SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: HST + WHITE FLOOD + MAN SCORCH, czyli REDUKCJA by Maks10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
Witam wszystkich na niesponsorowanym teście by Maks

Na początek coś o sobie:
Staż: ok. 7 miesięcy, dieta trzymałem przez połowe czerwca i cały lipiec, co przyniosło mi największe efekty, od września trzymam się podstaw, posilek przed i po treningowy, ale praktycznie co drugi dzień jakiś Fast food wpadł.

Wiek: prawie 17 lat.
Waga: 77 kg
Wzrost: 178-180cm
Biceps: 34,5cm
Pas: 87cm
Uda w najgrubszym miejscu: 58cm
Łydki: 39cm
Test będzie trwał 6 tygodni, czyli 42 dni. Na celu mam zredukowanie jak największej ilości tkanki tłuszczowej oraz zejście do przedziału wagowego 70-72 kg, czyli zamierzam tracić 0,5-1 kg tygodniowo.

Niektórzy z was po zobaczeniu zdjęć mogą pomyśleć, że jestem głupcem redukując się, ale ja mam swoje priorytety, na dodatek mam lekko zrytą psychę i do tego jestem piłkarzem uwielbiającym siłownię. I to jest mój problem.
Z jednej strony chciałbym mieć dużą masę mięśniową i wygląd człowieka dosyć umięśnionego, a z drugiej kocham piłkę i osiągniecie dużej masy w tym sporcie jest niemożliwe.
Dlatego od dawna tkwię w tym błędnym kole, bałem się zwiększyć wagę ze względu na piłkę oraz tak samo bałem się zmniejszać wagę ze względu na utratę masy, a to przełożyło się na to, że zamiast osiągać doskonałe efekty w jednym sporcie, to osiągam średnie efekty w obydwóch sportach.
A poza tym od małego byłem puszysty, nie podobałem się sobie i tak jest do dnia dzisiejszego. Dołuje mnie to ciągłe wciąganie brzucha i ukrywanie innych niedoskonałości mojego ciała.
Patrząc teraz na moje zdjęcia, myślę, że mogę trochę przesadzać i mieć obsesję na punkcie własnego wyglądu, ale ocenicie to własnym obiektywnym okiem.

Podsumowując, przez to właśnie co chwile popadam w deprechę, czego następstwem są napady jedzenia Fast foodów i słodyczy bo to mnie uspokaja ;)).

Ale koniec ubolewania się nad sobą, po długich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że futbol kocham bardziej od siłowni i postanowiłem zredukować ostatecznie tkankę tłuszczową, zwiększyć kondycję i wytrzymałość, nie tracąc przy tym wiele masy i siły.

Teraz pora na zdjęcia robione dzisiaj rano:











ps. z tego się nie śmiejcie ;)) fajnie plecy widacc ;p








to też mi się podoba ;pp













NIE PISAĆ DOPOKI NIE SKONCZE !!

Zmieniony przez - maks10 w dniu 2008-10-18 10:44:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
Trening.

Będę trenował treningiem HST, ponieważ pozytywnie mnie zaskoczył. Skończyłem niedawno pierwsze HST i pomimo prawie znikomych przyrostów siła ładnie wzrosła.
A poza tym HST opiera się na podstawowych ćwiczeniach, które pozwolą zwiększyć mój metabolizm, co jest ważne przy redukcji oraz mam nadzieje, że pośrednio przy pomocy diety zminimalizują spadki siły oraz mięśni.

Będę ćwiczył siłowo 3x w tygodniu. Będę trenował dwoma planami. Swój trening opieram na 6 podstawowych ćwiczeniach tj.:

Przysiad / MC
Wspięcia na palce
Podciąganie na drążku / Wiosłowanie końca sztangi
Wyciskanie sztangi na płaskiej / Dipsy
Wyciskanie hantli w siadzie / Wyciskanie sztangi zza karku
Szrugsy


Do tego będę robił 2 x w tygodniu trening interwałowy HIIT
2 x w tygodniu gram w piłkę na hali, tak samo 2 x w tygodniu mam treningi piłki nożnej na trawie.


W pierwszym tygodniu nie robię treningu siłowego, ponieważ jestem w trakcie SD (strategiczne roztrenowanie – jedna z zasad treningu HST).
Tak więc ogólnie jestem aktywną osobą, więc jak mogliście już wcześniej wywnioskować, moim problemem nie jest zbyt mała ilość ruchu , lecz zbyt duża ilość pochłanianych kalorii i to ta rzecz podczas całego cyklu będzie sprawiać mi najwięcej trudności.

Podsumowując tą część wstępu wychodzi mi, że mam 9 treningów w ciągu tygodnia, także waga musi spadać, a jeśli będzie zbyt szybko lub jeśli będę odczuwał zmęczenie, w tym przypadku będę robił małe lub większe zmiany.
Wyjdzie w trakcie.

Aa i do tego dochodzi trening brzucha A6W, więc myślę, że mogę być na skraju przetrenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
Suplementacja:

Produktów nie będę opisywał, tylko w skrócie napisze czego sie po nich spodziewam.

Scorcha i white Flooda kupiłem sobie z pieniędzy zarobionych na wakacje, natomiast białko i witaminy kupiłem teraz. Niestety pieniądze się skończyły i nie mam za co kupić bcca w celach antykatabolicznych, także będę musiał poradzić sobie bez nich lub jak kaska wpadnie niedługo to dokupie w trakcie.
Tak więc obecnie posiadam takie suplementy:




MAN Scorch – suplementację zacznę od 2 tygodnia redukcji, do pomocy w paleniu tłuszczu i do pomocy psychicznej. Spalacz oraz pieniądze na niego wydane dodatkowo mobilizują człowieka do pracy ;)), przynajmniej mnie ;))





L-Karnityna Fitmax resztki
– od 2 tyg redukcji, dostałem ją kiedyś gratis i zjadłem pare kaps, a reszte zostawiłem sobie na taki okres jak teraz. Nie spodziewam się po niej wiele. Może spotęguje działanie spalacza, a może po prostu osiągnę efekt placebo. Ale nawet jeśli bym dostał witamine c, a myślałbym że to venom, to pewnie czuł bym się pobudzony jak nigdy a waga spadałaby z minuty na minutę. Dlatego takie suplementy też są czasem przydatne.




Witaminy Olimp multiple sport 60 kaps – nie trzeba wyjaśniac po co.

Białko wpc OSTROWIA – według braków w diecie.




White Flood – Podczas słabszych dni i zawsze podczas treningu maxów.




Batony energetyczne – na specjalne okazje, a takie na pewno będą.


Zmieniony przez - maks10 w dniu 2008-10-18 10:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
Rzecz najważniejsza na koniec, czyli dieta:

Moje zapotrzebowanie wynosi 2371,2 kcal.
Startuje od bilansu +150 kcal z dwóch powodów:
- Przez ostatni okres jadłem pewnie z 500 – 1000 kcal ponad zapotrzebowanie, więc ograniczenie się do +150 kcal i tak myślę, że spowoduje spadek wagi
- przy takiej ilości ruchu nawet na dodatnim bilansie kalorycznym waga powinna lecieć.

A tak wygląda dieta:

1 posiłek, śniadanie:
Płatki owsiane 100g
mleko 0,5% 250ml
Orzechy laskowe 15g
Białko WPC OSTROWIA 10g

2 posiłek, II śniadanie w szkole:
Bułka ziarnista 75g
Szynka z indyka 50g
Ser żółty 30g
Ser twarogowy płt 20g
Warzywa

3 posiłek, w szkole:
Bułka ziarnista 75g
Szynka z indyka 50g
Ser żółty 30g
Ser twarogowy płt 20g
Warzywa

4 posiłek, przedtreningowy:
Ryż 90g
Pierś z kurczaka 100g
Ketchup 30g
Oliwa z oliwek 10g
Warzywa

Prosto po treningu:
Białko WPC OSTROWIA 30g

5 posiłek, potreningowy:
Ryż 90g
Pierś z kurczaka 100g
Ketchup 30g


6 posiłek, przed snem:

Ser twarogowy półtłusty 140g
Orzechy laskowe 5g

Łącznie:
188g – białko
63g – tłuszcz
305g – węglowodany
2565 kcal


NA 1KMC:
2,5g – białko
0,8g – tłuszcz
4,0g – węglowodany
33,7 kcal

Procent składnika w diecie:
34% - białko
11% - tłuszcz
55% - węglowodany

Białka:
zwierzęce – 75%
roślinne – 25%

Tłuszcze:
nienasycone – 66%
nasycone – 34%


NIE POZOSTAJE NIC INNEGO, JAK ŻYCZYĆ MI POWODZENIA ;))
PROSZĘ WAS O POMOC PRZY TEŚCIE, RAZEM Z WAMI DAM RADE PRZEBRNĄĆ PRZEZ 42 DNI TEJ "PRZYJEMNOŚCI "
OGIEŃ !!!


Możecie pisać !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
powodzenia, ładnie wszystko rozplanowane. imo idiotyzmem jest redukcja przy tym stanie sylwetki, ale Ty masz inne priorytety, a jak wiadomo głupotą jest także rozmowa o gustach. ale kiedyś będziesz musiał dokonać wyboru co wybrać, jeżeli masz sukcesy w piłkę i jest jakaś szansa, że będziesz z tego żył to nie widzę przeszkód żeby to kontynuować, ale to też Ty o tym zadecydujesz. będę śledził i dopingował w miarę możliwości czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
3ej foty z sylwetki mogels nei dawac no ale juz po "ptokach" :) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
bialczan - moze i masz racje ze to glupota, ale musze wkoncu przeprowadzic ta redukcje, chociaz by po to by zyskac na szybkosci, zwrotnosci, wytrzymałosci, wyskoku, lepszym samopoczuciu, nie wspominajac juz o lepszym wyglądzie, lepszej samoocenie, wiekszej pewnosci siebie itp itd.... ta redukcja ciągnie za sobą wiele korzyści, wkoncu nadeszla pora aby ją przeprowadzić...

slayerek - hehe sam niewiedzialem ze mam tak rozbudowane plecy

od poniedziałku ruszam z dietą i walne sobie hiita.... narazie korzystam z uroków jedzenia
bo jutro ostatni raz jem kebab ;)

Zmieniony przez - maks10 w dniu 2008-10-18 13:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"moze i masz racje ze to glupota, ale musze wkoncu przeprowadzic ta redukcje, chociaz by po to by zyskac na szybkosci, zwrotnosci, wytrzymałosci, wyskoku,"

mylisz pojęcia, dla mnie głupota redukcja w takim stanie sylwetki...

widziałeś Majewskiego, tego zdobywce złotego medalu w pekinie?

pokonałby cię w każdej konkurencji której wymieniłeś z pewnie 2 krotnie lepszym wynikiem, a popatrz jak on wygląda .

zrzucenie 2-3kg nie da ci wiekszej szybkosci, zwrotnosci, wyskoku... osłabi jeszcze bardziej twój organizm...

ale rób co tam chcesz, your life, your business
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
dokładnie tak będzie jak mówi Dudek. Sam robiłem redukcje na początku tego roku, też po to żeby zyskać na szybkości, skoczności itp z 83kg zrzuciłem na 76kg, w pasie straciłem 10cm a w udzie tylko 1,5-2 cm więc niby dobrze. A wyszło tak że nie byłem ani szybszy ani skoczniejszy, jedyne co z tym przyszło to to że bardziej się odbijałem od ciężkich i dużych zawodników ale próbuj szczęscia, może akurat Tobie się uda Powodzenia

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2008-10-18 13:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
Dudek - masz racje, majewski pewnie pokonal by mnie w tych wszystkich konkurencjach, ale probujesz mi zasugerować że zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej przyniesie mi więcej szkód niz pozytku ? nie zgodze sie
ja mam na celu zredukowanie teraz jak najwiekszej ilosc tkanki tluszczowej, aby zbudowac podstawę pod trening silowo-szybkosciowy, ktory mam zamiar zrobic za ok. 2 miesiące...

popatrz na pilkarzy, czemu nie wygladaja jak sztangisci lub rugbisci ? piłkarz musi być szczupły, zeby latwiej mu bylo poruszac się po placu gry... wiadome chyba, ze latwiej dźwigac 70kg ciężar, niż ciężar 100kg...
jesli ważysz mniej, jest ci łatwiej biegać, zwrotność też się poprawia gdy nie masz ze sobą dodatkowego balastu w postaci tkanki tłuszczowej....
tak to wygląda w moim rozumieniu....
a poza tym zredukowanie %bf niesie też ze sobą korzysci estetyczne
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jesli ważysz mniej, jest ci łatwiej biegać, zwrotność też się poprawia gdy nie masz ze sobą dodatkowego balastu w postaci tkanki tłuszczowej.... "

mylisz pojęcia, ty nie masz tyle tłuszczu, że zrzucenie go da ci więcej szybkości, zwrotności itd...

osłabisz tylko swoj organizm na diecie redukcyjniej, spalisz troche mięśni, na 100% będziesz miał gorsze wyniki niż teraz...

"piłkarz musi być szczupły, zeby latwiej mu bylo poruszac się po placu gry... wiadome chyba, ze latwiej dźwigac 70kg ciężar, niż ciężar 100kg..."

piłkarz jest szczupły bo ma sporo zajęć aerobowych, wytrzymałościowych, stąd nie odkłada się tłuszcz...

Dyskobole i kulomioci, mają lepsze osiągi atletyczne od nie jednych szczupłych piłkarzy (chodzi o skok w dal, sprint itp. )...

Widziałeś Gascoigne'a? Latał z wielkim berbeluchem i walił bramke za bramkę w reprezentacji Anglii...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AE2 + CEO dawkowanie

Następny temat

pomocy bóle brzucha

WHEY premium