SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-ATLETA, masa by TheMateusz997

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8377

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Witam wszystkich!

Na wstępie chciałbym podziękować z wybranie mnie do testu odżywek marki Atleta.

Info o mnie:

Nazywam się Mateusz Górniak, mam 22 lata. Mój staż na siłowni wynosi 6 lat. Obecnie przygotowuje się do swojego pierwszego startu. Będą to debiuty kulturystyczne 2017 we Wrocławiu. Celuję w kulturystyke klasyczną +180 cm. .
Aktualnie jestem od dwóch miesięcy na masie. Waga na ten moment to około 112kg na czczo. Chciałbym dobić chociaż do 120kg aby bylo z czego wycinać.

Trening:

Podział partii wygląda tak:
Pn: klatka
Wt: Nogi
Śr: Barki
Cz: Ramiona, brzuch
Pt: plecy

Dokładnie wszystko będzie w wypiskach, bo jest tutaj trochę kombinacji.


Dieta:

btw 240/125/425

Posiłki oraz ewentualnie przepisy będę podawał w wypiskach



Suplementacja:

ATLETA 100% WHEY PROTEIN 2kg (do omleta/owsianki)
ATLETA CLASSIC GAINER 3kg (po treningu 130g)
ATLETA 100% PURE WHEY BCAA 400g (przed treningiem 10g)
ATLETA BCAA + GLUTAMINE 500g (po treningu 10g razem z Gainerem)
ATLETA PURE L-GLUTAMINE 500g (rano na czczo 10g, na trwienie i lepsza pracę jelit)
ATLETA 100% PURE MONOHYDRATE CREATINE 500g (po treningu 10g razem z BCAA i Gainerem)













1

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Prowadzicie test rywalizację - test ma być wspólny , w jednym temacie dwie osoby
Poza tym zdjęcia należy przed wgraniem na forum lub serwer / hosting odpowiednio obrócić, zamykam ten wątek . Proszę się ze sobą umówić przez PW kto zakłada temat WSPÓLNY i obie osoby wrzucają jedna po drugiej wypiskę startową , dziękuję
ps. jestem od jutra niedostępny do końca miesiąca , z racji wyjazdu

Zamknięte tematy po założeniu nowego jeżeli mają przeszkadzać w dziale to ktoś z działu niech je najlepiej usunie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NABÓR DO TESTU - NOWEJ MARKI ATLETA ! Zestaw masowy dla 2 osób - TEST RYWALIZACJA!

Następny temat

TEST – ATLETA ŁÓDŹ – masa -by natalijka

Wiecej