SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758


Witam serdecznie,

Dziękuje firmie HI-TEC za możliwość wzięcia udziału w teście suplementów. Wszystkim uczestnikom testu życzę powodzenia i jak najlepszej formy :)



DANE:
-Wiek: W lipcu 27 lat
-Staż treningowy: 9 lat z przerwami (kontuzje)

-Waga: 99kg
-Wzrost: 183cm

-Najbliższy cel sportowy: redukcja tkanki tłuszczowej z jak najmniejszą utratą masy mięśniowej
-Planowana dieta zgodna z celem: ~3000kcal: B: 250g, WW: 350g, T: 65g

WYNIKI SIŁOWE:
-wyciskanie sztangi na ławce dodatniej 6 x 130kg
-przysiad ze sztangą na karku 6 x 160kg
-martwy ciąg 6 x 200kg

WYMIARY:
Klatka luzem: 111cm
Udo: 68cm
Łydka: 44cm
Ramię: 44.5cm
Pas na pępku: 89cm


OTRZYMANE SUPLEMENTY I ODŻYWKI:






Co w środku?

2 sztuki: THERMO FUSION STACK II
1 sztuka: Whey C6 2250g (czekolada)
1 sztuka: Vitamin A-Z Antioxidant Formula (120 tabs)
1 sztuka: BCAA Powder (Mango-Melon)
1 sztuka: Magnesium Citrate

Od siebie dorzucam pół puszki STANO FUSION



Thermo Fusion to silny i bardzo skuteczny preparat typu FAT Burner, który efektywnie i szybko wspomaga utratę tłuszczu w organizmie.


Whey C6 to mega-anaboliczny, wysoko-białkowy preparat zawierający unikatowy zestaw białek serwatkowych: WPI, ultrafiltrowany WPC oraz WPH, który dostarcza organizmowi sportowca najwyższą dawkę aminokwasów w tym BCAA a w szczególności leucyny.


Kompleksowy zestaw wszystkich witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych oraz najsilniejszych antyoksydantów uzyskanych z ekstraktu z zielonej herbaty i pestek winogron.


Najbardziej zaawansowana forma BCAA Powder umożliwiającą najszybszy dopływ BCAA do komórek mięśniowych wzbogacone witaminą – B


Potężna dawka wysoko-przyswajalnego magnezu – aż 500 mg w jednej porcji – z dodatkiem prebiotyku inuliny


Specjalnie skomponowana mieszanka składników pompujących: Beta-alanina -Kofeina -Tyrozyna -Ekstrakty z rożeńca górskiego i żeńszenia- Aminokwasy BCAA -Acetylowana postać glutaminy



ROZPISKA SUPLEMENTACJI:

Thermo Fusion
DT: 2 kaps rano, 2 kaps przed treningiem
DNT: 2 kaps rano, 2 kaps po południu
W późniejszym okresie dodam po 1 dodatkowej kaps

Whey C6
DT: porcja do płatków owsianych, 30g po treningu
DNT: porcja do płatków owsianych

BCAA Powder
DT: (tylko w dzień treningu siłowego) 13g przed treningiem, 13g po treningu razem z białkiem. Jak treningi będą dłuższe to pod koniec treningu.
DNT: nie stosuje

Stano Fusion
DT: porcja przed treningiem siłowym
DNT: nie stosuje

Vitamin A-Z Antioxidant Formula
DT: 2 kaps do 1 posiłku
DNT: 2 kaps do 1 posiłku

Magnesium Citrate
DT: porcja 10g przed snem
DNT: porcja 10g przed snem


DIETA:

Planowana dieta zgodna z celem: ~3000kcal: B: 250g, WW: 350g, T: 65g
Podaje tutaj swoją bazę, od której oczywiście będą odstępstwa w ramach założonego bilansu kalorycznego.

Czasami trenuję dosyć późno i ostatni posiłek jem o 22, wówczas nie daję na noc już sera białego, tylko rozdzielam to białko w posiłkach w ciągu dnia. Gdy wracam z siłowni wcześniej i jem np o 20:00 to daję jeszcze ser na noc.


1. Omlet/placek: 5 całych jaj + 120g płatków owsianych + szynka konserwowa(3-4 plasterki) + odrobina ketchupu
2. Płatki owsiane 110g zalane odżywką białkową (40g proszku) + łyżka oleju lnianego
3. Ryż basmati/kasza jęczmienna/makaron durum 90-100g + mięso z piersi kurczaka 180g + warzywa (mieszanki warzywne, pomidory, ogórki)
4. Wafle ryżowe 6 szt lub 3 kromki chleba z mąki żytniej razowej typ 2000 + tuńczyk z puszki/wędzona pierś z kurczaka 150g
TRENING
5. Ryż basmati/kasza jęczmienna/makaron durum 90-100g + mięso z piersi kurczaka 180g + warzywa (mieszanki warzywne, pomidory, ogórki)
6. Ser chudy 150g - tak jak wyżej pisałem

Mięso: oprócz piersi z kurczaka będę jadł również chude ryby np dorsza, mięso z piersi indyka. Czasem wpadnie coś tłustego.
Z węglowodanów tylko to co widać wyżej + czasem placki/naleśniki z mąki żytniej razowej typ 2000.
Tłuszcze jak wyżej widać.

TRENING:

Nie podaję dokładnych powtórzeń i serii bo wszystko będzie na bieżąco zmieniane i każdy będzie widział po wypiskach z konkretnych treningów. Czasem zejdę w M.C. i przysiadach do 2-3 powtórzeń, czasem zrobię ich 8-10, wszystko zgodnie z tym co mi doświadczenie i samopoczucie podpowiada.

PONIEDZIAŁEK:
1. Przysiady ze sztangą na karku: 5-6 serii po 3-8 powtórzeń
2. Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej: 5 serii po 8-4 powtórzeń
3. Podciąganie szerokim chwytem do klatki piersiowej: 4-5 serii z obciążeniem
4. Super seria: uginanie ramion ze sztangą stojąc+pompki na poręczach: 3 serie po 10-15 powtórzeń

Na koniec treningu, po paru tygodniach lub wcześniej wprowadzę następujący lub podobny kompleks (będę informował na bieżąco):

10 min. AMRAP:
21 x KB’s SWING Obciążenie 25kg
15 x BURPEES

WTOREK:
AEROBY: Bieg w terenie 30 minut lub Rower 30 minut (będę preferował bieganie)

ŚRODA:
1. Push press: 5 serii po 5-10 powtórzeń
2. Martwy ciąg: 5-6 serii po 2-8 powtórzeń
3. Wyciskanie sztangielek siedząc: 3 serie po 10-12 powtórzeń
4. Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami stojąc: 3 serie po 8-15 powtórzeń
5. Odwodzenie ramion w bok w opadzie tułowia siedząc: 3 serie po 10-15 powtórzeń
6. Unoszenie nóg w zwisie na drążku 4-5 serii do oporu

CZWARTEK:
AEROBY: Bieg w terenie 30 minut lub Rower 30 minut (będę preferował bieganie)

PIĄTEK:
1. Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej: 5 serii po 5 powtórzeń (lżej niż poniedziałek)
2. Podciąganie szerokim chwytem do klatki piersiowej: 4 serie z obciążeniem (lżej niż poniedziałek)
3. Wiosłowanie sztangą nachwytem: 3-4 serie po 8-12 powtórzeń
4. Super seria: uginanie ramion ze sztangą stojąc+wyciskanie francuskie sztangi leżąc: 3 serie po 10-15 powtórzeń

10 min. AMRAP:
21 x KB’s SWING Obciążenie 25kg
15 x BURPEES

SOBOTA:
AEROBY: Bieg w terenie 30 minut lub Rower 30 minut (będę preferował bieganie)

NIEDZIELA:
Wolne



ZDJĘCIA:
















Zmieniony przez - SneS w dniu 2013-06-10 14:35:07

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
TEST SUPLEMENTÓW HI-TEC by RafalRRRR

CZOŁEM

Na wstępie bardzo wielkie dzięki firmie HI-TEC jak i JURY – wybierającemu ekipę do Testu – za możliwość wzięcia udziału w teście supli.
Kolegom z niniejszego testu życzę dojścia do zamierzonych celów


DANE:
-Wiek: 36 lat
-Staż treningowy: 8 miesięcy. 18 lat temu ćwiczyłem ok 3 lata na siłowni „piwniczanej”. W miarę regularnie, jednak bez diety, supli. Sam plan to ciągle to samo (był to Split 3x tydzień). Oczywiście nogi raz na miesiąc…

Redukuję się już długi okres. Pomijając okres głupiej głodówki, na zbilansowanej diecie i ćwiczeniach jestem od października 2012. Szczególnie ostatnie ponad 3 miesiące są bardzo intensywne. W tym momencie, właśnie na koniec czerwca, będzie miał miejsce finał konkursu Krata na Lato. Nie ukrywam, iż obecnie redukcja jest w „końcowym szlifie”, po którym planuję delikatny odpoczynek ok 2 tygodnie (zwiększona kaloryczność), potem tniemy dalej do końca testu HI TEC.

Historycznie to było tak:
1. Rok 2009 – waga ok 124 kg
2. Rok 2012 – praktycznie początek zbilansowanej diety plus treningi z potreningu.pl (rozpoczęte po 5-cio miesięcznej głodówce)
3. Fotka konkursowa z końca maja.



TO ZACZYNAMY:

WYNIKI SIŁOWE:

-wyciskanie sztangi 8 x 80kg
-przysiad ze sztangą na karku 5 x 103,5kg
-martwy ciąg 3 x 150kg

WYMIARY:

Waga: 84kg (po weekendzie tak wyszło niestety)
Wzrost: 183cm
Cel sportowy: redukcja tkanki tłuszczowej.
Klatka luzem: 110cm
Udo: 58cm
Łydka: 37cm
Ramię: 38cm
Pas na pępku: 81cm


OTRZYMANE SUPLEMENTY I ODŻYWKI:

KOMPLET



BCAA x2



Najbardziej zaawansowana forma BCAA Powder umożliwiającą najszybszy dopływ BCAA do komórek mięśniowych wzbogacone witaminą – B.

BLACK DEVIL



Black Devil zawiera wszystkie najmocniejsze stymulatory hormonów anabolicznych w bardzo wysokim stężeniu tak aby umożliwić sportowcom naturalny maksymalny wzrost siły i masy mięśniowej.

GLUCOSAMIN



Skuteczny regenerator chrząstki stawowej, zawierający siarczan glukozaminy oraz wysokie dawki witamin C i E o właściwościach przeciwzapalnych.

MAGNESIUM CITRATE



Potężna dawka wysoko-przyswajalnego magnezu – aż 500 mg w jednej porcji – z dodatkiem prebiotyku inuliny.

TESTOPLAST



Kompleksowe połączenie saponin steroidowych z Fenugreek i 4-hydroksyizoleucyny. Preparat powoduje wzrost produkcji testosteronu i insuliny w organizmie, czego efektem jest bardzo szybki i trwały wzrost masy mięśniowej.

VASO FUSION



Hi Tec VasoFusion to stymulator syntezy tlenku azotu (NO) w organizmie. Dostarcza mega potężnej dawki argininy, prekursorów syntezy argininy takich jak: alfa-ketoglutaran ornityny, cytrulina. Ponadto VasoFusion zawiera aktywny dipeptyd (połączenie argininy z kwasem piroglutaminowym) – piroglutarginę.

Vitamin A-Z Antioxidant Formula



Kompleksowy zestaw wszystkich witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych oraz najsilniejszych antyoksydantów uzyskanych z ekstraktu z zielonej herbaty i pestek winogron.

CAŁOŚĆ:

1 sztuka: Vitamin A-Z Antioxidant Formula
2 sztuki: BCAA Powder (Mango-Melon + Grejfrut)
1 sztuka: Magnesium Citrate
1 sztuka: VASO FUSION
2 sztuka: Glucosamin
2 sztuka: Testoplast
1 sztuka BLACK DEVIL – otrzymałem na testy z Działu +35

Od siebie dorzucam pół puszki kreatyny (jestem w trakcie cyklu), puszkę spalacza którego obecnie używam, białko (zaraz powinienem otrzymać HI Anabol Protein 1000g + Shaker ).
Plan na drugie 6 tyg w suple już mam. Także na powyższym zestawie jadę wg rozpiski:

ROZPISKA SUPLEMENTACJI HI-TEC:

BCAA Powder

DT: 20g okołotreningowo. W dni z siłownią i aerobami (robię zwykle w 2 sesjach) dodatkowo +10g przed.
DNT – Aeroby/interwały: 10g przed ćwiczeniem,
DNT: nie stosuje

BLACK DEVIL

DT: Porcja po treningu
DNT: Porcja na noc

GLUCOSAMIN

DT/DNT: 3 x 1 tabs po posiłkach

Magnesium Citrate

DT: porcja 10g przed snem
DNT: porcja 10g przed snem

TESTOPLAST

DT: 2 kaps rano, 1 kaps w ciągu dnia do posiłku


VASO FUSION

DT: porcja przed treningiem siłowym
DNT: nie stosuje

Vitamin A-Z Antioxidant Formula

DT: 2 kaps do 1 posiłku
DNT: 2 kaps do 1 posiłku


DIETA:

Na dzień dzisiejszy (gdyż będą zmiany):

DNT: ~2000 kcal
DNT - Interwały: ~2200 kcal
DNT - Aeroby: ~2300 kcal
DT - Siłownia + aeroby: ~2500 kcal

Makro – tutaj ciągłe zmiany, w każdy dzień inne wartości.
Zarówno moja dieta jak i schemat ćwiczeń jest prowadzana przez fachowców z potreningu.pl
Przykładowa miska z DT + aero:




TRENING:
Cały plan ćwiczeń jest przygotowywany przez trenera z potreningu.pl. Czasowo wprowadzane są zmiany. Dodam, iż nie mam aż tak sztywnych ram, tzn dla przykładu dzisiaj zrobię trening jutrzejszy, bo mogę jutro nie wyrobić czasowo. Tym samym przesuwam miskę, tak aby się zgadzało z założonym bilansem przez dietetyka. Pilnuję przy tym przerw, aby nie wyszło np. trening siłowy dzień po dniu.

Na dzień dzisiejszym wygląda to tak:

PONIEDZIAŁEK:

AEROBY 40 minut biegania – bieżnia lub dwór

WTOREK:



ŚRODA:

AEROBY 40 minut biegania – bieżnia lub dwór

CZWARTEK:



PIĄTEK:

WOLNE

SOBOTA:



NIEDZIELA:

AEROBY 40 minut biegania – bieżnia lub dwór


ZDJĘCIA:
















Zmieniony przez - SneS w dniu 2013-06-11 23:00:55

Zmieniony przez - SneS w dniu 2013-06-11 23:04:12

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
WITAM

Podziękowania za wybór do testu redukcyjnego dla firmy Hi Tec




DANE PODSTAWOWE


Wiek: 35 lat
Staż treningowy obecnie: 9 miesięcy (od września 2012)
Staż treningowy kiedyś tam: 5 lat (za szczyla, koniec 15 lat temu)
Cel sportowy: redukcja (obecnie)
Rekordy w TS: WL 100kg x 5 powtórzeń, MC 180kg x 5 powtórzeń, przysiad 155kg x 5 powtórzeń (obecnie wyniki poprzez
redukcję dużo słabsze)

Od września 2012 (czyli od 9 miesięcy) prowadzę mocną redukcję, która ma doprowadzić mnie do stanu normalności, po
latach zapuszczania się.
Moja waga kiedyś dochodziła do 120kg, obecnie wynosi ~89kg.

Całą moją drogę redukcji opisuję dzień po dniu w moim dzienniku, jeśli ktoś jest zainteresowany co i jak szło wcześniej to zapraszam.

link do mojego dziennika i zarazem foto efekty mojej 9 miesięcznej redukcji

POMIARY




Posiadam wagę z szczegółową analizą składu ciała, moje parametry na starcie konkursu prezentują się następująco










WYBRANE SUPLEMENTY



Creasteron



Zaawansowany produkt zwierający mieszaninę białek WPI i WPC, BCAA, wielkocząsteczkowy polimer glukozy, saponiny steroidowe, kreatynę, glutaminę, rybozę, inozynę, taurynę, 4-hydroksyizoleucynę, insulinogenne ekstrakty roślinne, D-pinitol.

BCAA Powder (2 puszki)



Najbardziej zaawansowana forma BCAA Powder umożliwiającą najszybszy dopływ BCAA do komórek mięśniowych wzbogacone witaminą – B.

Hyperfusion (1 puszka w ramach testu + 1 puszka jako nagroda w konkursie krata na lato)



Fuzja 10-ciu najnowocześniejszych form kreatyny w jednym preparacie.

Vitamin A-Z Antioxidant Formula



Kompleksowy zestaw wszystkich witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych oraz najsilniejszych antyoksydantów uzyskanych z ekstraktu z zielonej herbaty i pestek winogron.

Black DEVIL (dodatkowo otrzymany do przetestowania w ramach testu z działu +35)



Black Devil zawiera wszystkie najmocniejsze stymulatory hormonów anabolicznych w bardzo wysokim stężeniu tak aby umożliwić sportowcom naturalny maksymalno wzrost siły i masy mięśniowej.


SPOSÓB SUPLEMENTACJI

Creasteron - potreningówka
DT - porcja 81g + 2 kaps - wg zaleceń producenta.
DNT - brak

BCAA Powder
DT - porcja ~15g - przed siłownią, pomiędzy siłownią a aerobami
DNT - porcja ~15g - pomiędzy aerobami

Hyperfusion - kreatyna - cały cykl zrobię na 2 puszkach (jedna jako nagroda w konkursie krata na lato z działu +35)
DT - 5g z rana (6 kaps) + 2kpas bezpośrednio po siłowni (z Creasteronu będzie szło 3g kreatyny potreningowo)
DNT - 5g z rana

Vitamin A-Z Antioxidant Formula
DT/DNT - 2tab dziennie

Black DEVIL - stymulator hormonów - też nagroda z działu +35
będę stosował troszkę inaczej niż zaleca producent czyli 8kaps na dzień / 3000mg
ja będę stosował troszkę wyższe dawki
w Creasteron'ie znajduje się 3000mg DAA, więc w DT mogę zmniejszyć ilość kaps na rzecz DNT, w sumie będzie szło ~4000mg/dzień
DT - 3kaps przed snem
DNT - 11kaps przed snem

DIETA
Dieta trzymana będzie 100% wg założeń, dzień w dzień takie samo menu



TRENING

Trening wg split'a, nie podaję konkretnych ćwiczeń oraz ilości powtórzeń bo z treningu na trening jest to zmieniane.
Do końca czerwca będzie leciał dodatkowy trening w sobotę (pod konkursy z działu +35: krata na lato, wyciskanie leżąc), po konkursach zdecyduję co dalej będzie się działo w sobotę.




FOTO





























Zmieniony przez - SneS w dniu 2013-06-09 22:22:46

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam serdecznie !

Na wstępie oczywiście chciałem podziękować ludziom, którzy mi umożliwili prowadzenie tego testu, czyli firma hi-tec oraz całe grono weryfikatorów. Uczestnikom życzę powodzenia i wytrwałości, by osiągnąć zamierzone cele !

DANE:

Nick: arnold69
Wiek: 19 lat
Wzrost: 180cm
Staż treningowy: ponad 4 lata

POMIARY:

Waga: 91,5kg na czczo
Pas: 87cm na czczo
Klatka luz: 120cm
Ramię: 41,5cm
Udo: 65cm
Łydka: 42cm

WYNIKI SIŁOWE:

SQ - 170kg x 5
WL - 110kg x 5
MC - 200kg x 1

CEL:

Utrata jak największej ilości tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej. Celuję w jednocyfrowy body-fat.

SUPLEMENTACJA:


Thermo Fusion to silny i bardzo skuteczny preparat typu FAT Burner, który efektywnie i szybko wspomaga utratę tłuszczu w organizmie.


Whey C6 to mega-anaboliczny, wysoko-białkowy preparat zawierający unikatowy zestaw białek serwatkowych: WPI, ultrafiltrowany WPC oraz WPH, który dostarcza organizmowi sportowca najwyższą dawkę aminokwasów w tym BCAA a w szczególności leucyny.


Kompleksowy zestaw wszystkich witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych oraz najsilniejszych antyoksydantów uzyskanych z ekstraktu z zielonej herbaty i pestek winogron.


Najbardziej zaawansowana forma BCAA Powder umożliwiającą najszybszy dopływ BCAA do komórek mięśniowych wzbogacone witaminą – B.


Potężna dawka wysoko-przyswajalnego magnezu – aż 500 mg w jednej porcji – z dodatkiem prebiotyku inuliny.

Rozpiska suplementacji
Thermo Fusion
DT: 1 kaps rano, 2 kaps przed treningiem
DNT: 1 kaps rano, 2 kaps po południu

Zmniejszyłem lekko dawkę, aby starczyło mi do końca tych 6 tygodni.
Myślę, że i tak odczuję efekty, bo to moja pierwsza styczność z tego typu spalaczem.

Whey C6
20g do I posiłku
30g po treningu
oczywiście będę dodawał/odejmował wg. braków w diecie

BCAA Powder
15g przed treningiem siłowym
15g po treningu siłowym/przed sesją aerową

Vitamin A-Z Antioxidant Formula
1 tabs do I posiłku
1 tabs do ostatniego posiłku

Magnesium Citrate
5g do I posiłku
5g przed snem

DIETA:

Dni treningowe:
Białko zwierzęce: 280g
Tłuszcze: 60g
Węglowodany: ponad 400g
Ilość kcal: 3500

Dni nietreningowe:
Białko zwierzęce: 280g
Tłuszcze: 60g
Węglowodany: ponad 300g
Ilość kcal: 3000

Przykładowy jadłospis (DT):

1. 2 całe jaja + 6 białek jaj + 150g płatków żytnich + 20g whey C6
2. 250g fileta z kurczaka + 100g ryżu brązowego + 10g oliwy z oliwek
3. 250g fileta z kurczaka + 100g ryżu brązowego + 10g oliwy z oliwek
Trening
4. (bezpośrednio po wysiłku) 30g whey C6 + 30g carbo + 100g płatków żytnich
5. 250g fileta z kurczaka + 100g ryżu brązowego
6. 250g fileta z nototenii
+ warzywa w ilości 0,5-1kg dziennie, nie wliczam ich do bilansu.

Oczywiście jest to zarys diety, nie trzymam się tego codziennie. Staram się zamieniać i urozmaicać posiłki w miarę możliwości. Różne ryby/indyk, w tym okresie jeszcze będę sobie pozwalał na twaróg chudy. No i zapewne w miarę upływu czasu - kalorii będzie coraz mniej. Wszystko będzie opisywane na bierząco.

TRENING:

Poniedziałek:
Klatka piersiowa+ brzuch
1. Wycisk sztangi na skosie górnym RAMPA8 + regres
2. Wyciskanie hantli na skosie dolnym 4s x 10p
3. Brama 3-4s x 10p high to high / 10p high to low
4. Rozpiętki na maszynie 2-3s x 20-30p
5. Wymachy nóg leżąc 3s x 15-20p
6. Spięcia brzucha leżac, z uniesionymi nogami 3s x 20-30p
7. Spięcia boczne ze sztangielkiem w ręku 2s x 20p

Wtorek:
Ramiona+ przedramię
1. Uginanie ramion ze sztangą w rękach 4s x 10p (wolne negatywy)
2. Uginanie ramion naprzemianstronnie z supinacją nadgarstka 3s x 12p
3. Uginanie ramion na maszynie 2s x 15-20p
4. Pompki na poręczach RAMPA8 + regres
5. Francuz zza głowy hantlem 3s x 10-12p
6. Prostowanie ramion, górny wyciąg 2s x 15-20p
7a. Zginanie nadgarstka z uchwytem w ręku, górny wyciąg, podchwyt 3s x 20p
7b. Zginanie nadgarstka z uchwytem w ręku, górny wyciąg, nachwyt 3s x 20p
7c. Zginanie nadgarstka w oparciu o golenie 3s x 15-20p

Środa:
Nogi
1. Wypychanie nóg na suwnicy 15-20p stopy ustawione na platformie szeroko/wysoko
2. Żuraw 4s x 8-12p
3. Uginanie nóg leżąc 2-3s x 20-30p
4. Przysiady ze sztangą na barkach RAMPA10, stopy wąsko
5. Wykroki 3s x 12-15p
6. Syzyfki/prostowanie nóg siedząc 3-4s x 15p
7a. wspięcia na palce siedząc 3-4s x 20p
7b. wspięcia na palce stojąc 3-4s x 20p

Piątek:
Barki
1. Unoszenie hantli przód, nachwyt 4s x 10-12p
2. Wycisk hantli siedząc RAMPA8
3. Wycisk sztangi na suwnicy smith’a 2-3s x max
4. Unoszenie hantli bokiem, ciężko 4s x 8-12p
5. Unoszenie hantli w opadzie 4-5s x 15-20p

Sobota:
Plecy
1. Martwy Ciąg RAMPA4
2. Podciąganie na drążku 4-5s x 6-10p
3. Wiosło T-bar 4-5s x 8p + regresy
4. Ściąganie drążka 4s x 12-15p
5. Szrugsy 4s x 15p

+ trening aerobowy 5 razy w tygodniu po 45min. Przeważnie wykonuje te sesje po treningu siłowym.

Jeśli chodzi o cały plan treningowy, to sprawa jest analogiczna do diety. Jest to tylko zarys, nie podałem również metod treningowych z których korzystam, bo one się zmieniają właściwie co trening. Ogólnie ciężko się o tym piszę, wszystko się wyjaśni w trakcie testu

Zdjęcia suplementów/sylwetki:

















Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-06-09 20:59:43

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Snes świetna sylwetka.


Włączam się do obserwacji. powodzenia w osiągnięciu celów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedziecie

arni, daje ci bana na trenowanie barków dopóki pleców nie poprawisz bo tyłem wygląda to strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
dzięki krzywo stanąłem, plecy to akurat jedna z moich najlepszych partii jak nie najlepsza

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
Davidooo to kwestia pozowania

Xmeju dzieki

Reszte fot wrzuce jak prąd na osiedlu przywroca

Zmieniony przez - SneS w dniu 2013-06-09 21:48:24

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieprawda, permamentnie widać jaki jest brak mięśni na plecach, a ramiona wyglądają na przerośnięte względem tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium