SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Reductio maximo cum studio - jakub.ch, podsumowanie po TIGHTcie str. 22, 30

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
TEST NIESPONSOROWANY!!!

REDUCTIO MAXIMO CUM STUDIO
(Redukcja z najwyższą starannością)

Witam wszystkich!

Uprzejmie proszę o nie wpisywanie się, dopóki nie skończę.

Po kilkudniowych konsultacjach i wielomiesięcznym śledzeniu tego co się dzieje na forum i czasami udzielania się - postanowiłem sam przeprowadzić test. Jako że jest to mój pierwszy test i tak naprawdę pierwsze doświadczenia ze wstawianiem zdjęć, filmów, robieniem wypisek i werbalizowaniem swoich przeżyć z siłowni (poza stęknięciem w ostatnim powtórzeniu „Dobrzeeee!!!" ), proszę o wyrozumiałość i wsparcie psychiczne.

Zatem... zaczynamy!

Test rozpoczyna się z dniem jutrzejszym, nie określam dokładnie czasu jego trwania, ponieważ sam nie wiem, ile potrwa. Może byc tak, że pożegnam się z bardzo regularnym prowadzeniem testu na początku czerwca (podwójna sesja), ale na pewno będę się starał go ciągnąć tak długo jak to tylko możliwe (najlepiej do skończenia się Venoma) i tak, byście mieli z niego pożytek.

COŚ O MNIE

Wiek: 22 lata

Staż: od dwóch lat dość na serio, z przerwami na kontuzje, pierwszy kontakt z siłownią 4 lata temu

Rekordy: stawy wołają o pomoc więc jeszcze im nie ładuje dodatkowo

Ostatnia suplementacja: (3 miesiące wstecz) Cell Pump, Kre-Alkalyn, TSE, a wcześniej to róóóżnie było

OPIS SUPLEMENTACJI

Myślę, że dokładny opis działania suplementów i opinie na ich temat każdy zna, a jeśli nie, to sobie znajdzie.

Cel: forma na lato . Porządna redukcja z lekkim ukłonem w stronę mięśni, by wszystkie nie poznikały wraz z tłuszczem.




Spalacze:

Tight




Venom Hyperdrive 3.0 - dopiero do mnie dotrze, więc nie mam swojego zdjęcia





Kreatyna:

Cell Pump







UWAGA! W zależności od tego, jak będzie z kasą itd. po skończeniu Cell Pumpa chciałbym wskoczyć na Nano Vapor + jabłczan kreatyny. Tutaj prośba o odniesienie się co do zrobienia przerwy i sensu takiego połączenia z Venomem.

Białko:

Kaizen 100% Whey Protein







BX Pro Longatum







Regeneracja stawów:

Arthrostop Rapid + Cola Fit z MSM

Pomocnicy
:

L-Karnityna z Olimpu




Leucyna







ZMA apteczne (Filomag B6 i Zincas Forte)
Gold Omega 3
Maxivit
Wit. B Compositum
Wit C

Na zdjęciu głównym nie ma wszystkich suplementów. W szafie jest jeszcze pucha białka Kaizena o smaku czekoladowym i kilka opakowań Omega 3, a także po całym mieszkaniu popakowane są różne witaminki itp. Jeśli coś się skończy a będzie dalej potrzebne - dokupię.

W tym oto pudle trzymam swoje „skarby", oprócz mnie moja narzeczona bunkruje tam swoje jakieś ziołowe tableteczki





Dawkowanie:

PRZED ŚNIADANIEM
na czczo 1 Tight
porcja Cell Pump + leucyna 3g
1 L-Karnityna

PO ŚNIADANIU
1 Maxivit
1 Omega3
2 B Compositum
0,2g Wit. C
1 Arthrostop
1 ColaFit
1 Claritine (ponieważ jestem alergikiem )

PRZED TRENINGIEM
20g 100% Whey Protein
po pół godzinie Cell Pump
1 Tight
2 L-Karnityna

MIĘDZY SIŁOWYM A AEROBAMI
20g 100% Whey Protein

PO TRENINIGU
20g 100% Whey Protein + 20g Pro Longatum
Leucyna 5g

PO POSIŁKU POTRENINGOWYM
1 Omega3
0,2g Wit. C
1 Arthrostop
PO PRZEDOSTATNIM POSIŁKU
1 Omega3
2 B Compositum
0,2g Wit. C
1 Arthrostop
1 ColaFit

NA DOBRANOC
5 Filomag B6
1 Zincas Forte
0,2g Wit. C

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2008-04-23 19:09:41

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2008-04-23 19:11:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
DIETA

Będziecie mieli na bieżąco wgląd w to, co jem, w postaci wypisek i zdjęć. To jest ogólny zarys diety, którego będę się trzymał. Ale żeby nie było nudno, będę stosował zamienniki.





Uwagi mile widziane, zapotrzebowanie wg automatycznego kalkulatora wyszło mi na redukcji ok. 2800 kcal. Ja obciąłem jeszcze 300, ale w praktyce często te 300 jest buforem, jak mam już musa żeby coś zjeść.

TRENING

Full Body Workout 3 x w tygodniu w poniedziałek, środę i piątek. I tydzień A, B, A. II tydzień: B, A, B. Dodatkowo skusiłem się na A6W, dziś był 14 dzień.

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 4s
Barki:
- Wyciskanie hantli 4s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 3s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 3s
Łydki:
- Ośle wspięcia 3s

B
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 4s
Barki:
- Military press 4s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 3s
Łydki:
- Ośle wspięcia 3s

Uwagi do treningu:
Ciężary nie są zabójcze, po pierwsze dlatego że nie jestem aż taki silny, a po drugie oszczędzam stawy. Na triceps brak francuza – kontuzja łokcia. Nigdzie nie prostuję łokci do końca. Kolejność ćwiczeń zmieniam sobie dowolnie trzymając się tylko tego, że przysiady są zawsze pierwsze, plecy po nogach i barki po klatce.

Zawsze po – 45 minut aerobów na rowerze średnim tempem.

We wtorek i w sobotę: HIIT, tak z osiem porządnych interwałów na rowerze z rozgrzewką, wstępem i wyciszeniem.

Czwartki i niedziele wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
ZDJĘCIA I WYMIARY

Waga: 111,9 kg
Wzrost: 190 cm

Obwody:
Pas: 102 cm
Klatka: 115/napięta 118 cm
Ramiona: 134 cm
Lewa(y,e)/Prawa(y,e)
Biceps: 41/42 cm
Przedramię: 33/32 cm
Udo: 72/71 cm
Łydka: 44/45 cm

Pierwszy raz w życiu pozowałem, i tak zajęło nam zrobienie tych zdjęć 2 godziny. UWAGA: jestem trochę krzywy (skolioza) i to widać na zdjęciach, ale starałem się, żeby wszystkie foty były mniej więcej do przeżycia. Nie zwracajcie tez uwagi na moje krzywe nogi!

Ja w całej okazałości. Eh...




Teraz z tyłu




Plecy czy biceps tyłem, jakoś tak, nie znam się




Najszerszy, nie umiem napiąć równo




Najszerszy przodem




Klata bokiem




I jeszcze raz




Bicepsy




I jeszcze raz




Powiedzmy, że czworogłowe




Łydka...




Nogi, takie coś




Bebzon




Na luzie bebzon




Z lewej strony, wystający bebzon




To by było na tyle. ZAPRASZAM!

Chciałem tylko dodać, że wiele odwagi i walki z kompleksami wymagało umieszczenie moich zdjęć tutaj i podjęcie się tego testu. Liczę więc na wsparcie!!!

Pozdrawiam

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2008-04-23 19:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Na pewno czeka sporo pracy, więc życzę powodzenia w osiągnięciu wymarzonej sylwetki jak i wytrwałości

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 900
Nie wiem czy się wyrobisz do lata, ale życzę jak najlepiej !

Suple konkretne; Tight i Venom na pewno się sprawdzą. fbw wydaje się być dobrym treningiem, na pewno jest bardziej urozmaicony niż splity
Do tego aeroby i będzie dobrze Powodzenia !

Swoją drogą to chyba przed wakacjami musisz się zwierzaku wydepilować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11835
Sporo pracy ... Powodzenia :)

Cóż to za krzak z pod majtów wystaje
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498

Maszeruj albo giń !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498

Maszeruj albo giń !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Zdążyłem przeczytać, coście napisali

I wcale nie uważam, że trzeba było to usuwać. Mogło zostać przecież

Oto, co dziś zjadłem na kolację





Ryba mi się rozgotowała, zagapiłem się. Paskudztwo...

Dziękuję za życzenia powodzenia, przyjmę każdą krytykę też, więc spoko.

Riper: Myślę, że zestaw dobry i tylko co nieco jest ponad to, co napisałeś. Trzym kciuki, żebyś się mylił w swoim osądzie. Co do samej redukcji - no właśnie chcę zobaczyć, ile tych mięśni naprawdę jest. Mam nadzieję, że jakieś tam są.

Danny69, jaco69: Depilacji nie będzie, zawsze byłem tak owłosiony (od kiedy mi urosły włosy oczywiście ), narzeczonej się podoba, więc... Ale! Gdybyście zobaczyli moją d... to dopiero byście się zdziwili

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2008-04-23 21:47:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co kupić?

Następny temat

Co wybrać?

Wiecej