SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TB 500 i BPC-157 opinie!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3981
Panowie potrzebuje opinii na temat tych dwóch środków. Jakie odczucia i czy warto spróbować. Powrócił ból w kolanie szczególnie przy przysiadach lub tego typu ćwiczeniach a z racji, że sezon budowania masy się dla mnie zaczął a chcę poprawić nogi (priorytet na ten rok) to chce jak najszybciej zapobiec kontuzji. A dwa to skąd najlepiej zamówić. Pytam w dziale doping, bo z tego co wiem TB 500 jest już na liście WADA. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi. Można pisać na priv, bo często mam problem z odpowiedzią w temacie (error 404)...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3981
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Nie zamieszczaj takich treści.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek jak długo maksymalnie

WHEY premium