SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOSTERON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


NIGDY NIC NIE BRAŁEM ĆWICZE 3 LATA.175CM, 88KG 42CM BICEPS CZY KTOŚ MÓGŁBY MI COŚ POWIEDZIEC O TESTOSTERONIE? BO OD ROKU JESTEM W TYM SAMYM MIEJSCU. Z GÓRY DZIĘKUJĘ. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH, MAŁYCH I WIELKICH.

GLADIATOR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE BEDE BRAŁ TESTOSTERONU NAJPIERW SPRÓBUJE KREATYNY I DIETA. POZDRAWIAM


"Czasem w drodze do raju, szyszki w dupę uwierają"

Zmieniony przez - GLADIATOR9 w dniu 2002-10-01 14:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SORRY ZA TO DUŻE ZDIĘCIE MAXIMUSA ZAKRĘCIŁEM SIĘ PRZY WPISYWANIU

GLADIATOR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a brales jakies odzywki/suplementy?


MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE BRAŁEM KOMPLETNIE NIC TYLKO DIETA

GLADIATOR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tro widzisz,nie ma co sie brac za koks jezeli nie probowales suplementow.Wez zakup msobie na pierwszy raz kreatyne a napewno zobaczysz efekty!!!!!

MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też szczerze polecam Kreatynę.

Sam byłem w podobnej sytuacji, a kreatyna bbaaardzo pomogła...

Z tego co się orientuję to kreatyna hi-tec (870mg/1t) oraz multipowera (1000mg/1t) to najlepsze co mamy na rynku.

Moja rada: zapodaj hi-tec'a przez jakieś 4 tygodnie, a po jakiś 2/3 miesiącach przerwy kolejny 4tygodniowy cykl z multipowerem.
Dodatkowo wskazane glutamina oraz białeczko.

g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jesli juz musisz wziac to standardowo deca+wino, ale sprobuj suplementow a nie pozalujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Też radzę dobry zestaw suplementów, powinien się dobrze sprawdzić.
Pozdrawiam.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
i nie powinienes rownierz pogardzic serwatka dobrej jakosci

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Zdecydowanie kreatyna ale nie w tabletkach ale w proszku. Nie bierz też samej kreatyny tylko coś do niej dołóż. Ja proponuję firmę TREC (zaznaczam że nie jestem jej przedstawicielem ). Przypadła mi ona do gustu ze wzgl. na jakość produktów.
Ładny cykl jaki możesz zapodać:
-0.5kg kreatyny TREC - 95zł
-400g glutaminy TREC - 90zł (lepiej byłoby kupić dwa opakowania i dłużej stosować);
-1,5kg serwatki TREC - 100zł
-3kg geinera HiTeca - 70zł

Na takim cyklu napewno pójdzie coś do przodu. Serwatkę i geinera stosuj po treningu zamiast jakiegoś posiłku; Glutaminę bierz po treningu jakieś 15-20g i codziennie przed spaniem ok. 5-10g. Kreatynkę używaj w ilości do 10g w dzień nietreningowy i ok. 12-15g w dzień treningowy - bez fazy nasycania.

P.S. to tylko przykład suplemencji więc niech nikt się nie czepia a ewentualnie zaproponuje inny zestaw. Moim zdaniem to bardzo dobre połączenie.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi. Panowie słyszałem że po KREATYNIE mogą nastąpić bóle nerek, czy to prawda? Czy to ma coś wspólnego z nerami? Drogi to interes ale spróbuje.Jeszcze raz DZIĘKI i POZDROWIONKA.

GLADIATOR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma

Następny temat

Strzał w --> 10kę...

WHEY premium