SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST FLEX fit - wizards

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Wyp0iska konkret o! Próbek niestety żadnych w ogóle nie mamy...


Co do pasa - jestem przeciwnikiem, aczkolwiek przy ostatnich seriach, ew. rekordach sądzę, że powinien być obecny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 67 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

a tam, wiele roboty nie ma. Trening się powtarza a dietę od ponad tygodnia zapisuje więc nie problem tutaj wrzucić :) czasem coś od siebie dodam jak to, że np wczoraj byłem leniwy i nie chciało mi się przyrządzać żarcia wszystko z dnia wczorajszego :D

Baterii do aparatu dalej nie kupiłem

Trening:

4 x Obwód: Wyciskanie na klatkę
1. Wyciskanie do połowy leżąc (górna połówka) 5 powtórzeń (maksymalne obciążenie)
2. Wyciskanie leżąc 5 powtórzeń (obciążenie siłowe)
3. Szybkie wyciskanie sztangi (60% obciążenia) 8 powtórzeń (obciążenie siłowo-dynamiczne)
4. Wyciskanie sztangielek leżąc (obciążenie dynamiczne) 10 powtórzeń
5. Pompki (dynamicznie) 10 powtórzeń

4 x Obówd: Martwy ciąg
1. Martwy ciąg od kolan 5 powtórzeń (maksymalne obciążenie)
2. Martwy ciąg ziemi-5 powtórzeń (obciążenie siłowe)
3. Zarzut ze zwisu 3 (obciążenie siłowo-dynamiczne)
4. Podskok ze sztangą trzymaną z przodu (obciążenie dynamiczne) 10 powtórzeń
5. Podskoki (dynamicznie) 10 powtórzeń

Dieta: (Nie udało mi się zmieścić w 2500kcal ale to i tak -zapotrzebowanie, więc chyba nie jest źle. Gorzej z BTW dużo ww jak na redukcje ale to dzień treningowy)




Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-06-29 11:46:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 71 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Ostatni dzień treningowy w weekend.

4x Obwód: Wyciskanie na barki
1. Wyciskanie do czoła siedząć 5 powtórzeń (maksymalne obciążenie)
2. Wyciskanie żołnierskie 5 powtórzeń (obciążenie siłowe)
3. Push Press 3 powtórzenia (obciążenie siłowo-dynamiczne)
4. Wyciskanie piłki lekarskiej bądź sztangielek (obciążenie dynamiczne) 8 powtórzeń
5. Pompki z nogami na podwyższeniu (dynamicznie) 10 powtórzeń

4x Obwód: Przysiad
1. Pół przysiad 5 powtórzeń (maksymalne obciążenie)
2. Przysiad przedni 5 powtórzeń (obciążenie siłowe)
3. Rwanie ze zwisu 3 (obciążenie siłowo-dynamiczne)
4. Podskok ze sztangą na karku (jak do przysiadu) (obciążenie dynamiczne) 10 powtórzeń
5. Podskoki (dynamicznie) 10 powtórzeń

Trening i dieta standardowa. Po treningu pojawił się ból w odcinku lędźwiowym. Poczytałem trochę i dokopałem się, że trening nóg po barkach może nieźle dokopać właśnie w te miejsce. Ogólnie czuje się już zmęczony i obolały treningami. Ciągle ćwiczę z kontuzją nadgarstka a teraz jeszcze plecy. Od wyjazdu na wakacje planuje zrobić miesiąc przerwy w treningach by się zregenerować. Do tego czasu jeszcze 1,5 miecha redukcji przede mną. Jak nie będę czuł mocy to najwyżej będę tylko areo robił.




Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-07-03 09:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Zdrowie, bądź co bądź, musi być na 1 miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 73 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Też jestem zdania, że zdrowie jest najważniejsze. Między innymi ćwiczę dlatego by korygować moją wadę postawy.

Wczoraj standardowy trening 4x Obwód Martwy Ciąg potem 4x Obwód Klatka.

Dieta uboga bez orzeszków i kuraka. Byle do wypłaty



oj widzę, że numery posiłków się pomieszały


Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-07-05 11:51:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 77 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Ostatni dzień treningowy wypadł w sobotę.

na czczo 40min rowerka po wałach potem sam bicek

uginanie ramion ze sztanga łamaną 12/12/12/12/12 (dwie pierwsze serie na rozgrzewkę)
uginanie ramion ze sztangielkami, młotki 10/10/10
uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano 10/10/10
uginanie ramion ze sztanga łamaną 20 (dopompowanie)

były zakwasy

Ból plecków po 2 dniach znikł, nadgarstek również coraz lepiej. Flex Fit ciągle działa

Dieta:




Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-07-09 16:16:00

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-07-09 16:16:53

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-07-09 16:17:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 81 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Ostatni trening był we wtorek, dzisiaj będzie kolejny. Jestem coraz bliżej przerwy treningowej, więc zmniejszam intensywność treningów siłowych i będę się skupiał głównie na priorytetowych partiach. Dietę staram się trzymać w okolicach 2000kcal z mniej więcej równym bilansem białka i węgli.

Trening wtorek (barki)

4x10 Wyciskanie sztangi sprzed głowy
4x10 Unoszenie sztangielek bokiem w górę
4x10Unoszenie ramion w przód ze sztangą
4x10 Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

Dzisiejszy zaplanowany trening (klatka)

12/10/8/6 WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ
12/10/8/6 WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
3x10 ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
3x10 PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ

jak będzie czas i siła to jeszcze wpadnie triceps

Z zbliżającą się przerwą treningową powili będę kończył prowadzenie testu/dziennika w którym na zakończenie będzie trzeba jakoś fajnie podsumować dobre działanie flex fita :)

Zaplanowana dzisiejsza dieta:




Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-07-13 11:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 92 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

PODSUMOWANIE TESU

Kończę suplementacje Flex fit ponieważ zbliża się moja wakacyjna przerwa treningowa jak i kończy się sam suplement.

czas suplementacji: 3 miesiące
dawkowanie: 1 tabletka rano (1 tabletka rano i przed snem w okresie kontuzji nadgarstka)
występujące objawy przed suplementacją:
-ból łopatek (praca biurowa)
-ból w odcinku lędzwiowym (skrzywienie kręgosłupa)
-ból kręgów szyjnych (praca biurowa)
-ból w kolanie (trenowanie w przeszłości footbaga)

Po suplementacji Flex fit każdy z objawów zanikł. Pojawiają się sporadyczne bóle które uważam za normalne po przeciążeniu danej partii.

W trakcie suplementacji nabawiłem się kontuzji nadgarstka, która bardzo utrudniała mi treningi z których nie chciałem zrezygnować. Tutaj również Flex fit przyczynił się bardzo do powrotu do zdrowia, aktualnie niemal w 100%. Bez potrzebnej przerwy w ćwiczeniach na regeneracje to duży wyczyn.

Podsumowując...

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Flex fit. W 100% spełnia swoją rolę. Mi bardzo pomógł w treningach jak i codziennym życiu. Jestem ciekaw jak mój organizm będzie funkcjonował bez niego. Jeśli objawy wrócą to na pewno bez wahania po niego sięgnę.

Dziękuję firmie FitMax za umożliwienie przetestowania produktu. Mam nadzieję, że nie zawiedliście się na mojej osobie i w przyszłości być może również uda mi się coś od was przetestować.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-07-24 16:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55004
Ja też podsumowanie niedługo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dzięki za dobry test i rzetelne podsumowanie, a już tym bardziej za TAK pozytywną opinię o produkcie Podpisuję się pod nią obiema rękami, sam też ubóstwiam ten suplement!!

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych walkach z żelastwem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST FLEX fit - Monos

Następny temat

FitMax - FIBO

WHEY premium