SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: "PaSiBRZuCHy" vol.3 - zaglosuj str.144!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202106

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No to jako pierwszy życzę Wam wszystkim powodzenia w dążeniu do celu i żeby te suple się nie zmarnowały. Kawał ciała każdy z Was ma

Jeszcze raz powodzenia i zapraszam do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Różne suple, różne diety, różne treningi ten sam cel... NAPYERDALAC!!!
Niektórzy tona supli, niektórzy symbolicznie bo trzeba... zobaczymy jak to będzie :)

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
No no .. solar doyebał konkretny zestawem hehe
Powodzenia wszystkim życze, zrzucam razem z wami , ale tak "poza" tematem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
Zycze wszystkim zeby zrzucili ten zbedny balast.

I przy okazji bede solarosa i zabrzanina podgladal jak im idzie z jem/niejem. Jestem ciekawy jakie wyniki osiagniecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
solaros jaki dzik
zabrzanin pal to
reszta zapyerdalać!

Jedziem Pany!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 204 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55949
no wreście test otwarty juz sie doczekać nie mogłem .Powodzenia wszystkim życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Zabrzanin - o *****, ja Ty to zrobiłeś !? Powodzenia chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
no cóż, czas się ciąć, chociaż na zdjęciach chyba nie ma tak źle, w rzeczywistości troszkę jest. Zabrzanin, trzymam kciuki, pewnie żoneczka wspaniale gotuje

Powodzenia chłopaki!

Zmieniony przez - Bykup-na w dniu 2011-03-27 11:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
no panowie jedziemy z tym koksem!
Wage mamy taką jak konkretny rasowy młyn w rugby, życzę wszystkim powodzenia w dążeniu do wspólnego celu

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2327 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41508
Pany, powodzenia, abs ma byc po teście u każdego

Zabrzanin- dobry zestawik supli masz, weź się porządnie za miche i ostry trening bo trzeba dużo popalic - ale to pewnie dobrze wiesz. Powodzenia w dążeniu do celu, bo wiem że redukcja to bardzo ciężka sprawa. Ale dasz rade

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybor gainera

Następny temat

Problem z Suplami/Odżywkami na rzeźbę.

Wiecej