sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

TAK TRENUJĄ NAJWIĘKSI VII - od str. 18

Wysłana -
Siema!

Wracam do świata żywych po kontuzji uda, co prawda od ok 2 tyg jestem już w zasadzie na chodzie, jednak do tej pory treningi były w kratkę, ze względu na nawał pracy i wymówki z tym związane, ale pora coś z tym zrobić, a dziennik jak to dziennik, przez parę tygodni działa jako motywator, potem bywa różnie. W każdym razie lecimy.

Trening:

Nie mogę jeszcze trenować nóg, co prawda chodzę normalnie, ale nawet różowe sztangielki na personalnych czy to w siadach czy to w wykroku sprawiają ból, to samo tyczy się dynamicznych zrywów – np. gdy odganiam kota od jedzenia , więc z nogami jeszcze odpoczywam, trening opieram na wyciskaniu na poziomej, wiośle, wyciskaniu żołnierskim + jakieś pierdółki, trening metodą powiedzmy 5x5

Pon: 60-70-80-90-100% x5
Śr/wt: 70-80-90-100% x5
Pt/czw: 70-80-90-100 x5, 102,5-105% x3, 90% x8, albo 110 x1, zależy jak mnie poniesie fantazja. .

Dieta:

Na chwilę obecną wygląda to tak.

Po przebudzeniu – 500ml zsiadłego mleka + ewentualnie 350g grillowanego boczku, chyba że do Biedry nie przyjdzie akurat dostawa.
W ciągu dnia – 2x 750ml kawy lub energetyki.
Wieczór/późne południe: albo co popadnie, albo jak mam trening to steki z antrykotu z warzywami + co popadnie.

I teraz wypadałoby to bardziej ogarnąć. Poranek nie do ruszenia, a dalej...trenuję zazwyczaj po personalnych, które mam albo do 18.30 albo do 21, także posiłek po treningu ruchomy, jednak zazwyczaj ostatni, także pomiędzy będę wciskał a to rybkę, a to jajka, a to znowu boczek czy karkówkę. Generalnie tak jak zawsze – gdy nadchodzi ketoza – dowalam węgli, albo ryż albo Breakfast Protein, którego mam pod dostatkiem . I to by było tyle.

Suple:

Co łaska.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-02-18 22:17:45
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pierwszy%)
Wysłana -
Powiadomki :)
Wysłana -
Obecny
Wysłana -
Powiadomki. Powodzenia!
Wysłana -
Zajrze chetnie
Wysłana -