SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST FLEX fit - wizards

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 12 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

To teraz może coś o treningu. Ćwiczę spiltem z założeniem 12 serii na duże partie 9 na małe. Po treningu robię brzuch bądź aeroby na rowerku treningowym. Dzisiaj były plecy z bicepsem:

-wiosłowanie sztangą podchwytem 12/10/8/6
-martwy ciąg 12/10/8/6
-szrugsy 10/10/10/10

-uginanie ramion ze sztangą 12/10/6
-uginanie ramion z hantlami uchwytem młotkowym leżąc na ławce skośnej 8/8/8
-uginanie ramion z hantlami na modlitewniku 10/10/8

-25min jazdy na rowerku

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-05-04 21:13:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Poskąpiłeś w plecach, szrugsów nie wilczaj w plecy, brakuje ćwiczenia na szerokość pleców, dodaj podciąganie na drążku i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Tak wiem, że plecy wymagają więcej serii. To był taki wstępny spilt podstawowy po zmianie z FBW. Planuje zmodyfikować swój plan gdy zacznę kolejny cykl na kreatynie za ok. 1-2 tygodnie. Drążek mam w domu a ćwiczę w piwnicy, więc będę musiał kombinować :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 14 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Cała Polska w cieniu Śląska!

Musiałem zacząć wpis od tego Może i poziom naszej polskiej ligi jest niski (chyba żaden zespół nie zasłużył na tytuł mistrza Polski) ale chłopakom z mojego rodzimego miasta należą się słowa uznania a szczególnie trenerowi Orestowi Lenczykowi.

To teraz odczucia odnośnie suplementu.

Tak jak napisałem tydzień wcześniej w tym również się to potwierdziło. Nastąpił u mnie zanik... no właśnie jak to określić Zwykle podczas porannego wstawania czułem jakby mój kręgosłup po nocy się zastawał. Wymagał rozruszania. Dzień rozpoczynałem od paru rozciągnięć, skrętów, zgięć... nie wiem czym to jest spowodowane ale po stosowaniu Flex fit takie uczucie u mnie kompletnie zanikło. Mój aparat ruchowy jest ciągle gotowy :) tabletkę zwykle biorą pod wieczór, może też to ma jakieś znaczenie.


Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-05-06 21:53:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
to "odczucie" to własnie "zastanie" stawów - podczas nocnego odpoczynku aparat ruchowy również "odpoczywa" co może być powodem porannych sztywności stawów

Bardzo ciesze się, że owe dolegliwości ustąpiły, nasz suplement wspomaga regenerację, jak również "smarowanie" stawów co może odnosić taki właśnie skutek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 18 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Wczorajszy trening nogi+barki+brzuch

Standardowo 12seri na dużą partie, 9 na małą.

przysiady ze sztangą na plecach 12/10/8/6
wykroki z hantlami 16/16/16/16
wznosy na palce ze sztangą na barkach 12/12/12/12

wyciskanie sztangi przed głową 12/10/8
podciąganie sztangi wzdłuż głowia 10/10/10
unoszenie talerza, kręcąc w obie strony 20/10/20

skłony w leżeniu płasko 16/16/16
nożyce 50/50/50
unoszenie nóg w zwisie na drążku 8/8/8

PawelSzEvc dobre bardziej fachowe określenie tego co napisałem


Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-05-10 12:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
DZIEŃ 21 SUPLEMENTACJI FLEX FIT

Dzisiejszy trening:

klatka+triceps+aeroby

wyciskanie sztangi skos 12/10/8/6
wyciskanie sztangi płasko 12/10/8/6
rozpiętki 8/8/8/8

wyciskanie sztangi płasko uchwyt wąski 12/10/8
wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 8/8/8
wyciskanie francuskie sztangielki stojąc 8/8/8

25min rowerka.

Dzisiaj w moją dietę próbowałem umieścić wołowinę co nie było dobrym pomysłem. Niestety za krótko ją gotowałem bo była guma a nie mięso Jeden kawałek to było jakieś 5min żucia Skończyło się poddaniem i zamianą mięsa prochem. Zaraz posiłek po treningowy, więc drugie podejście... póki co próbuje ją jakoś rozmiękczyć dusząc w wodzie.

Co do oddziaływania suplementu to chyba działa na mnie bardzo dobrze. Odczuwam mniejsze bóle pleców. W okolicach kręgów szyjnych od siedzenia przed komputerem jak i w odcinku lędźwiowym po ćwiczeniach.

Pobolewają dalej kolana oraz pojawił się problem z nadgarstkiem ale mam nadzieję, że i z tym z biegiem czasu FlexFit sobie poradzi :)

Na koniec może po pochwałach powiem o minusie suplementu którym jest wielkość jak i szorstkość tabletki. Aktualnie tabletkę dziele na pół choć a i tak dalej zdarzają mi się problemy z przełknięciem. Zacznę chyba robić na 1/3

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-05-13 18:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
podaj gg:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
po co? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
mój podpis głosuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST FLEX fit - Monos

Następny temat

FitMax - FIBO

WHEY premium