SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY PIŁKARSKIE

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1607
A nie orientuje się któryś z was, czy np. do klubu z 5 ligi czy z A-klasy można przyjść na testy z tzw."ulicy", czy na testy należy zostać zaproszonym? O swoje umiejętności się nie boję i sądzę, że bym sobie poradził zarówno pod względem technicznym, szybkościowym i kondycyjnym, gorzej z taktyką. Idzie jednak o to, czy w ogóle by ze mną chcieli rozmawiać, gdybym ot tak po prostu przyszedł na testy, a nie z jakiegoś klubu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
haha czlowieku teraz kazdy klub z A klasy albo okregowki poszukuje zawodnikow,przyjma najwieksza lajze nawet (nie mowie ze taki jestes) zeby tylko bylo wiecej ludzi...testy to robia w 1,2,3 i czasami wyjatkowo w 4 lidze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1607
Heh, dzięki :). Technicznie mam dobry poziom, kondycyjnie też jest nieźle, ale z taktyką jest gorzej :/. Teraz mam taką sytuację, że na razie nie trenuję w klubie (juniorzy starsi) i po prostu nie byłem pewien czy po 1 lub 2 sezonach grania w klubie ktoś by chciał w ogóle ze mną rozmawiać w jakiejś drużynie w seniorach. Ale widzę, że wszystko OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
Mała reaktywacja tematu ;)
hm orientuje się ktoś może czy jakiś klub w Polsce organizuje jakieś testy ? Ale taki klub z lig 1-2 ?
Jestem 6 tyg po rekonstrukcji ACL, obecnie rehabilitacja. Ale w maju planuje powrót na boisko ale chciałbym uderzyć w wyższe progi ;) Ostatnie 2 lata spędziłem w Anglii w jednej z druzyn z Blue Square Premier North ;)
Nie chce wyjezdzać znowu chciałbym cos spróbować w Polsce, tak więc orientuje się ktoś czy u was w miastach jesli graja w/w ligach sa prowadze jakies testy? W maju będe miał 18 lat jak by co.
Dzięki za wszelką pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
mysle ze napewno raz na jakis czas sa nabory a jak nie to poprostu wybierz sie do tego klubu którego chcesz i zapytaj
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cris Thug za pkt 9 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GDZIE KUPIĆ WAPNO DO BOISK?

Następny temat

FIFA chce zmian, mniej piłkarzy,większe bramki

WHEY premium