SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MONSTRUALNA MASA by CHORY1985 "Train Hard or Go Home"! - pods.str. 26

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
koks odstawiony to i masa poleciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jak bylo tak jest. Trzymasz mniej wiecej taki sam poziom, mam nadzieje ze wkoncu wezmiesz sobie do serca diete i wpadniesz do dzialu kuchnia i wkoncu zrozumiesz ze mozna jesc troche inaczej, ale na to trzeba miec checi.

Zycze ci tyle checi do gotowania jak do polerowania torpedy



Zdrowia

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Wasal - dzięki

Prosiłbym moderatora działu o umieszczenie w temacie testu ze podsumowanie jest na 26str dziekuję.


Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2010-06-21 13:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
chory nie przesadzaj z tym podsumowaniem...to chyba raczej nie był test...moze namiastka dziennika treningowego...masz chyba dobre uklady na sfd bo temat juz dawno powinien byc zamkniety...a na czym jechałes to juz twoja sprawa
powodzenia nastepnym razem

Zmieniony przez - Branch w dniu 2010-06-21 18:50:11

Zmieniony przez - Branch w dniu 2010-06-21 18:51:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
co to bylo to niech kazdy sobie sam odpowie

Grzesiek nie ma zadnych konexji - przynajmniej ze mna - i nie jest tez ulgowo traktowany.

70% czasu test byl prowadzony w miare systematycznie - tj. czeste wypiski,zdjecia etc.

Podsumowanie sie opoznialo - ale sprawy osobiste wazniejsze - znalazl czas to dal.

A tymbardziej Grzesiek nie 'wypiął' sie na nas - ale napisal co i jak i ze sa 'problemy'.

Nie jeden z braku efektow kazalby zamknac/skasowac temat.

Tu przynajmniej byl poczatek razem z koncem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
za***...plecy i bicek :) kurcze niewidac za bardzo tycha spadkow w cm na klatce ale miarka nie klamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Bicek stary za***iscie sie podrzezbil :) Kozak :) Brzuch i talia wyglada teraz o wiele lepiej, jednak plecy stracily troszke swojego uroku.


Wiesz ze ja jestem zwolennikiem masy :P Czekam wiec na twoje testy zimowe ;)


Powodzenia ByQu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

otwarta kreatyna

Następny temat

L'karnityna??

Wiecej