• wspomaga naturalną regenerację chrząstki stawowej i ścięgien,
• utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu,
• przynosi ulgę zmęczonej tkance chrzęstno-kostnej,
• poprawia ruchomość stawów,
• kompleksowy skład skutecznie odżywia więzadła, ścięgna i kości,
• polecany w profilaktyce i regeneracji chrząstki stawowej.


Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-04-21 19:37:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dzięki za dobry test i rzetelne podsumowanie, a już tym bardziej za TAK pozytywną opinię o produkcie Podpisuję się pod nią obiema rękami, sam też ubóstwiam ten suplement!!

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych walkach z żelastwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Powodzonka! Będę śledził, mam pewność, ze nasz suplement wspomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 1 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Jak widać powyżej od dzisiaj zaczynam suplementacje Flex fit. Czekałem z tym do początku tygodnia :)

Przedstawię może dla osób które nie czytały naborów dlaczego postanowiłem zgłosić się do testu ponieważ uczestniczenie w nim nie było przypadkowe.

Głównie borykam się z skrzywieniem kręgosłupa które w życiu codziennym objawia się bólem w okolicach łopatek oraz bólem w odcinku lędźwiowym. Czasem wejdzie mi ból w plecy, że ciężko się w ogóle ruszać. Na szczęście dzięki treningom bóle są dużo mniejsze, chodź martwy i przysiady ciągle dają moim plecom w kość, lecz staram się rozsądnie dobierać ciężary.

Poza wymienionymi głównymi objawami są też strzelanie stawów, ból kręgów szyjnych (dużo czasu przed komputerem, praca biurowa) oraz przy większym obciążeniu ból w kolanach który mi pozostał po trenowaniu footbagu.

Poszukiwałem swego czasu suplementu takiego jak Flex fit, ale jakoś zawsze były inne wydatki. Jeśli efekty po teście będą zadowalające prawdopodobnie zdecyduje się na stałą suplementacje ponieważ cena jest dość atrakcyjna jak na 120 tabletek które starczą na 4 miesiące.

Dodaje też wykonane przeze mnie zdjęcia produktu.

Pozdrawiam




Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-04-23 22:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 5 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Może dzisiaj przytoczę moją przykadowa dietę stosowana dzisiaj w dzien treningowy:

7:15 30g białka + 200ml mleka 0.5%
9:30 100g płatków owsianych górskich + 50g orzechów włoskich + 1 banan
13:30 2 bułki żytnie + 4 jajka
17:00 100g ryzu + 150g piersi z kurczaka smazonej na oliwie z oliwek + 200g marchewki (1,5h przed treningiem)
20:00 66,6g gainera + 300ml mleka (bezposrednio po treningu)
22:00 100g ryzu + 150g piersi z kurczaka smazonej na oliwie z oliwek + 200g kapusty kiszonej
23:30 200g serka wiejskiego + lyzeczka dzemu nisko slodzonego

To tyle, lece ogladac dalej gale MMA Attack 2 :)


Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-04-27 22:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 7 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Piszę za wczoraj. Miałem to zrobić wieczorem ale już nie dałem rady bo padałem na pysk po zajęciach i treningu a dzisiaj do pracy

Jak co każdą niedziele na koniec tygodnia postaram się pisać odczucia wobec produktu.

Zacznę od rozmiaru tabletek. Są one dość spore ale na szczęście bez problemu można je przełamać na pół i łyknąć na dwa razy (ja tak robię). Nie występują u mnie żadne dolegliwości negatywne. Widziałem, że inna osoba testująca miała problemy żołądkowe, więc warto zaznaczyć, że u mnie jest wszystko ok. Co do działania to widzę zanik pewnej dolegliwości ale podzielę się tym dopiero za tydzień żeby się upewnić ponieważ póki co zbyt mało czasu minęło od początku suplementacji.


Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-04-30 08:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 9 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Dzisiaj jak i w czwartek z okazji wolnego od pracy postanowiłem sobie zrobić przerwę od diety i jeść w plenerze wszystko co mi przyjdzie do głowy :D Dzisiaj poza normalnym śniadaniem (owsianka, orzechy, banan, białko) były chipsy, lody, cheesburgery, frytki, paluszki rybne, michałki... mam nadzieje że takie dwa dni mi nie zaszkodzą :P Dzień zakończę białkiem z mlekiem i twarogiem z dżemem na noc.

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-05-01 22:20:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
tym czarnym napisem mało widać;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Spoko to już będę na biało pisać :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ciesze sie, ze owa "pewna dolegliwosc" ograniczyla dokuczliwosc lub tez zanikla mam nadzieje, ze nasz produkt w znacznym stopniu przyczyni sie do poprawy komfortu wykonywania czynnosci ruchowych, treningu, a co za tym idzie, zycia



P.S. kocham michalki i cheesburgery:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
jak można jeść takie śmieci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST FLEX fit - Monos

Następny temat

FitMax - FIBO

WHEY premium