SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTO DLA ZDROWIA REGENERACJI I SAMOPOCZUCIA!!!???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 797
Witam mam pytanie nie chce wchodzić na cykl a interesuje mnie delikatna kuracja testosteronowa dla poprawy samopoczucia regeneracji . Jestem po 2 cyklach testo i interesuje mnie teraz podczas wakacji nie wlasnie lepsze libido regeneracja i samopoczucie :) Dodam ze trenuje tez sporty walki wiec troche zajeć jest :)

No Pain, No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
to skoro nie masz badań sprzed cyklu to już ich nigdy nie będziesz robił?pisałem ci jakie badania zrobić to ty się uparłeś kupować kolejne ia tylko nie wiem w jaki celu?? OOOOOOOOOco chodzi nie rozumię,jakie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Kiedyś brali żeń-szenia ...teraz testosteron to jakby suplement
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Dla zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 797
a co tu oszukiwac co drugi mlody chlopak wchodzi na "bombe" nie wiedzac co bije jak to brac nie trzymajac odpowiedniej diety i zaniedbując trening lub wykonujac go zle :D Chcial bym sie dowiedziec co wy myslicie o takim :delikatnym: podciągnieciu testo przez okres wakacyjny (treningi silownia praca) testosteron jest naturalny a podwyzszenie jego poziomu to nie az taki duzy grzech gdy na prawde zrobił by robote :)

No Pain, No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie chce wchodzic na cykl tylko delikatna kuracje hahaha dobre
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 797
rozmawiałem z kilkoma osobami którzy tak robią ale chciałem zepytać was może ktoś z was tak robi badz zrobił :) jest róznica bic 10 specyfikow w ekstremalnych dawkach a bić solo testa gdzie napisałem dla lepszego samopoczucia wzrostu libido i regeneracji :) bilem testa z deca wiem czego moge sie spodziewac po samym testo w malych dawkach :) ale jak widac nikt nie potrafi normalnie odpowiedzieć na luzie a chodzilo mi o wasza opinie :D YOLO :d

No Pain, No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A bicie testa solo to nie cykl?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 797
oczywiscie ze tak ale czy jestes w stanie pomoc mi odpowiedziec na pytanie bo to takie nudne troche i widze ze sfd forum zamiast pomocy gadki na luzie to ludzie sie za bardzo spinaja i traktuja ludzi jak by to byli typowi janusze :D .. easy bro



Zmieniony przez - Yasqe w dniu 2018-04-10 16:44:25

No Pain, No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja sie nie spinam heh tylko dziwne pytania zadajesz czy bedzie roznica brac 10srodkow ekstremalnych a tescia solo...oczywiscie ze bedzie jesli chodzi o wyniki,regeneracje,cel itd ale na tesciu solo mozna robic forme ale tez jest lepsza regeneracja itd tylko wg mnie branie go dla takich celow mija sie z celem branie farmakologi bo jezeli libido kuluje,bo tak rozumiem chec jego poprawienia to trzeba sie tym zajac w odpowiedni sposob a nie wbijajac saa,regeneracja jesli kuleje to mozna zmniejszyc intensywnosc treningow,zadbac o dobre odzywianie,sen itd
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Yasqe
Witam mam pytanie nie chce wchodzić na cykl a interesuje mnie delikatna kuracja testosteronowa dla poprawy samopoczucia regeneracji . Jestem po 2 cyklach testo i interesuje mnie teraz podczas wakacji nie wlasnie lepsze libido regeneracja i samopoczucie :) Dodam ze trenuje tez sporty walki wiec troche zajeć jest :)


Jaka to delikatna ? Jakie dawki masz na mysli ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan

Następny temat

Co jest w środku? Androchem

WHEY premium