SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: rewolucyjna masa Pawson (Revenge v.3,Crystal C,Testo-sting) pods.str.38-39

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Elo

Wreszcie nadszedł ten piękny dzień, w którym rozpocznę długo oczekiwany cyklon. Po wielu godzinach rozkminy i zastanawiania się co kupić, aby pierwszy cykl budowy masy w tym roku wyszedł jak najlepiej, wraz z moim stałym dostawcą anabolicznych produktów - Czarnuchem - doszliśmy do porozumienia i wybraliśmy konkretny zestaw środków z firmy Revolutions Nutrition. Firma, choć wysoce niszowa, to bardzo zacna, co potwierdzą znawcy tematu, którzy mieli przyjemność stosować suple tego producenta. Moja przygoda z Revolutions rozpoczęła się w połowie 2005 r., kiedy to zupełnie w ciemno zamówiłem u Czarnego pierwszą edycję staku kreatynowego Revenge. Bomba była całkiem niezła, aczkolwiek nie do końca kompetentna dieta oraz niespodziewana operacja kolana nie pozwoliły etylowemu estrowi kreatyny i jabłczanowi argininy w pełni pokazać swoich zalet. Jednakże na wiosnę 2006 Revoltions wypuściło drugą edycję Revenge oraz rewelacyjny w swojej prostocie NO booster Pump Juice, a wtedy już dałem radę rozpoznać siłę supli z Revolutions. Przez resztę 2006 r. usiłowałem zdobyć kolejne opakowania Revenge v. 2 i Pump Juice. Niestety, bez powodzenia. Na szczęście okres oczekiwania dobiegł końca i mam już w łapach dwa opakowania trzeciej generacji Revenge Co prawda na Pump Juice v. 2 trzeba jeszcze troszkę poczekać, ale na otarcie łez mam jeszcze opakowanie Crystal-C, Testosting i dwie puchy Whey Shake. Z tych właśnie środków będzie się składał cykl

Krótkie opisy składów produktów do testu:

Revenge v. 3 1500g - 50 porcji po 30 g
21 g weglowodanów ~vitargo (modyfikowana amylopektyna)
9 g mieszanka: glukonian kreatyny, jabłczan etyl estru cytruliny, glukoronalakton, l-histydna, etyl ester tauryny, beta-alanina.

Co prawda producent zarzucił w przypadku Revenge v. 3 swój zaj.ebisty zwyczaj podawania dokładnego składu supli, ale mam nadzieję, że mimo wszystko cukierek będzie porządnie tupał

Crystal-C - 180 kapsów
dwa kapsy zawierają 1300 mg creatine potassium bi-carbonate

Testo-sting - 120 kapsów
1 kaps zawiera 350 mg mieszanki Testo-sting Urtica Dioica

Co do Whey Shake chyba pisać wiele nie muszę - WPC o dość kozackim smaku

Rozpiska supli będzie wyglądać następująco

Revenge v. 3: DT porcja przed treningiem, porcja po treningu
DNT porcja rano, porcja po połudnu

Crystal C: DT 3-4 kapsy rano, DNT 3-4 kapsy wieczorem
Testo-Sting: DNT i DT 3 razy dziennie 1 kaps do posiłków

Whey Shake: 40-50g przed snem

Dodatkowo mam jeszcze Massive Muscle Gainer MRM - jedzone po każdym treningu w ilości 100 g.

Dietka wygląda standartowo jak przystało na budowanie masy: B ok. 2.5g/kg, WW ok. 5g/kg, T ok. 0.5g/kg masy ciała. Nie lubię szczegółowego liczenia kalorii i składników, więc nie podaję wykresów i innych cudów. Ograniczę się do opisania jak wygląda mniej więcej rozkład posiłków.

9:00 120g owsianki z mlekiem, 250g chudego/półtłustego twarogu, olej lniany/oliwa

12:00 100g ryżu parboiled/kaszy, ok. 250g piersi z kuraka (gotowanej/smażonej), olej/oliwa, ew. brokuły itp

15:00 100g ryżu parboiled/kaszy, ok. 250g piersi z kuraka, olej/oliwa, ew. Brokuły itp

17:45 100g ryżu parboiled/kaszy, pucha tuńczyka w sosie własnym

18:30-20:00 trening, po treningu 100g gainera z wodą.

21:00 100g ryżu parboiled/kaszy, pucha tuńczyka w sosie własnym

ok. 24 40-50g Whey Shake + oliwa/olej

W zależności od kaprysów i zasobów lodówki zmieniam incydentalnie kuraka i tuńczyka na wołowinkę, ryby oraz jajka.

Jeśli są jakieś komentarze do diety - bardzo proszę. Co dodać, co wywalić, co zmienić.

Trening to split klasyk z priorytetem na klatkę piersiową (dwa treningi w tygodniu - jeden ciężki, 14 serii, drugi lekki, 5 serii). Trenuję zasadniczo w poniedziałki, wtorki, środy i piątki. W razie nagłych potrzeb (nie do końca regularny plan dnia, często wyskakuje coś niespodziewanego) trenuję w sobotę.
Układ i rozpiska treningów następujące:

poniedziałek
klatka piersiowa (ciężko)

wyciskanie sztangi na ławce skośnej 5 serii 12<10<8<6>6
wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 5 serii 10=10=10<8=8
wyciskanie sztangielek na ławce skośnej w dół 4 serie 8=8<6=6

biceps
uginanie ze sztangą 3 serie 8<8=8
uginanie ze sztangielkami chwyt młotkowy 3 serie 8<8=8
uginanie na wyciągu 12=12=12

wtorek
nogi

przysiady ze sztangą 5 serii 12<10<8<8<6
suwnica 3 serie 12<12<10
prostowanie na maszynie łączone z uginaniem na maszynie 3 serie 12-10 ruchów stałym ciężarem
wspięcia na palce na maszynie łączone ze wspięciami na maszynie w siadzie prostym 3 serie łączone 15-12 ruchów stałym ciężarem

środa
barki (przednie i boczne aktony)

unoszenie sztangielek bokiem stojąc 4 serie 10=10=10=10
wyciskanie sztangi zza karku/co drugi tydzień zmieniane na wyciskanie sztangi z klatki piersiowej 5 serii 12<10<8<6>8
arnoldki/co drugi tydzień zmieniane na zwykłe wyciskanie sztangielek 4 serie 8=8=8=8

triceps
wyciskanie sztangi leżąc wąski chwyt 3 serie 8<8<8
wyciskanie francuskie kraty leżąc na skosie w dół 3 serie 8=8=8
jeden z wariantów prostowania na wyciągu 10=10=10

piątek
klatka piersiowa (lekko)

wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5 serii 12<10<8<6>6

tylne aktony barków+plecy
unoszenie sztangielek w opadzie 4 serie 10=10=10=10
podciąganie na drążku wąski chwyt młotkowy 4 serie po 8 ruchów
martwy ciąg 4 serie 12<10<8<6
wiosłowanie sztangą w opadzie nachwyt/podchwyt 4 serie 10<8<8<8
przyciąganie drążka górnego wyciągu do klatki szeroki chwyt młotkowy 4 serie10<8<8=8
szrugsy sztanga/sztangielki maszyna 4 serie po 10-8 ruchów stały ciężar

Padną zapewne głosy, że trening przekombinowany, ale ja zawsze lubię sobie pocudować . Co do treningu nóg i martwego ciągu znowu są problemy - w sobotę coś mi w kolanku się przesunęło i boli (chyba więzadło boczne). Mam nadzieję, że do przyszłego wtorku przejdzie, w tym tygodniu nogi sobie muszę niestety darować

Oczywiście zapraszam też do komentowania treningu.

To chyba wszystko jeśli chodzi o dietę, suplementację i trening. Pozostaje mi wrzucić zdjęcia supli i swoje zrobię to wieczorem, gdyż jestem obecnie w robocie i dopiero po powrocie pstryknę foty towaru i siebie (w końcu trzeba).

Proszę o niewpisywanie się dopóki nie powiem, że już wszystko weszło - porządek jakiś w topiku musi być. Ewentualne uwagi do tego czasu proszę na priv.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


Dobra jedziem z fotami.

Na pierwszy ogień towiec

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


taki przód. mistrzostwa świata to nie jest ani pod względem jakości, ani pozowania, ale do tego już chyba zdążyliście się przyzwyczaić ziomkowi od zdjęć permanentnie trzęsą się ręce od urodzenia

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


biko tyłem

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


takie cuś...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


jeszcze raz biko tyłem

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


najszerszy przodem. Tylko nie mówcie, że pozowanie tragedia, bo ja to wiem

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825


triko bokiem

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
i tyle ze zdjęć.

usilnie się postaram dopstrykać coś lepszego, choćby samowyzwalaczem, bo jakość wklejonych dziś nie jest najlepsza. No ale obiecałem, że dziś wkleję, więc nie chciałem odp.ier.dalać

możeta zacząć się wpisywać

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

Amino 4500 dobry antykatabolik?

Wiecej