OGÓLNE
Perfect Body: 

Z racji tego, że nasz magazyn jest przeznaczony dla wszystkich entuzjastów zdrowia, nie wszyscy nasi Czytelnicy mogą Cię znać... - mam nadzieję, że im wybaczysz. Czy możesz powiedzieć nam coś o sobie?

Tavi Castro: 
Nazywam się Tavi Castro i jestem mistrzem świata, modelem Musclemanii, jak również właścicielem Body Engineers oraz 4INVICTUS. Mam 26 lat i obecnie mieszkam w Amsterdamie w Holandii. 

PB: 
W jaki sposób i właściwie dlaczego zająłeś się kulturystyką? 
TC: 
Gdy miałem 16 lat, przeniosłem się z mojego domu w Kanadzie do Holandii, aby grać zawodowo w piłkę nożną. Kiedy sprawy nie poszły zgodnie z planem, przestałem robić to, co robiłem, i zacząłem studiować inżynierię kosmiczną na uniwersytecie, również w Holandii. Podczas moich studiów zakochałem się w kulturystyce, ponieważ pomagała mi złagodzić stres i być zdrowym oraz aktywnym.

(...)

PB: 
Najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałeś, to…?
TC: 
Przeszłość Cię nie definiuje, a 

(...)

PB: 
Tavi w Olimp Team … - jak to się stało i jakie są Twoje cele?
TC: 
Mam to szczęście, że jestem w doskonałej sytuacji finansowej. Nie potrzebuję sponsorów lub zapłaty za promowanie czegoś, w co nie wierzę. Olimp nalegał, abym sprawdził ich laboratoria i zakład produkcyjny. Wśród tych wszystkich fałszywych marek suplementów prezentowanych w mediach społecznościowych, które wciskają nam kit, wspaniale było zobaczyć niesamowitą kontrolę jakości oraz szereg badań przeprowadzonych podczas tworzenia ich produktów. Oni nigdy nie potrzebowali mediów społecznych, aby rozwijać się przez ostatnie 25 lat. Ich sukces leży w ich jakości! Jest to jedna z moich zasad. Poza tym spodobała mi się ich praca. Chcę, aby moi fani i zwolennicy kupowali produkty wysokiej jakości i dostali to, za co płacą! Sam kiedyś byłem uczniem i sportowcem borykającym się z problemami finansowymi. Liczy się każdy grosz!

PB: 
Jaki masz samochód? 
TC: 
Mam kilka, ale moim ulubionym jest 

(...)

PB: 
Jak wygląda Twój obecny plan treningowy
TC: 
Poniedziałek - Nogi
Przysiady w szerokim rozstawie nóg 4×8
Przysiady w wąskim rozstawie nóg 2×8

(...)

PB: 
Co sądzisz o strategii budowania masy podczas masowego sezonu, a następnie robienia wycinki poprzez znaczne obcięcie kalorii podczas sezonu startowego? A może wolisz nie mieć zbyt dużo tłuszczu przez cały rok? Ile ważysz w sezonie i poza nim?
TC: 
Masowałem się mocno w wieku od 17 do 21 lat, a potem zrobiłem wycinkę. Teraz robię 

(...)

PB: 
Twoje ulubione suplementy od firmy Olimp to...?
TC: 
Moim ulubionym suplementem przedtreningowym jest Knockout®2.0. Lubię też izolat białka serwatkowego PURE WHEY ISOLATE 95® oraz batoniki Gladiator®.

(...)

cały artykuł do przeczytania w 43. numerze magazynu Perfect Body w sprzedaży na początku stycznia 2017 w: 

salonach prasowych Kolporter, Empik oraz RUCH,
punktach Perfect Body Center,
najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami dla sportowców,
prestiżowych klubach fitness.