SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTO DLA ZDROWIA REGENERACJI I SAMOPOCZUCIA!!!???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
Sezonowiec lato 2018 uznajemy za otwarte heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94170 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667849
flex1976


zacznij od tego i rozmawiamy dalej ,nie widze nic złego dla podawania testa aby poprawić sobie komfort zycia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
Ja też nie, dlatego lece testo non stop od paru lat, w róznych dawkach, ale jak koles pisze że chce wakacyjnie, na libido ,samopoczucie,itp to mnie bawi, bo jak poleci te 3 -4 m-ce,zrobi odblok , to max po 2-3 m-cach zapragnie poczuć się jak młody bóg i wruci do tescia,tylko wtedy będzie sie musiał liczyć z tym że, zaczną sie wachania nastrojów,libido,itp i dojdą badania, sprawdzania, prolki,estro, modyfikacje co mam brac, może exe a może ari . cabaser, albo bromergon itp.Dlatego jak ktoś chce wakacyjnie to odradzam,ewentualnie metaaaaa i tyle, takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94170 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667849
żadnych rozpisek bez ankiety działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
Do mnie piszesz,przecierz,nie dałem żadnej rozpiski??????
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94170 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667849

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94170 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667849
adrian adw
Do mnie piszesz,przecierz,nie dałem żadnej rozpiski??????


a czy ja skasowałem twoja wypowiedź ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
to skoro nie masz badań sprzed cyklu to już ich nigdy nie będziesz robił?pisałem ci jakie badania zrobić to ty się uparłeś kupować kolejne ia tylko nie wiem w jaki celu?? OOOOOOOOOco chodzi nie rozumię,jakie badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan

Następny temat

Co jest w środku? Androchem

WHEY premium