SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Witam po świąteczno-sylwestrowej przerwie! Tak jak zapowiadałem, tuż po rozpoczęciu 2007 roku ruszam z nowym testem, który, mam nadzieję, będzie cieszył się podobno lub jeszcze większą popularnością, niż test Thermal Pro Evolution oraz Knockoutu i Nitrobolonu 2.

Chciałbym jeszcze raz gorąco podziękować BULMASTIFowi i Cyberpakerowi za zasponsorowanie dwóch głównych składników tego testu, a mianowicie NO-boostera Ester Stack firmy Nutrabolics oraz spalacza tłuszczu Thermal Blast Xtreme firmy Vegas LABS Hardcore Innovations.

Oprócz dwóch, wyżej wymienionych, w skład testu wejdą:

Białka:
* Whey Shake - Revolutions - 2,27kg (paczka przyjdzie za kilka dni)
* Pro Longatum - Biogenix - 750g (folia) (paczka przyjdzie za kilka dni)
* Metabolic Whey - MRM - resztka
* Batony białkowe różnych firm (m.in. Triumph firmy TREC, Matrix Pro 32 firmy OLIMP; być może dojdą jeszcze jakieś; paczka przyjdzie za kilka dni)

Gainery:
* Mass XXL - TREC - ~1kg

Odżywki węglowodanowe:
* BX Carb - Biogenix - ~1,5kg

Inne:
* Taurine Mega Caps 1500 - OLIMP - ~100 kaps
* One-a-day - Sci-fit - ok. 80 kaps
* Gold Omega-3 - OLIMP - 2x60 kaps
* Apteczne ZMA (Zincas Forte i Filomag B6) - w niezbędnych ilościach
* Caffeine (200mg/tabl) ~90 tabl. - 4EverFit (jeśli zajdzie potrzeba)


### DANE TESTERA ###
Wzrost: 179 cm
Waga: 72,7kg
Klatka: 111 cm
Biceps: 39,2 cm
Przedramię: 32,3 cm
Udo: 59 cm
Łydka: 41 cm

### WYNIKI SIŁOWE ###
Wyciskanie na ławce płaskiej - klatka: na pewno lepiej, niż przed poprzednim testem; myślę, że ponad 100kg, ale maxa jeszcze nie sprawdzałem.
Wyciskanie zza karku - barki: 5x80kg
Przysiad: 4x120kg
Martwy ciąg: 5x137kg

### OPIS SPONSOROWANYCH SUPLI ###

Thermal Blast Xtreme:



The strongest Ephedra product in the World !

Thermal BLAST Xtreme is the most powerful herbal fat burning, performance enhancing substrate available, without a prescription. After nearly 2 years of research and countless studies, we developed this amazing synergistic fat loss product. What can you expect ? Increased fat loss, a lot more energy, stamina, mental focus and more intense workouts than ever before. Best of all, this Thermal BLAST is time released so you receive all the benefits over a 6 hour period of time. Better yet, we added our exclusive calming herbs to avoid the typical thermogenic jitters and subsequently crash. Which 95% thermogenics on the market are known to cause.
Thermal BLAST Xtreme will now set the standard for which all thermogenics and fat loss supplements are measured !

SUPPLEMENT FACTS

Serving size - 1 MEGA Capsule
Servings per container - 120

Amt. per Serving: %DV*

Ma Huang 400mg
Caffeine 300mg
White Willow 200mg
Guarana 200mg
Synephrine 125mg
L-Phenyloalanine 150mg
L-Tyrosine 150mg
Panothetic Acid 25mg
Ginger Root 5mg
Zinc 5mg
Chromium 60mcg
Calming Herb Complex 20mg


* Percent Daily Value DV not established

Recommended Use:

Take 1 capsule after morning meal or before workout. Due to the potent nature of the formula use no more than 1 capsule in any 24-hour period.

WARNING: Not for use by individuals under the age of 18 years. Do not use if pregnant or nursing. Consult a physician or licensed qualified health care professional before using this product if you have, or have a family history of, heart disease, thyroid disease, diabetes, high blood pressure, recurrent headaches, depression or other psychiatric condition, glaucoma, difficulty in urinating, prostate enlargement, or seizure disorder, if you are using a monoamine oxidize inhibitor (MAO)or any other dietary supplement, prescription or over-the-counter drug containing ephedrine, pseudoephedrine or phenylpropanolamine (ingredients found in certain allergy, asthma, cough/cold, and weight control products) Exceeding recommended serving may cause serious adverse health effects including heart attack and stroke. Discontinue use and call a physician or licensed qualified health care professional immediately if you experience rapid heartbeat, dizziness, severe headache, shortness of breath, or other similar symptoms. Individuals who consume caffeine with this product may experience serious adverse health effects. This product has 32 milligrams concentrated ephedrine group alkaloids per serving in the form of herbal extracts. Keep out of reach of children.

Developed by and manufactured exclusively for Vegas LABS Hardcore Innovations.



Ester Stack:



Przed-Treningowy Wzmacniacz!

Nadaje Nowe Znaczenie Słowom MASA, SIŁA i REGENERACJA!

Nutrabolics wyznacza nowe standardy w dziedzinie suplementacji przed-treningowej. Niedługo dowiecie się, co to znaczy hardcore na treningu! Ester Stack jest najnowszym przełomowym suplementem firmy Nutrabolics odkrywającym najnowszą technologię farmaceutycznej estryfikacji i przełomowego neuro-wzmocnienia tworząc najsilniejszą, najskuteczniejszą i najpełniejszą przed treningową formułę, jaką kiedykolwiek stworzono! Ester Stack zawiera rewolucyjną formułę nitric oxide ester, składającą się z Etylowego Estru Argininy, Etylowego Estru Glutaminy i Etylowego Estru Cytruliny, aby twoje komórki mięśniowe dosłownie puchły. Twój organizm nie doświadczył jeszcze nigdy sterydo-podobnych rezultatów 3 stopniowej estryfikacji; Ester Stack nadaje nowe znaczenie słowom MASA, SIŁA i REGENERACJA!

Ester Stack zawiera również nowy Kompleks Neuro-gizing, aby zwiększyć Twoje skupienie i uwagę. Będąc na Ester Stack, na każdym treningu odczujesz intensywność prawie nie do opisania. Ester Stack synergistycznie oddziaływuje na ścieżki Umysł-Mięśnie tworząc najlepszy przed treningowy wspomagający mięśnie związek.

Zrób kolejnym krok w stronę doskonałości i rozkręć się na Ester Stack już dziś!

Informacja żywieniowa:

Wielkość porcji: 1 miarka (25g)
Ilość porcji w opakowaniu: 25

Ilość w 1 porcji:
- Kalorie: 32
- Kalorie z tłuszczu: 0
- Węglowodany: 6g

Zastrzeżona Mieszanka Ester Stack: 1900mg

- Estryfikowany Kompleks Anabolic Activating:

Etylowy Estr Argininy, Etylowy Estr Glutaminy, Etylowy Estr Cytruliny

- Przed-Treningowy Kompleks Neuro-gizing:

L-Tyrozyna, N-Acetylo-Tyrozyna, Picamilon, Bacopa Monnieri, Glukuronolakton, Jabłczan Kofeiny, Ekstrakt z Korzenia Rhodiola Rosea (Standaryzowany na 5% Rozawin), Ekstrakt Gingko Biloba (Standaryzowany na 24% Ginkozyd), Winpocetyna, Hupercyna

- Kompleks PhosphaSORB:

Fosforan Wapnia, Tlenek Magnezu, Fosforan Potasu, Fosforan Sodu, Glicerofosforan Potasu, Glicerofosforan Magnezu, Stearynian Glicerolu


Inne Składniki:

Maltodekstryna, naturalne i sztuczne aromaty, barwniki (E-129, E-133), sukraloza (sub. słodząca E-955).

Sposób użycia:

Jako suplement żywieniowy, wymieszać 1 miarkę w 200 ml zimnej wody lub innego napoju i spożyć 15-20 minut przed treningiem (na pusty żołądek). W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, należy unikać jedzenia posiłku lub picia szejka białkowego w przeciągu 1,5 godziny od spożycia Ester Stack. Zaleca się, aby przyjmować Ester Stack tylko w dni treningowe.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30 °C.

Produkt nie może służyć do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

UWAGA! Używać tylko pod nadzorem lekarza, jeśli jesteś w trakcie leczenia lub przyjmujesz inne lekarstwa. Produkt ten nie jest przeznaczony dla kobiet, szczególnie w ciąży i karmiących. Dla najlepszych rezultatów, stosować w połączeniu z dietą i programem treningowym. Trzymać z dala przed dziećmi.

C.D. W NASTĘPNYM POŚCIE...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
### SUPLEMENTACJA PODCZAS TESTU ###

1. Do śniadania - 1 kaps. One-a-day i 2 kapsy Gold Omega-3
2. Do II śniadania - 1 kaps Thermal Blast Xtreme
3. Po 5-ciu godzinach - 1 kaps Thermal Blast Xtreme
4. Przed treningiem - miarka (25g) Ester Stack
5. Po treningu - Mass XXL lub BX Carb z dodatkiem białka (Whey Shake lub Pro Longatum)
6. Przed snem - 3 tabl. Filomagu B6 i 1 tabl. Zincas Forte

### DIETA PODCZAS TESTU ###

Śniadanie (25g b, 33g tł, 57g ww):
- płatki owsiane 85g
- jaja kurze 120g
- rodzynki 10g
- oliwa z oliwek 14g

II Śniadanie (23g b, 15g tł, 56g ww):
- chleb ciemny 100g
- szynka z indyka 50g
- twaróg chudy 30g
- orzechy włoskie 20g lub oliwa z oliwek 12g
- warzywa

Posiłek przedtreningowy (38g b, 17,5g tł, 65g ww):
- ryż paraboliczny 85g
- pierś z kurczaka 150g
- oliwa z oliwek 14g
- warzywa

(PO TRENINGU carbo z białkiem lub gainer z dodatkiem białka)

Posiłek potreningowy (25g b, 1,5g tł, 57g ww):
- ryż paraboliczny 70g
- twaróg chudy 100g

Kolacja (20g b, 14g tł, 30g ww):
- chleb ciemny 50g
- szynka z indyka 50g
- twaróg chudy 50g
- orzechy włoskie 20g lub oliwa z oliwek 12g

Przed snem (~25g b, znikome ilości tł. i ww):
- odżywka białkowa


### TRENING PODCZAS TESTU ###:
Nic mądrzejszego nie powiem: https://www.sfd.pl/temat307722/


### FOTKI PRZED TESTEM ###:



Front na luzie.




Most muscular.




Najszerszy tyłem




Bicepsy tyłem.




Biceps bokiem.




Triceps bokiem.




Klatka bokiem.




Czworogłowe ud.




Czworogłowy uda + łydka (waskularyzacja).




Łydka.


Gorąco zapraszam do równie hucznego, co w przypadku zeszłego testu, udziału w rozwijaniu tego tematu! Wasza obecność i komentarze są dla mnie niezwykle motywujące i z tego, co czytam na forum i w mailach, ja także stałem się motywacją dla niektórych z Was. Bardzo mnie to cieszy! Z przyjemnością poprowadzę dla Was kolejny test! Bądźcie ze mną!

Pozdr.
saib__

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-01 23:58:07

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Pierwszy!

Godzina 0000

Powodzenia, poprzeczka wysoko, dobrze ze miales tygodniowa regeneracje..

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-01-02 00:01:16

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Hehe pierwszy bo temat był zamknięty i nie mogłem pisać :P A co do testu, to zapewne będe zaglądał! Sądząc po Twoim poprzednim teście relacja znowu będzie za***ista. JUż po początku widzę ,zę będzie ostro ^^ (a tak się zastanawiałem dlaczego tak długo piszesz :P). Życzę wytrwałości ,niech Moc będzie z Tobą

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43430
powodzenia bede sledzil

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8349
powodzenia, zestawik ładny i dietka dopracowana to nie moze nie zadzialac

It hasn been said that something as small as the flutter of a butterlfy's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
osobiscie to nie widze u Ciebie potrzeby dalszej redukcji teraz jest ok
ale chetnie poczytam


i w opisie ester stacka jest chyba błąd

Wielkość porcji : 1 miarka (25g)
Ilość porcji w opakowaniu : 25

Ilość w 1 porcji:
- Kalorie: 32
- Kalorie z tłuszczu: 0
- Węglowodany: 6g

Zastrzeżona Mieszanka Ester Stack: 1900mg ??????

porcja ma 25g a mieszanka ma 1.9g?
chyba powinno byc 19 000 mg

w sklepie u cybera jest ten sam błąd


pozdr

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
TO BĘDZIE MASA, NIE REDUKCJA!

Spalacz (2 kapsy dziennie) ma tu pomóc utrzymać aktualny poziom tłuszczu, a nie wypalać!

Dorzuciłem 200 kcal do dietki i od tego zaczniemy. Będę kontrolował wagę i robił zmiany w razie potrzeby.

W składzie rzeczywiście jest błąd, ale to już mały szczegół.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15601
Ciekawie sie zapowiada
Powodzenia Saib!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
powodzenia

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dziękuję wszystkim!
Wiecie, że dam z siebie wszystko.

Lecę spać. Planowałem położyć się o 23:00, ale pisanie zajęło mi grubo ponad godzinę... Oczywiście przed snem porcja białeczka. ZMA zacznę łykać od jutra, bo zabrakło mi Filomagu B6 i muszę dokupić.

Jutro po powrocie ze szkoły przedstawię plan. O 16:30 pierwszy trening! Nie mogę się doczekać.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium