SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TANIA I DOBRA SIŁOWNIA W GDAŃSKU ?

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38250

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
Witam. W polowie września wybieram się do Gdańska na studia i w związku z tym mam do Was pytanie takie jak w temacie. Czy znacie jakąś tanią i dobrą siłownię w Gdańsku ? Jak patrzyłem na trójmiasto.pl to jest tam tych klubów pełno a mi przyszłemu studentowie to pasować będą godziny popołudniowe lecz karnet tam kosztuje od 140zł do góry. Najlepiej jak by ktoś miejscowy się wypowiedział.Ja mogę sobie pozwolic do 100zł najwyżej ^^ Pomoże ktoś ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
w gda masz kilka siłowni godnych polecenia zalerzy gdzie bedziesz miszkac ale z cena za 100 bedzie kiepsko tak jak pisałes ceny to 140 w gore.. czasem uczelnie maja siłownie dla swoich studentow maja napewno niskie ceny..zapytaj mna uczelni...ja mam ten plus ze moge sobie w robocie wykupic za 40 zł mieseczny karnet i moge smigac....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2291
to nie ma jakichs tanich silowni w gdansku ;o? jestem w takiej samej sytuacji jak kolega wyzej tyle, ze na silke bede mial nie wiecej jak 80 zl/miech :d
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
gowno prawda do 100 zl mozna tez cos fajnego poszukac na zabiance kolo peronu jest silownia bardzo dobry klimat 100 zl karnet sprzetu nie brakuje

w sopocie pit gym

przymorze ,zaspa nie pamietam jak one sie nazywaj juz te kluby ale sa do 100 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
na zabiance jest body club kolo peronu, ale od dawna nie widzialem zeby bylo otwarte wiec nie wiem czy jest jeszcze czynna :P podobno byla ok. napisz jakie dzielnice cie interesuja :)
1

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
Siłownia na AWF-ie - rok temu karnet dla studentow do godz 16 czy 17 kosztował 80zl

B-52 na Morenie - karnet do 17 105zl, caly dzien nie pamietam dokladnie ale cos ok.120zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
na przymorzu masz Zone A , karnet ulgowy od 8:30 - 21:30 jak wezmiesz na 3 miechy to wychodzi tez 105 zł, a jak na jeden miech to 125 :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2291
to masakra te ceny, u nas (olsztyn) 80 zl za karnet to srednia kwota (sa silownie za 60 zl). wieksze miasto - wieksze ceny ;/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
zle to ująłeś :) tutaj jest inna jakosc usług, masz instruktorów itd... sa tez silownie ze jakis zwykly ziomek sobie założył (ja na taka chodze) sprzetu duzo, ale np. nie ma sprzetu cardio dobrego i place 70 zł / miech jest brama, ławki, sztangi duzoooo hantli, 3 wyciagi, modlitewniki zwykle i modlitewnik maszyna (2 takie), maszyna do wyciskania na skosie itd... suwnice, łydkownice, atlas, butterfly, generalnie wiecej mi nie potrzeba :)
2

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Ja mogę polecić Forfit na zaspie przy skm'ce. Super siłownia, full sprzęt, dość spore pomieszczenie, optymalna ilość osób (spokojnie da się zrobić trening, bez obaw, że zaraz będzie jakieś stanowisko zajęte), są 2 bieżnie, kilka rowerków, stepper, wszystko bardzo dobrej jakości, jest też sauna. Cena to jakieś 110zł podliczając jak się wezmie na 3 miechy, ale się opłaca. Nawet Michała Karmowskiego można spotkać bo ćwiczy tam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128
Siłownia ATLETA w gdańsku na przymorzu na ulicy Opolskiej. Hala jest wielka, sprzętu dużo dodatkowo sala gimnastyczna, worek. Wszystko w cenie karnetu. 90 zł dla uczących, 100 zł normalny.jakies pytania?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Klub Sportów Walki "Feniks Reda" szuka trenera! Pilne!

Wiecej